Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felnevelni vagy elvetetni a...

Felnevelni vagy elvetetni a nehezebb?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, az apja hallani sem akar a gyerekről. Mindig abortusz ellenes voltam, úgy érzem nagyon megviselne lelkileg. Viszont egyedül vagyok, a családom támogat, de még van pár évem az egyetemből és a korábbi céljaim sem szeretném feladni. Valamiért azt érzem nehéz feladni az eddigi életem és nem ilyen kapcsolatba terveztem gyereket szülni...

2023. júl. 25. 16:43
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
86%

Pár napja volt abortuszom. Védekezés mellett, két gyerek mellett. Idős rokonom ápolom 0-24-ben. A döntés egyértelmű vokt, hogy nem tartom meg. Egy felnőttet pelenkázok, etetek, fürdetek. Sehogysem fért bele egy kisbaba. Nem bántam meg döntésemet. Sajnálom, hogy így kellett döntenem.

Pedig egészen "mostanáig" abortusz ellenes voltam. De igenis jól meg kell fontolni hogy ki mit bír el.

2023. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!