Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 51/91 anonim ***** válasza:

Fáradtan... elmúlt a hányingerem, ma még a cicim sem fáj, de a hasamalja feszül.

K

2019. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én nagyon jól vagyok, elkerül(t) a hányinger, a rosszullét. A cicim meg mindig fáj, de már vettem nagyobb és kényelmesebb melltartót. A családnak elmondtuk a jó hírt, a barátoknak meg nem. Egyenlőre ennyi. Jó pihenést Mindenkinek! 😊
2019. dec. 29. 22:10
 53/91 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én nyertem :D Hányinger, étvágytalanság, íny- és fejfájás és cicifájás kínoz... Egyik nap jobb, másik nap rosszabb, de erőtlen és kedvetlen vagyok.

Nálunk még titok, attól függ meddig, hogy mit mond csütörtökön a doki! :)


De örülök hogy ti jól vagytok! ^^ Akkor várunk tovább! Én meg túlèlek... :D


V

2019. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:

Lehet elkiabáltam, mára szinte minden elmúlt... Még két nap a dokiig...

Nem volt jó szenvedni, de most ez sem jó...

2019. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:

Nekem is elmúltak a tünetek! De anno a kislányomnál is így volt. Nyugi! Ne aggódj! Azzal többet ártassz!

K

2020. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Mizu a dokinal, V?? Ja és BUEK Nektek :) én majd csak 2 hét múlva megyek a 10. Hét körül :)
2020. jan. 2. 14:43
 57/91 anonim ***** válasza:

Buék neked is! Én holnap este 6ra megyek dokihoz. Remélem minden rendben lesz. :-) már nagyon várom, hogy lássam a kismanócskát úszkálni a magzatvízbe :-)

K

2020. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:

Minden okés, köszönöm a kérdéseteket! ^^


Gyönyörű szívhangja van a babáknak, el sem hiszem... <3


És azért voltam annyira rosszul, mert lett egy 4x4 centis cisztám, ami rengeteg hormont termelt. De azt mondta, hogy az majd szépen elmúlik :)


Minden a legnagyobb rendben velünk! ^^

2020. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:

Na csajok. Most jöttem a dokitól. 21mmes 8 hetesnek felel meg. És dobog a picike szíve :-) boldog vagyok! Nagyon féltem... 2 hét nagyon hosszú idő volt... de minden rendben. :-)

K

2020. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:

Én teljes tudatlannak érzem magam, még mondjuk a dokim is arra válaszol amit kérdezek, de arra alaposan. Viszont a neten meg egy csomó féle dolgot olvasni...


Szóval a lényeg, hogy mikor kell először felkeresni a vèdőnőt?


Most leszek a héten 9 hetes, aztán valahol azt írják, hogy amint az van a papíron hogy élő embrió, onnantól menni kell, a másik oldalon meg hogy ráér a 12. Héten a genetikai után, valaki meg azt, hogy a 12.re majd már azzal kellene menni... Összezavarodtam! :(

2020. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!