Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 71/91 anonim ***** válasza:

Szia kérdeztem de nem tudták megmondani, sőt még képet sem adtak, ezért úgy döntöttünk kB 15 hetesen elmegyunk 4d ultrahangra 😍😍😍

Legalább lesz kép róla, meg talán kiderul mi lesz(amúgy nekünk mindegy, első baba😍).

De nagyon jó lesz, készülj fel 😁nagy élmény 😍❤️

Zs voltam 😊

2020. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:

Dejó, ez szuper hír, hogy minden rendben! :)


Én szerdán megyek, már alig várom! Én eddig minden alkalommal kaptam képet, a kis pöttytől kezdve a múlt heti egészen ember formájú kis manócskáig, de szerdán sajnos nem a dokimhoz megyek, hanem sztkba, így gondolom ott ez majd elmarad...


Minket sem érdekel, hogy fiú vagy lány, bár én érzem hogy lány, mások szerint még egyértelműen fiú, hiszen annyira jönni akart... :D


Akkor kedves kérdező, ismét együtt várjuk az időpontot :)


Kedves Zs.!

Mi nem csináltunk kombináltat, de egy 4D engem is érdekelne! De azt ugye külön helyen csinálják, nem klinikán vagy kórházban, tehát valami magán úton-módon?


Néha szeretném átugrani ezeket, és már ott tartani, ahol érzem hogy mozog... Csak hogy megnyugodjak! :)

2020. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
Igen, ez lemaradt, V. voltam! :)
2020. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:

Kedves V.

Mi sem csinaltattuk meg a down szindróma szűrést.

Igen sztk ban nem adnak képet sajnos 😞

A 4d ahol akarom csinaltatni az pl kórházban csináljak, persze fizetős 15 ezer Ft, de ez változó mindenhol más az ár!

Majd ird/írjátok meg mi volt 😍

Zs voltam 😊

2020. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Örükök, hogy mindenki jól van. :-) én pénteken voltam dokinál. Elképesztő volt. :-) már nem is emlékeztem az érzésre milyen mikor látom a monitoron mocorogni a kicsit... :-) járt a keze mintha mosolygott volna... elsírtam magam. :-) doki próbálta megnézni, hogy kisfiú v kislány, de aztmondta még pici hozzá, na meg a lábait is összeszoritotta :-D majd február 7én megyek a genetikai uh-ra akkor aztmondta nagyobb valószínüséggel meg fogja tudni mondani a nemét. Kislányommal is kb 13 hetesen megmondta :-)

K voltam

2020. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok, most megyünk haza a 12 hetes Uhról! :)


Kislányunk lesz, és minden értéke szuper, a doktornő azt mondta, hogy mindent megvan, és hogy szép! Mondjuk ezt fura volt hallani egy kis 54 mm-es kislányról, de én már bárminek őrültem, amikor bementem. Sírtam is közben :D

2020. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok, hogy vagytok?

Nekem kb minden tünetem elmúlt... De azt mondják, ez normális.

2020. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is, már vagy 3 hete, kivéve ezt a rettenetes puffadást. Úgy nézek ki mint egy 5 hónapos terhes. Kicsit izgulok is, 1 hónapja voltam uh-n, csütörtökön megyek kombinált tesztre, nagyon várom az uh-t. 12+4 napos vagyok.

Valakinek nő már a pocija? Én csak puffadok, de ha hanyatt fekszem, nem érzem még a méhem a szeméremcsont felett. Ti?

2020. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondják, már kerekedik szépen, de én még nem látom... Szerintem az még a hájacskám csak :D


Amúgy V voltam a kislányos és a tünet múlós is!

És ahogy elküldtem, utána kb elkezdett fájni az alhasam meg a mellem... Csak kérnem kellett :D

2020. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon örülök mindenkinek! 🥰 Mi is túl vagyunk a genetikain, minden rendben 😊 jelenleg 13+3 hetes vagyok, nem tudom, hogy kisfiú vagy kislány, össze volt zárva a kis labikoja🙈 a doki azt mondta ha halkan tippelni kene, akkor lány 🌸 megyek a dokimhoz 15 hetesen, hátha akkor már jobban mutatja magát! 😊 természetes mindegy, fő hogy egészséges 🥰🥰 nekem már kerekedik alul a pocim, kis kemény púp 🥰
2020. febr. 7. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!