Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleslegesen hívtam a 112-őt?

Feleslegesen hívtam a 112-őt?

Figyelt kérdés

34.heten 135 ös majd 160as vérnyomást mértem (alapjáraton 90 es 100 közötti a vérnyomásom) minden elojel nelkul!

160 nál már bepánikoltam annyira hogy remego kezzel gondolkodni se tudtam kit mit hivjak felhivtam a 112 ot ,elmondtam a panaszom ok pedig kuldtek egy mentot ami bevitt a korhazba ami gyalog egy 10 percre van tolem


Nem volt segitsegem ki bevigyen engem es a nagy taskaim es mar annyira panikoltam hogy gyalog nem akartam elindulni


Utolag gondolkodtam h talan nem igy kellett volna


2023. jan. 27. 16:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
40%
Hát ezt valóban nem így kellett volna. Ehhez baromira felesleges volt mentőt hívni.
2023. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Megcsinaltak a szukseges vizsgalazokat amibol kiderult hogy terhessegi toxemia
2023. jan. 27. 16:47
 3/45 anonim ***** válasza:
31%
Oke, de simán besétálhattál volna gyalog, vagy mondjuk hívhattál volna egy taxit.
2023. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
35%

Csodálom, hogy ennyiért kimentek, felénk súlyosabb tüneteknél is simán bemondják, hogy be lehet menni saját lábon.

Nyugodtan bemehettél volna te is úgy, de már mindegy.

2023. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, hogy kihivtad őket, már a diszpécser lerázott volna ha ők nem látják indokoltnak, hogy kimenjenek.
2023. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, most már ne rágódj ezen. Legalább most már jó kezekben vagy, ez a fontos. Gyalog én se tudom, hogy útnak indultam-e volna, max ha van kísérőm.
2023. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%
Kismamák prioritást élveznek, főleg a terhesség vége felé. Természetes, hogy kimentek. Kár ezen rágódni, ha feleslegesnek tartották volna, nem küldtek volna mentőt.
2023. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%
160-as vérnyomás nem igényel mentőt terhesen sem, de rendesek voltak, elláttak, ráértek, ennél indokolatlanabb mentőhívások tucatjai érkeznek óránként... Kar ezen rágódni. Jobbulást!!
2023. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%

Kismamának eleve nem javasolják, hogy vezessen, ha kórházba indul.

Teljesen jogosan hívtad ki a mentőt, erre is van. A magas vérnyomás utalhatna toxémiára vagy a még súlyosabb HELPP-re, nem tudhatják, amíg meg nem vizsgálnak, hogy nem vagytok-e életveszélyben.


#5

A diszpécser SOHA nem rázna le egy kismamát.

2023. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
83%

#4


A terhességi toxémia gyanúja nem kis dolog, ráadásul be is igazolódott. Ne beszélj baromságokat, ezzel minél hamarabb kórházba kell menni.

2023. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!