Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhességnel csak...

7hetes terhességnel csak petezsak lathato. Van még remény?

Figyelt kérdés
Kereken ma vagyok 7 hetes terhes, és sajnos egy üres 15mm petezsákot látott a doki. Azt mondta, hogy lehet később fogant és azért nem látható meg. Vissza hívott jovohetre. Viszont én nagyon sok rosszat olvastam, azért 7hetesen már kéne látszódjon. Rettenetesen elvagyok keseredve. Szinte egész nap sírtam. Valaki nyugtatson meg aki át élte ugyan ezeket és nem lett baj a vége. Természetesen arra is kíváncsi vagyok akinek rossz lett a vége, hogy tudjam mennyi esély van még rá. Természetesen elengedni nem tudom nem fogom és nem is akarom ezt a babát. Ha nem lesz itt fogalmam sincshogy fogomfel dgozni.5evet vártunk rá.

2020. szept. 16. 22:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönőm. Hát egyenlőre nem tudom, hogy lehet eztfeldolgozni. Főleg a párom fajdalma miatt duplan megszakad a szívem. Nagyon megviselt öt is. Meg kerdezhetem nektek mennyi idő múlva sikerült újra?
2020. okt. 2. 13:45
 32/36 anonim ***** válasza:
16 os vàlaszoló vagyok. Először is nagyon sajnàlom,hogy ez törtènt veletek. 😓 Èn 6 hetesen vetèltem el július 21 kèn . Rà egy hètre voltam kontrollon ,ahol a doki mindent rendben talàlt ès azt mondta ,hogy probàlkozhatunk ùjra. Augusztus 16 kàn màr halvàny pozit teszteltem. Jelenleg a genetikai vizsgàlatra vàrok. Nekem nagyon nehèz volt kb kèt hètig akàrhànyszor eszembe jutott csak sírtam. Talàn azóta nyugodtam meg mióta újra babàt vàrok. Sokàig elsem mertem hinni, mèg most sem igazàn.. de remènykedem hogy minden rendben lessz. Egy kicsit aggódtam èn is mert pàr nappal kisebb a baba de gondolom ez amiatt van mert az utolsó menstruàció nem is menstruàció volt hanem vetèlès. Mensi szerint kellene legyek 10+3 hkm . A baba kora pedig 9+5 hkm. Sajnàlom ami veletek törtènt . Hidd el hozzàtok is jönni fog egy kis angyalka . ❤🥰
2020. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Őszintén, tiszta szívből sajnálom! Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb felépüljetek lelkileg, és bővüljön a család 🤍 A legjobbakat, kitartást!
2020. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a legnezebb most nekem, Hogy várnom kell a műtétre 😪😪😪 minél hamarabb túl akarok lenni rajta, mert a tudat, hogy nem él már, nem fejlődik és ittvan ugyanúgy a szívem alatt, nagyon rossz érzés.. Remélem tényleg hamar túl leszek rajta. Nekunk aztmondta a doki hogy 2het múlva kontroll és mindent megbeszélunk a tovabbiakrol. Ha a kontrollon minden rendben, akkor meg várok egy mezeszt és újra bele vágunk a baba projektbe. Talán annyi segít, hogy sok embertől hallom, hogy hamar sikerült újra teherbe esni. Így én már arra gondolok, és ezzel bátorítom a párom is.
2020. okt. 3. 10:17
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nyugodj meg,még jo esélyed van embriora,magzatra,lesz benne a petezsákban
2020. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem olvastad a kommenteket. Már megmutottek. Úgyhogy nincs esélyem semmire.
2020. okt. 14. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!