Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 41/91 anonim ***** válasza:

Lehet nem pont ide kéne írnom, de most kicsit magam alatt vagyok. Az eddigi lelkesedés most elmúlt, és csak azon kattogok, hogy ez túl szép hogy igaz legyen, mármint hogy elsőre, egy petefészekkel stb.

Nektek ugye nincs ilyen gondolatotok? Tessék pozitívnak lenni, hátha az rajtam is segít!

V

2019. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:

Szia kedves V!

Ezzel nem vagy egyedül, nekünk is hihetetlen még most is(2 év után). Sőt én állandóan aggódom hogy minden rendben legyen.🙏😊

Annyi rosszat hallani manapság.

De nem szabad rosszra gondolni, csak pozitívan, higgy benne 🙏😊

Ő egy csoda mindannyiunk számára!😍😍😍

Zs voltam 😊

2019. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:

K, az a lényeg, hogy mindent rendben talált! 😊


Én is folyton aggódom, hogy minden rendben legyen, de arra fókuszálok és a szívem melyen érzem, hogy egészséges a Kis Pötty! Megérdemeltük Lányok! Csak pozitívan! 🥰

2019. dec. 15. 12:50
 44/91 anonim ***** válasza:
V ez teljesen normális amit érzel, hisz kézzel fogható jele nincs a pocaklakónak. Majd ha már érzed rúgdosni hidd el máshogy fogsz gondolkodni. :-)
2019. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:

Na még két nap a következő Uh... Kíváncsi vagyok, már most mennék! :)


Kedves kérdező, te mikor is mész pontosan? Ugyanazon naposak vagyunk, így én most ha lehet mindkettőnkre ANNYIRA kíváncsi vagyok! :)


Többiek?


Lehet kicsit túl tolom a dolgokat, de egyszerűen semmi nem tudja lefoglalni az agyam, pedig még dolgozom javában! :D

2019. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél én is így voltam... most a másodiknál már nincs sok idöm a pocaklakón agyalni, max este mikor minden elcsendesedett. :-) nekem hosszú lesz ez a 3 hét a következő vizsgálatig ahol remélem minden rendben lesz. :-)

K.

2019. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:
V, én csütörtökön megyek! Te szerdán??? Jajj nagyon kiváncsi vagyok én is 😃 Remelem, már lesz szívhang ☺️ Nekem is folyton a fejemben van, pedig hajtás van a munkahelyen 😃 K, telnek most gyorsan a napok-hetek az ünnepek alatt, pikk pakk eljön az uh ideje 😊 mire észbe kapunk 12 hetesek leszünk 😊
2019. dec. 17. 11:30
 48/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam dokinal, minden rendben a babával :) Láttuk, ahogy pulzal a kis szíve, de hallani meg nem sikerült :) a doki kisebbnek merte, mint ahogy én számoltam 3 nappal :) 10 hetesen megyek újra januárban :) veletek mizujs?
2019. dec. 19. 17:40
 49/91 anonim ***** válasza:

De jó ezt hallani! ^^ Örülök!


Velünk is minden rendben, elvileg 2 nappal kisebb a mérete alapján mint a mensi alapján. Nekem a doki pulzálást nem mutatott, de a papíron az van, hogy élő embrió, így ő gondolom látta... Majd január 2.án megyek megint! :)


Éjszaka viszont volt egy elég görcsös hasmenésem, ami ájulással járt, de azóta semmi bajom az általános tüneteken kívül, remélem nem csinált semmi bajt... Nem estem el, még idejében lefeküdtem, és azóta kutya bajom! :)


Akkor várunk tovább! :)

2019. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:

Miújság, hogy vagytok?

V

2019. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!