Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, mit tegyek?

Terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és valahogy teherbe estem. Amit nem tudok, hogyan, mert mindig védekeztünk a barátommal. Timit tennétek a helyemben? Tartsam meg? Vagy vetessem el?



2020. júl. 8. 18:46
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Az is több mint a 8 általános, egyébként meg jelentkeztem egyetemre (pár hét és kiderül, hogy hova vettek fel), és elvileg lehet halasztani, szóval utána még lehet diplomám.
2020. júl. 8. 21:52
 42/60 anonim ***** válasza:
58%

Lehet halasztani igen. Viszont tény, hogy a nagy tervekből, ha közben jön véletlen a gyerek, az esetek nagyobbik részében semmi nem lesz. Mert gyerek, nincs idő, fáradtság, úristen már 21 éves vagyok és még az életben nem dolgoztam -> jó menjünk el dolgozni legalább valamit, benne marad abban a munkában, még kevesebb az esély az egyetemre, és végül nem is megy egyetemre.

Álomvilágban élsz kislány.

És nem, képzeld, egy cseppnyivel sincs több lehetőséged érettségivel, mint nélküle. Mert betanított munkásként ugyanazt dolgozod, ha sikerül valami jobb helyre menned, mondjuk titkárnőfélségnek, oda sem kell feltétlenül az érettségi, inkább csak a számítógép ismerete, amihez érettségire nincsen szükség.

2020. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Elvileg.

Amugy szin otos lett az erettsegid es az elmult 2 ev bizonyitvanya/feleves eredmenye? Csak mert egy onkoltseges FELEV sem olcso dolog. Mibol fedezned? Raadasul ha nem teljesited az osztondij felteteleid ugyanugy fizetned kell.

2020. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Jaj, nem nagyon jók az eredményeim.
2020. júl. 8. 22:05
 45/60 anonim ***** válasza:
87%

Jó mindegy, hagyjátok.

Ész érvek nem hatnak, van egy idealizált képe, majd rájön.


17 évesen szült, egyetemet végzett baba mellett, jó állása lett, stabil egzisztenciája, eltelt 10 éve a párjával azóta is együtt vannak.... na ez az amit nem nagyon lehet hallani ilyen esetben.

De sok sikert!

2020. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
52%

Nem jók az eredményeid? Eleve fizetős szakra is mennél? Vagy van nyelvvizsgád? Mert az plusz pont, nem is olyan kevés. Ja, bocs, már az írásodból is látszik, hogy te nem olyan lány vagy, aki gondol ilyenekre, hogy nyelvvizsga, mert magas pontszámok, ha már egyetemre akar menni.

Nem azért lettél éppen terhes, mert adnak érte pontot az egyetemre?

2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Par eve, amikor en mentem egyetemre 50 pont jart nyelvvizsgara - mondjuk gyerekre is, bar en ezt a "plusszt" nem vettem igenybe :D ellenben bosszanto volt, amikor ZH-ra vagy orara behozta valaki a gyereket es vegig orditotta azt.
2020. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Jók az eredményeim!
2020. júl. 8. 22:16
 49/60 A kérdező kommentje:
Gyerekért jár pont?
2020. júl. 8. 22:17
 50/60 anonim ***** válasza:
52%

Azt se tudod mit beszélsz.

Nyomi..

2020. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!