Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, mit tegyek?

Terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és valahogy teherbe estem. Amit nem tudok, hogyan, mert mindig védekeztünk a barátommal. Timit tennétek a helyemben? Tartsam meg? Vagy vetessem el?



2020. júl. 8. 18:46
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Kedves 12.-es azt csak elirtam. Ti mit akart lenni...
2020. júl. 8. 20:52
 22/60 A kérdező kommentje:
És egyébként van félretett pénzem, kb fél éves korom óta gyűjtik nekem a szüleim, hogyha szükség lenne rá.
2020. júl. 8. 20:53
 23/60 anonim ***** válasza:
87%

Kisláááány?????

Uhum.... érzelmi zsarolás a köbön. Szégyelld magad.

Én meg hányok az ilyen álszentektől, és ha a saját lányom lenne is azt tanácsolnàm, hogy ne csessze el az életét 17 évesen...

2020. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
74%
14-es/20-as, honnan veszed, hogy kislány lesz a baba?
2020. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem honnan veszi.
2020. júl. 8. 20:57
 26/60 anonim ***** válasza:
92%

Sehonnan. Játsza itt a szentet meg a látnokot, így akar befolyásolni. Mint írtam érzelmj zsarolás.

Ne ülj fel neki!

2020. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
11%

Bocsánat, a mondat eredetileg úgy hangzott volna, kislány, vagy kisfiú, de túl hamar küldtem el a választ.


De annak, hogy mi lesz a neme, semmi jelentősége nincs.


De hogy halott lesz, vagy élni fog, annak annál inkább...

2020. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
86%

Kerdezo, szerinted az a felretett penz meddig lesz eleg? Gondolj csak bele havonta mennyi a pelenka egy ujszulottre es meg nincs ruhaja, kisagya, gyogyszer ha beteg lesz... Bolcsibe/oviba/suliba ezek a koltsegek hatvanyozodni fognak!


Persze lehet ugy is csinalni, ahogy ezek a fanatikus "eletvedok" szoktak es keregetesbol meg martirkodasbol fennmaradni, de az nem egy boldog elet. Azert az idezojel, mert a no eletet semmibe veszik, az ujszulott pedig szinten nem szamit nekik onnantol fogva, hogy megszuletett. Az igergeteset meg a hajadra kenheted ha tenyleg helyzet van.

2020. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom, azért nem tökegyedül kéne felnevelnie a gyereket, ott a szülők, az apuka szülei, illetve maga az apuka.
2020. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
86%

Biztos másra se vágynak a szülök mint egy rájuk aggatott újabb eltartottra. Akkor már illő lenne őket is megkérdezni akarnak e még egy gyereket nem?

Mert szülőként szerintem azért vállaltam felelősséget akit én akartam és nem akit rám kényszerítettek. Persze ha náluk mindenki.akarja akkor oké

2020. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!