Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyermekemet várom,a 30....

3. gyermekemet várom,a 30. hétben járunk. Az első 2 gyerkőcöm császármetszéssel született és elég sokat fáj a hegem körül. Honnan tudhatom, higy valójában ez a heg, vagy csak az összenövések miatt fáj?

Figyelt kérdés
Ha egy mód van rá, szeretnék természetesen szülni, emiatt végképp jó lenne tudni, mi a helyzez.

2020. aug. 4. 00:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

"Ha valaki a kérdésemre is tud konkrétan válaszolni (honnan tudom, hogy a heg fáj-e - az hol fáj, és milyen jellegű fájdalom), azt megköszönöm!!"


Senki sem fog tudni válaszolni. Lehet, hogy ideget nyom a baba, lehet, hogy kezd szétnyílni a heged, lehet összenövés...


Olyan, mint a migrénes fejfájás. Lehet, hogy neked a homlokodban van tompa fajdalom, míg másnak a halántékába nyilal. Nem mész azzal sokra, ha leírjuk mi mit éreztünk.

2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös, a sérült gyerekek, akikkel foglalkozol, vbac-kel születtek? Mert feltételezem, h.van, aki igen, de van sima nem vbac született és császáros is...🤔 de javíts ki, ha tévedek.
2020. aug. 4. 19:09
 33/64 anonim ***** válasza:
Nem a 15os vagyok, ertelemszeruen sokkal tobb gyerek serul meg ter.szules, mint csaszar kozben. Ez pusztan logika. Termeszetes szulesnel ezer es egy problema lephet fek, mig csaszarnal ezek nincsennek.
2020. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Ezt értem. De a vbac nem sokkal veszélyesebb a babára, mint a sima szülés, ha jó kezekben és jó helyen van az ember...
2020. aug. 4. 22:01
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár közben derült ki, hogy kissé szétnyílt a heg egy részen. Mondta az orvos, hogy jó, hogy nem sikerült a Vbac, mert nagy baj lehetett volna. Végig nézték a heget, senki sem vette észre, pedig nem csak az orvos ellenőrizte.

A baj az lett volna, hogy nem a hüvelyen keresztül bújt volna ki, hanem a résen és akkor megfulladt volna.

Láttam az orvoson, hogy komolyan megijedt. És nem titkolta, hogy az első császáromat végző orvost hibáztatta.

Lehet, hogy kb. 1% az esély erre, de én nem kockáztatnék.

Én nem éreztem semmit és nem fájt a hegemnél sem.

2020. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm a választ! Végre valaki, aki az ellenérvet is értelmesen, emberien tudta leírni...

Ctg-nem ellenőriztek vajúdás közben, ill.ha igen, nem mutatott semmit? A Te vérnyomásod, pulzusod sem változott?

2020. aug. 4. 23:05
 37/64 anonim ***** válasza:
77%
34: csakhogy te nem egy császár után akarsz szülni, hanem kettő. Mert benyelted az ettől leszel igazi anya maszlagot. Az első két gyereked tán selejtes?
2020. aug. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Több műszerrel nézték. Arra emlékszem, hogy a véráramot is nézhették talán (kék és piros színeket körülötte). Őszinte leszek nem emlékszem pontosan, pedig biztos mondta.

Nekem amiatt lett császár, mert fél nap alatt annyit romlottak az értékeim, hogy felmerült a toxémia gyanúja. Szóval kezdett emelkedni a vérnyomásom (140 körül volt) de a nagyobb gond, hogy fehérje lett a vizeletemben.

2020. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! 😃 Örülök, hogy rendben vagytok!


37-es képzeld, nem selejtesek a gyerekeim, a legtündéribb gyerekek, okosak és szépek! És nem ettől leszek igazi anya sem! Ettől még szerethetnék simán szülni, több ok miatt is. Én alaposan utána néztem a témának, úgy látom, te nem.

2020. aug. 5. 12:04
 40/64 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj kérdező, de en nem szeretem “az en alaposan utána jártam a problémának” kezdetű nótát. Minekutána épp ez a trendi, ezt nyomatjak, akik ezt propagálják köztük a nem kevés befolyással bíró who ami most épp természetes szules és anyatej parti propagandát nyomát 1000-el. Legalább annyi az ellenhang is, akik most épp el vannak nyomva, mivel széllel szembe hugyoznak. Nem véletlen nem támogatják csaszar után a sima szulest sokan. Nem azért, mert bénák vagy kényelmesek. Hanem, mert nem hiányzik egy per a nyakukba. Mert ugye ha valami lenne a sebeddel szules közben, nem venne észre az orvos, vagy nem időben, vagy igen de már nem tudna mit tenni és meghalna a babád, akkor gondolom nem a saját fejedet vernéf a falba (vagy nem csak), hanem a dokit szidnad és perelgetnél, hogy mi az hogy nem szólt, hogy miért hagyta ha... Na ezért nem vállalják a legtöbben. Kinek hiányzik? Mindenki tudja, hogy 2 csaszar után nem jó játszani a nagy természetes szülő ősanyát. Állati károsak ezek a “trendek”. És mindezt miért? Hogy elmondhasd, hogy a vagonáddal szultel? Hogy a gyerekednek 0,6%-kal kevesebb esélye legyen az ekcemara? Vagy? Komolyan mi az a nagyon nyomos indok amit találtál és ami felülírja a kockázatokat? Engem ez őszintén érdekel, mert en is utána olvastam, néztem videókat de egyik sem győzött meg, hogy a kockázatokhoz képest ez mennyi előnnyel jár. Téged mi az ami meggyőzött? (Hozzáteszem én természetesen szültem Szoval nem vagyok ellene, de ez agya mentség ami most megy az atomdurva. Ahelyett, hogy örülnénk, hogy tudjuk a kockázatokat csökkenteni gerjesztjük. Miért?)
2020. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!