Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka: ne értsetek...

Rubint Réka: ne értsetek félre, nem mintha most vele akarnék foglalkozni, de nem idegesítő? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Facebookon van egy oldala, néha meg szoktam nézni, igazándiból csak azért, mert gyakorlatilag szinte napra pontosan egyidős terhesek vagyunk, érdekességképp.


A mai bejegyzésen kicsit felidegesítettem magam: Egy jó nagy hamburger fotója van kitéve és hozzáírja a szövegbe, hogy ilyeneket szokott enni és még így is csak 1.8 kg-ot hízott, pedig már a 6. hónapba lépett.

Most ezt miért írja ki?! Írjam rá vissza, vagy akár egy orvos, hogy ez kórosan kevés.

Az bosszant az egészben, hogy ilyen irreális célokat akar gerjeszteni a kismamákban. Ez miért jó? Ne mondja már nekem, hogy az normális, ha valaki a terhessége végére csak 5-6 kilót szed fel...


Ti nem akadtok ki az ilyenen? És ez most független Tőle, mondhatta volna ezt bárki más, akkor is kiakasztó. Csak az ő szavát sokat hallják, hiszen a média aktív szereplője és így azt hiszem felelősséggel tartozik minden egyes mondatáért.


2010. nov. 18. 10:45
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Bocsánatodat kérem!A 25 kg-ot nem szó szerint értettem és nem is személyesen Neked szántam!A Te válaszodat már nem is olvastam asszem mert már füstölt a fejem,hogy hogy lehet valakit ennyire le .....ni.Nem értem és elszomorít,hogy miért kell bántani Őt mert Ő mást választ mint az átlag?Sosem hallottam még hogy lekezelően beszélne azokról a kismamákról akik nem követik a példáját!Ezért nem fért nekem bele ez a sok bántás!

A véleményem ugyanaz továbbra is,de nem akartam senkit megsérteni!

2011. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
Paripaarc és műmell .... na erről beszéltem.hmmm pffffffffffffff de gáz.
2011. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

Nekem egy bajom van Rékával. Vannak olyan kevéssé okos nők, akik mindenáron hasonlítani akarnak rá, és ezzel veszélyeztetik a babájukat. Lássuk be, az az étrend, ami náluk van, nem olcsó. És hát vannak olyan buta emberek, akik Őt látva más módon igyekeznek csökkenteni a súlygyarapodást, ami veszélyes lehet.

A diétával alapvetően nincs semmi gond, csak ésszel és felügyelet alatt kell csinálni. Nekem 2-es típusú inzulinfüggő cukorbetegségem van, 160g szénhidrátot fogyaszthattam egy nap alatt. Összesen 6 kg-ot híztam, és a babám makk egészségesen született 3,5 kg-mal. De minden héten látott orvos, és a nőgyógyász is jobban figyelt arra, hogyan fejlődik a kicsi.

2011. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
most konkrétan az utolsó megállapításomra várnék reakciókat. erről mi a véleményetek? nem kell konkrétan RR-re vonatkoztatva írni. De mi a véleményetek erről, amikor valaki 8 hónaposan császárral szüli a gyerekét, amiatt, hogy nehogy kinyúljon a hasán a bőr?
2011. jan. 14. 12:22
 35/60 anonim ***** válasza:
Te megtennéd? Mert ha nem, akkor ugyanazt gondolod róla, amit én.
2011. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

és még egy kis off a saját kérdésemhez:

nála az 1.8 kg nem ugyanazt jelenti, mint egy átlag nőnél. ő főállásban edz, ez a szakmája, ezért nagyon izmos. ha ő egy kicsit alábbhagy ezzel, akkor az izmai fognak visszamenni, vagyis akár az is lehet, hogy fogy súlyra, de aztán neki is újra össze kell szednie magát a terhesség után. és ezért baj, hogy sokan hozzá akarnak hasonlítani, mert ami neki egészséges, az lehet, hogy egy másik nőnek nagyon is árt.

2011. jan. 14. 12:26
 37/60 A kérdező kommentje:
természetesen nem. ezért nem is értem az egészet. én azért imádkozom, hogy nehogy korababa legyen és jöjjön csak szépen a 40. héten.
2011. jan. 14. 12:27
 38/60 anonim ***** válasza:

12.20 -val egyetértek teljesen!

Kedves Kérdező!A válaszom nem nem vetetném ki a babát!Viszont kérlek te is válaszolj 2 db kérdésre!

1.Honnan tudod hogy kivetette magából a bébit vagy bébiket?Ilyen jóban vagytok?Elmesélte Neked vagy személyesen ismered Őt?

2.Szerinted a női hasfal attól nyúlik meg vagy sem ,hogy sima vagy császáros a szülés módja?Sztem ez nem oszt nem szoroz de kiváncsian várom a válaszodat!

2011. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Én vagyok az a cukros anyuka, aki már írt neked. Az én babámnál a betegségem miatt muszáj volt 2 héttel hamarabb indítani a szülést. És bár egészségesen született, adaptációs gondjai voltak, ami eléggé megnehezítette az első időszakot.

Konkrétan agyon tudnám ütni azt, aki szánt szándékkal ennek teszi ki a gyerekét.

2011. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Mármint a Kérdezőnek van igaza:)
2011. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!