Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltás nélküli orvosi ellátás...

Oltás nélküli orvosi ellátás kismamaként?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy várandós vagyok. Márciusban átestem a covid-on, szeptemberben végén jár le a védettségi igazolványom. Őszintén szólva egyáltalán nem szeretnék oltatni, maximum ha már nincsen más választásom.

Jelenleg attól tartok, hogy szeptemberben ha jön a 4. hullám majd nem fognak fogadni vizsgálatokra sem oltás vagy védettségi igazolvány nélkül. Terhesen nem szeretnék oltatni, őszintén szólva féltem a kisbabámat. Megtehetik, hogy nem fogadnak oltás nélkül? Vagy ha minden alkalommal pcr tesztet kérnek, azért van több vizsgálat, amire 18ezret pluszban fizetni nem lenne olyan mókás.



2021. aug. 3. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 A kérdező kommentje:
Én a látogatás miatt még nem aggódom mert a férjem oltatott. Mivel én átestem ő meg nem és nem akart bezárva lenni 😕
2021. szept. 11. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!