Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 61/91 anonim ***** válasza:
Én most voltam dokinál. Van szívhang, majd 24én kell visszamennem akkor leszek méretek szerint kb 11 hetes, menzesz szerint 12 hetes. A doki aztmondta ráérek a 24-ei vizsgálat után felkeresni a védőnöt. Ma volt nálunk a kislányom miatt említettem neki miújság. Aztmondta, hogy 20-án menjek be hozzá és gondozásba vesz. Anno a kislányomnál barátnőm volt a védőnőm ő is 8 hetesen vett először gondozásba.
2020. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszönöm a válaszod! :) Utána érdeklődtem itt én is, és ráérek a 12. Uh után menni! :)


Hogy vagytok kedves kismamák? 9 hét körül járhatunk mindannyian! :)

Én egyre kevésbé vagyok fáradt, nem mondom hogy rengeteg energiám van, de egyre jobban bírom a napokat és a munkát... Ami igazából rémisztő :D

Nektek valami változás?

2020. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
Én változóan vagyok. Hol van émelygés, hol nincs, van hogy tök sok energiám van, ma pl inkább csak pihentem volna... de persze a 18 hós kislányomtól nem lehet.... :-D de délután pihentem vele 1 órát.
2020. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:
Én is jól vagyok, koszi :) nem voltam egyszer sem rosszul, csak a mell fájdalom ami kitart :) csütörtökön megyek uh-ra, már nagyon várom, rég volt már december 19, amikor először láttam :) veletek mizujs? Védőnő, vérvétel ilyesmi meg volt már?
2020. jan. 13. 13:10
 65/91 anonim ***** válasza:

Én szerdán megyek megint, de már alig várom... Most volt két szuper napom, se bolond gondolatok, se idegeskedés, egyedül az ínyfájdalom, de az is csökkent mára!

És természetesen ez most így sokkal rémisztőbb :D Gondolom ez nekem ki fog tartani a végéig! :D


Vérvétel, védőnő majd csak a 12. heti uh után lesz, nálunk a doki így csinálja, bár én már szeretnék mindenen túl lenni! :D


Mindenki azt mondja, hogy élvezzem... Hát nem tudom, nekem még inkább fura mint élvezetes, majd ha érzem mocorogni! :)


Ráadásul a munka is olyan, hogy kb már semmi kedvem hozzá, szóval szerintem még 1-1,5 hónap és én szabadságoltatom magam! :)

2020. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok! Annyira nincs már kedvem dolgozni, elég stresszes is sajnos, hogy szerintem február végén búcsút intek :D nekem is vérzékenyebb lett az ínyem!
2020. jan. 15. 13:54
 67/91 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, majd írj, hogy miújság a vizsgálaton, eddig úgy tűnik, csak tennem voltam még! ^^


Én tegnap voltam, annyira izgett mozgott a kis törpe, hogy alig lehetett lemérni :D


Már van időpontom védőnőhöz, belgyógyászatra, és most várom a sorokat a körzeti nőgyógyászhoz labor beutalóra, mert az én védőnőm így szereti... :)

2020. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:
Minden rendben! Járt a kis keze-lába ❤️❤️ Hallottuk a szívveréset is🥰 korának megfelelő minden 😊 jovoheten megyek a vedonohoz meg intezem majd a 12. heti genetikai uh-t, úgy döntöttünk, hogy megcsinaltatjuk a kombináltat :)
2020. jan. 16. 22:04
 69/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Ma voltam 12.ultrahangon minden rendben van a kicsivel!

Nagyon jó volt látni 😍😍😍❤️❤️❤️

Remélem veletek is minden rendben van?!

Nálunk öröm boldogság van 😍 ❤️

Zs voltam 😊

2020. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
Kedves Zs! Nagyon örülök, hogy minden rendben! Lehet már sejteni, hogy fiú vagy lány?? Én majd jovoheten megyek a genetikaira :)
2020. jan. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!