Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka: ne értsetek...

Rubint Réka: ne értsetek félre, nem mintha most vele akarnék foglalkozni, de nem idegesítő? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Facebookon van egy oldala, néha meg szoktam nézni, igazándiból csak azért, mert gyakorlatilag szinte napra pontosan egyidős terhesek vagyunk, érdekességképp.


A mai bejegyzésen kicsit felidegesítettem magam: Egy jó nagy hamburger fotója van kitéve és hozzáírja a szövegbe, hogy ilyeneket szokott enni és még így is csak 1.8 kg-ot hízott, pedig már a 6. hónapba lépett.

Most ezt miért írja ki?! Írjam rá vissza, vagy akár egy orvos, hogy ez kórosan kevés.

Az bosszant az egészben, hogy ilyen irreális célokat akar gerjeszteni a kismamákban. Ez miért jó? Ne mondja már nekem, hogy az normális, ha valaki a terhessége végére csak 5-6 kilót szed fel...


Ti nem akadtok ki az ilyenen? És ez most független Tőle, mondhatta volna ezt bárki más, akkor is kiakasztó. Csak az ő szavát sokat hallják, hiszen a média aktív szereplője és így azt hiszem felelősséggel tartozik minden egyes mondatáért.


2010. nov. 18. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Szoptatta mindkét gyerekét.Nem tudom meddig,de szoptatta.Amúgy ne legyetek rosszindulatuak,mit bánja ő,ha lóg a melle,van pénze megműttetni :)
2010. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
R.R.-nak szilikon cicije van a második gyerek óta, de állítólag szoptatni akarja ezt a harmadikat is. Kb egy idős terhes vagyok én is Rékával. Nekem 3 kiló jött eddig fel a 22 hét alatt, de ha 6 jött volna, az sem érdekelne. A kedvenc kajám a csibeburger és társai. Igaz, hogy nagyon sokat mozgok, de ez nem torna formájában, hanem séta, meg lépcsőzés, mivel a másodikon lakom, és nincs lift. Már csak azért sem foglalkozom Rékával, mert mint egy korábbi hozzászóló is írta, inkább elveszi az önbizalmam,nem hogy jobban érezném magam tőle. Gondoljunk már bele, hogy ki engedhet meg magának olyan életformát, mint ő?
2010. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudom hova tenni ezeket a 4-5kilos hizasokat 9honap alatt,mert ha csak(min)3kilot szamolunk a babara,plusz a lepeny,plusz a viz az mar eleven tobb mint 5-6kg.Nekem ez nem tunik egeszsegesnek ebbol a nezopontbol...34h km(eddig12kg extraval)
2010. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

valaki írta, hogy kiszedeti a gyereket. az a durva, hogy valószínűleg tényleg így van és lesz a mostani babánál.

mert:

az általam említett facebook oldalon okt 11-én írja, hogy betöltötte a 16. hetet. ha innen számolunk, akkor márc. 28-án várható a szülés. ehhez képest minap a tv-ben azt nyilatkozta, hogy február végére, márc elejére várják a babát. hirtelen egy hónappal idősebb lett a baba...

na ez tényleg undorító, hogy az alakja fontosabb neki. nem tudom, hogy föl fog-e tűnni valakinek még rajtam kívül ez az ellentmondás. de igazándiból mindegy, magát csapja be, hiába mutatja kifele egy másik arcát.

2011. jan. 13. 09:55
 25/60 anonim ***** válasza:
70%

Félre ne értsetek! Nem igazán kedvelem, de azért olvasva a kommenteket elgondolkodtam. Miért ilyen rosszindulatú itt majdnem mindenki??? Nem lehet, hogy inkább az irritál, hogy milyen szuperül néz ki még 2 gyerek után is és boldognak tűnnek? Vagy ennyire frusztrált itt minden anyuka, kismama? Szerintem inkább arról van szó, hogy irigyek vagyunk, mert szeretnénk hasonlóképp kinézni. Talán nem is olyan marha izmosan, de jó formában.

Még egyszer mondom! Nem igazán kedvelem őket, de 2 gyerek után néznék ki hasonlóképp, mint ő. Bár ezért ő többet tesz sokkalta, mint mondjuk mi mindnyájan. Lehet lepontozni...

2011. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én is kiakadok minden egyes nyilatkozatánál, hogy alig hízott még valamit. Szerintem az nem normális, mint ahogy az sem, hogy állandóan ezt nyomatják mindenhol, hogy nem szabad nagyon meghízni. Én amondó vagyok, hogy ha megkívánok valamit, akkor azt meg is fogom enni. Tegnap például benyomtam két francia krémest.


Még régebben volt egy riport a Réka gyerekeivel és kiderült, hogy még életükben nem ettek normális csokit, csak valami cukormentes vackot... Nem azt mondom, hogy mogyorós-csokival tömjük a gyereket, de szegények még sosem ettek, azt se tudják milyen íze van a rendes csokinak. Jobb, hogy mű kajákkal nyomják őket tele?


17 hetes km

(idáig én sem híztam semmit, de én 2 hónapig kajára se tudtam nézni...)

2011. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

Azért a "rendes csoki" kijelentéseddel vitatkoznék :) A rendes csoki igazi kakaót tartalmaz,amit a bolti vackok nem.Az igazi csoki,az étcsoki,a 60 vagy afölötti kakaótartalmú,ami még egészséges is,a többi csak szintetikus vacak

(egy igazi csokiimádó :) )

2011. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

én személy szerint Rékát nem csípem a paripa arcát és a műmelleit sem irigylem! nekem nem igazán volt gondom a súlyommal sosem amit híztam a terhességek alatt lement! sajna a Réka féle nők nem használna inkább ártanak az önbecsülésnek a kismamák pedig rosszul érzik magukat ettől, valahol az arany középút lenne a legjobb ami szerintem 20kg alatt van ha nincs egészségügyi probléma ha többet hízik a kismama azt már nagyon-nagyon nehéz leadni és sajnos a szülés is könnyen végződhet császárral emiatt!

Rékának és társainak pedig nem kellene teret adni a médiában, ha emlékeztek a csont és bőr modellek is rengeteget ártottak és ártanak még ma is!

2011. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 10.31-es!teljesen egyet értek Veled!

Hölgyeim 2 dolog fontos ha irritál benneteket R.Réka szerintem ne nézegessétek az oldalát!Tényleg csupa rosszindulatú ember van itt?Sztem amit csinál azzal nincs semmi baj!Példát mutat a nőknek,hogy ezt így is lehet csinálni de senki sem mondta ,hogy kötelező ezt követni,és valószínűleg a legtöbben nem is lennénk erre képesek.A testéből él, fitnesz edző és a saját maga megszégyenítése lenne ha 25 kg-ot szedne fel mert persze az olyan rohadt egészséges ugye?akkor biztos nem írogatnátok itt róla!Kiveteti a gyereket,nem szoptat?talán de nektek ezt elmesélte?láttátok?vagy van bármi közötök hozzá?vagy az okos bulvár lapokból szeditek?amit 2 evés közt olvastok?Minden nőnek szabad választása van hogyan éli meg a babavárást!Neki is!Nektek is!Meg lehet mutatni hogy is kell ezt jobban csinálni,de mikor azülés után fél évvel kockás hasa lesz az azért van mert oda figyelt amennyire erejéből tellett,ő ezt választotta!Éppen ezért a jutalom is az övé lesz ,hogy nem utál majd tükörbe nézni évekig mint annyi ifjú anyuka... de persze a mentség mindig ott van hiszen mi terhesek voltunk és hát 2 helyett kell enni pffffffffffff

2011. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

kedves utolsó te tényleg meghatóan jóindulatú vagy brrrrr

sosem híztam 25kg-ot simán letagadhatnék 10-évet és állítom cseppet sem vagyok anyukás tornázom heti 2-szer! nem olvasok bulvár lapot sem facebook-ot!

amit írtam nem rosszindulatból tettem de te igen! amit Réka csinált az alig követhető példa rosszat tesz inkább mint példát mutatna példát egy normális terhesség mutatna és az átlagos testalkat!

engem egyénként sem R-érdekel a férje szimpatikus is!

utolsó előtti voltam!

2011. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!