Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 81/91 anonim ***** válasza:

Én 4én vooltam a kórházba genetikain aztán 7-én a dokimnál. Eddig mindig kisebbnek nézte a doki a picit. Most a korának megfelelő. Úgyhogy már a 15. hétben járunk és 95% hogy kisfiú. Nagyon furcsa lesz kislány után egy kisfiú, de a család java alig várja a sok lány után a kisfiút. :-)

K voltam.

2020. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:

Halihó! ^^

Képzeljétek, ma voltam védőnőnèl, és zavarja hogy fogytam az elmúlt 4 hétben. Ez tényleg baj lehet?

Mármint eszem én rendesen, mint előtte, meg túlsúllyal indultam és még most is az vagyok elméletben, de őt zavarja... Ti hogy álltok ezzel?

Illetve a pocim már szépen kerekedik, és kedden megéreztem a mocorgását is, de azóta sajnos nem jelez... :(

Mondjuk az is igaz, hogy az ultrahangot sem szereti, egyfolytában mozog és bukfencezik :D Lehet úgy van vele, hogy látjuk majd eleget! :D

Ti hogy vagytok?

2020. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Ma voltunk 5D ultrahangon, egészséges a baba 😍❤️ és Kisfiú(14cm), egyértelműen látszott! 😍❤️Nagyon boldogok vagyunk 🎉😍

Remélem veletek minden rendben van?!

Zs voltam 😊

2020. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! :)


Szerdán megyünk a 18 hetes Uhra, ti hol tartotok, hogy vagytok? :)


V

2020. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
Szia. 18+3 ma, de csak 24én megyünk az hu-ra, állítólag még belefér. Nagyon kíváncsi vagyok pedig a nemére :)
2020. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
UH-ra..állandóan javít a teló
2020. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Örülök, hogy rendben vagytok! Én holnap megyek a 2. Genetikaira, akkor töltöm pont a 19. Hetet. Remelem megtudjuk ki lakik a pocakban :) bár ebben a szörnyű helyzetben annak is örülök, hogy egyáltalán fogadnak a vizsgálatra..... vigyázzatok nagyon magatokra lányok! Kitartást :)
2020. márc. 16. 14:46
 88/91 anonim ***** válasza:

Nálunk már kint van a weboldalon, hogy csak egészségesen lehet menni és kísérő nélkül :(

Hát ez van, csak egészségesek legyünk, én jövő héten megyek. Minden jót Nektek!

2020. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Miújság, hogy vagytok?


Én jelenleg 23 hetes vagyok, és egy boxolós lakik a pocakomban... Se pillangó, se halacska, én rúgásokat, bökèseket kapok! :D


V

2020. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Örülök, hogy mindenki rendben volt/van. 😉 Most ahogy beléptem és elolvastam a kérdést.. 4-5 hetes kismamikbol már a 30. Hét körül járunk 🥺 telik az idő 😊 Mi most vagyunk 29+2 hetesek a kislanyommal, akit már nagyon várunk! Minden a legnagyobb rendben szerencsére, már a szobáját alakítgatjuk. 😊 Újra előjött az első trimeszteri fáradtság, de azon kívül jól viselem a nagy pocakot 😊 Remelem Ti is hasonlóképpen vagytok! 😊 Nektek hogy áll a babaszoba? Megvettetek már mindent a babanak? Üdv, a Kérdező 😊
2020. máj. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!