Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, mit tegyek?

Terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és valahogy teherbe estem. Amit nem tudok, hogyan, mert mindig védekeztünk a barátommal. Timit tennétek a helyemben? Tartsam meg? Vagy vetessem el?



2020. júl. 8. 18:46
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Timi?!
2020. júl. 8. 19:37
 12/60 anonim ***** válasza:
18%

Te írtad. Timit.

Legalább olvasnád vissza, amit írsz.

2020. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
69%

En azt gondolom, hogy egy letezo ember elete/jovoje igenis tobbet er mint egy 2 hetes sejthalmaze. A felneveles pedig nem abbol all, hogy ertesz-e a babakhoz. Anyagiak? Gondolom ennyi idosen nincs sok felretett penzed es gyerekkel nehezebben fogsz munkaba allni, foleg palyakezdokent, ezt vedd figyelembe.


Paroddal sem biztos, hogy egyutt maradtok, fiatalok vagytok meg nagyon. Egyedul mihez kezdenel ha igy alakulna?


Egeszen biztos, hogy terhes vagy? Orvos mondta vagy tesztet csinaltal? Neha tud fals-pozitiv eredmenyt produkalni a teszt.


Minden esetre: a te eleted, ezt a dontest neked kell meghozni. De nagyon gondold at, hiszen egy gyermeket nem lehet mar visszacsinalni. Remelem minden a leheto legjobban alakul :)

2020. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
20%

Mindenféleképpen tartsd meg!


Indoknak itt lehetne mindenféle erkölcsi dologról papolni, prédikációt tartani,(a vallás, gyilkosság, hazaszeretet, stb, ezt majd a többi kommentelő leírja), de nem ez a lényeg.


Rossz szóhasználattal, én úgy szoktam mondani, a gyerek a legnagyobb szórakozás a világon, (és itt nem az elkészítésére gondolok), hanem ahogy fejlődik, nyílik az értelme, ahogy gondozod, játszotok együtt.

És a legeslegjobb dolog: az a feltétel nélküli mérhetetlen szeretet, amit kapsz tőle, és amit adsz neki.


Hiszen mi a legjobb dolog a világon? Az, amikor szeretik az embert.

Minden más, a jelenlegi problémáid eltörpülnek emellett...


Tarts meg, neveld fel nagy nagy szeretetben, és öreg korodban áldani fogsz engem, hogy most hallgattál rám...

2020. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
73%
#14 esetleg allod a gyerek es ennek a lanynak a koltsegeit eletuk vegeig? Na, ennyit errol.
2020. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
72%

#14-es, nem mindenkinek a gyerek jelenti a mindent az életben.

Nyilván van egy kor, ami után ha szeretne már az ember gyereket, az jelenti számára a legnagyobb boldogságot, amikor már megvan.

De azért 17 évesen szerintem elég sok más jelenthet boldogságot és teljes életet.

Sőt, én szomorúnak tartom, ha csak a gyerek jelenti a boldogságot az embernek, még akkor is, ha már szülő. Sajnálom azt a gyereket, akinek ilyen gyerek mániás és gyerekre akaszkodó szülője van.

2020. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp beszéld meg a szüleiddel ezt. Valamint gondold végig hogy tudnád-e folytatni az életed egy gyerekkel hogy befolyásolná a tanulmányaidat. Egy gyerekkel pedig nem csak foglalkozni kell hanem elég sok pénz. Persze úgy is lehet tanulni, meg később leérettségizni estin meg utána levelezőn csinálni egyetemet ilyenek, csak te tudod, hogy képes lennél e rá ^^
2020. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
85%

Éppem ebből látszik, hogy nagyon éretlenke vagy még:"Felnevelni szerintem fel tudnám, hiszen elég jól érték a babákhoz "

Dajkálgatni őket egy dolog...de még természetes, hogy nem látod át...

És nem ölöd meg! Ez nem gyilkosság, törvény adta jog. Az egy embrió, sejtek halmaza amiből ember lehetne.

2020. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az ilyen elvakult 14es támogassa már meg havi szinten x összeggel a kerdézot meg a gyereket! Akkor majd áldani fog.

Most jelenleg csak ártasz!

2020. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
14%

A 14.-es vagyok.


Látod mennyi ördögfióka kívánja a gyereked halálát...


Minden érvet felhoznak, ami csak eszükbe jut...


De cserébe én csak annyit írok, nem vagyok egy gazdag ember, de egy gyerek életét nem lehet pénzben mérni, ezért ha úgy gondolod, keress meg privát üzenetben nyugodtan, amit csak tudok anyagilag, azt megteszek. Mindenben támogatlak, és mindent megoldok.


És természetesen cserébe nem kérek SEMMIT!


Én nagyon szeretném, hogy ez a kislány megszülessen...

2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!