Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 31/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! 😊

V Gratulálok,és mindenkinek😁😍

kérdező annak örülök hogy jól vagy!

Nekem még most sincsen tüneteim, néha fáj a cicim!

Következő ultrahang csak januárban lesz 17.en messze van még!

Kíváncsi vagyok hogy nektek hogy alakul! 😊

Zs voltam 😊

2019. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:

Én 6+4-el vagyok akkor K :-D

Ma hivtam a dokit.. mivel szombat munkanap így szombaton lesz magánrendelése nem pénteken... alig várom.. a mai napom kegyetlen volt... enyhén fájdogál a fejem, meg émelygek... remélem most is max 1 hétig fog tartani.

2019. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:
Én jovoheten megyek, aligvarom, hogy lássam 🥰 tünet továbbra is csak a melllfeszules-fájdalom, de az nagyon 😄 ti elmondtatok már a barataitoknak vagy csak a szűk családnak?? 😊
2019. dec. 12. 14:28
 34/91 A kérdező kommentje:
V, most olvasgatom, te ma vagy 5+2??
2019. dec. 12. 21:16
 35/91 anonim ***** válasza:

Igen, ma tehát pénteken vagyok 5+3 :)


Kicsit zavar mondjuk hogy ma reggel csak a mellfeszülèst érzem, mást nem, de igyekszem pozitívan gondolkodni! :)


Nektek volt ilyen, hogy eltűntek a tünetek?

2019. dec. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:
Én is 5+3 vagyok ma :) nekem csak a cici fájdalom van, az is hol jobban hol kevésbé. Hányinger meg ilyesmi nincs ☺️
2019. dec. 13. 07:41
 37/91 anonim ***** válasza:

Nekem megjött az émelygés.... meg rettenetesen feszült vagyok... pláne estérre... biztos az, hogy nem tudok akkor pihenni amikor akarok... holnap 1re megyek dokihoz. Drukkoljatok. :-)

K.

2019. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:

Hajrá hajrá, majd írjatok! ^^


Én szerdán megyek megint! :)

2019. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
Na sziasztok! Voltam dokinál. Menstruáció szerint ma lennék 7 hetes. Uh szerint a hatodik hét nagyon elején vagyok vagyis inkább az 5. hét vége. Valószínű, hogy később foganhatott meg. 1cmes petezsákot látott csak. Aztmondta ez így teljesen rendben van, 3 hét múlva kell visszamennem. Mostmár értem miért volt a nem várt után 2 nappal csak halvány pozitív tesztem. :-)
2019. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
Jah K voltam. Elfelejtettem odaírni. :-)
2019. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!