Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka: ne értsetek...

Rubint Réka: ne értsetek félre, nem mintha most vele akarnék foglalkozni, de nem idegesítő? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Facebookon van egy oldala, néha meg szoktam nézni, igazándiból csak azért, mert gyakorlatilag szinte napra pontosan egyidős terhesek vagyunk, érdekességképp.


A mai bejegyzésen kicsit felidegesítettem magam: Egy jó nagy hamburger fotója van kitéve és hozzáírja a szövegbe, hogy ilyeneket szokott enni és még így is csak 1.8 kg-ot hízott, pedig már a 6. hónapba lépett.

Most ezt miért írja ki?! Írjam rá vissza, vagy akár egy orvos, hogy ez kórosan kevés.

Az bosszant az egészben, hogy ilyen irreális célokat akar gerjeszteni a kismamákban. Ez miért jó? Ne mondja már nekem, hogy az normális, ha valaki a terhessége végére csak 5-6 kilót szed fel...


Ti nem akadtok ki az ilyenen? És ez most független Tőle, mondhatta volna ezt bárki más, akkor is kiakasztó. Csak az ő szavát sokat hallják, hiszen a média aktív szereplője és így azt hiszem felelősséggel tartozik minden egyes mondatáért.


2010. nov. 18. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

:)) hát ez vicces.


de már megszoktam, hogy szeretik itt az emberek kiforgatni a másik szavait.

2011. jan. 14. 13:54
 52/60 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom akkor azt is megszoktad mennyi rosszindulatú besavanyodott ember van itt.Akkor szerintem ne akarj azonosulni velük.Te/mi nem ismerjük R.R-t,sőt ha ismernénk se lenne a világon semmi közünk az Ő életéhez.Mi foglalkozzunk a magunkéval.
2011. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
tégy úgy és írj most már máshova :P
2011. jan. 14. 14:00
 54/60 anonim ***** válasza:
31%

kedves kerdezo:

1-ne irigyeld mas sikeret...tessek tornazni dietazni es akkor te is megengetheted magadnak hetente egyszer a hamburgert...

2- a jo test (ha az elszantsag meg van)akkor csak penz kerdese...ferjem testepito ezert tudom hogy a minosegi etkezes nagyon draga mulatsag viszont szep eredmenyeket hoz

2011. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, de sztem a kérdező a kérdésében kifejtette, hogy nem RR a kérdés lényege, hanem az amit képviselne, és a 2kg hízása, és most ti fikázzátok és alázzátok őt, amiért sokan a rr-ről írtak itt véleményt.

Oké hogy nem temésztes 20-25-30kg hízás, ezt magyarázat nélkül mindenki elfogadja, de 2kg hízás sem oké!!! Vagy igen???

És sztem - ez az én magánvéleményem, a Rékától nagyon szép dolog volt, hogy pocakos képeket csináltatott magáról az ő drága urának, és fényezte magát, hogy milyen szépéscsinos és happyminden, de amiért ezt a médián keresztül nyilvánosságra hozta, az szerintem unodrító. És még azt hangoztatja, hogy ez milyen meghitt és blablabala... HOgy még ebből is csak hírverést akar csináni maga körül. Hát ez nálam nagyon gáz.

Bocs a véleményemért, ha ezzel megbántottam valakit.

2011. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz, hogy szeretnek itt sokan kiforgatni mindent, amit a másik ír. Ők már csak ilyenek, ennek tudnak örülni.
2011. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
44%

Rubint Réka: ne értsetek félre, nem mintha most vele akarnék foglalkozni, de nem idegesítő?

ez volt a kérdés bemásoltam....

Szerintem nem idegesítő!Ha számodra az akkor lapozz tovább és kerüld a vele kapcsolatos híreket!

2011. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nem értek egyet a kérdezővel. Rubint Réka azért mutogatja magát, hogy mindenki lássa: terhesség alatt "nem kötelező" elhízni és eltunyulni. A példájával szeretne erőt adni azoknak, akik félnek az elhízástól. Sokakban benne van az az előítélet, hogy az a "normális", ha a kismama azt a kilenc hónapot a kanapén elheverve tölti és plusz 30 kilót felszed.


Különben én a terhességem alatt rendszeresen sportoltam, 16 hetesen nagyzsákos túrára mentem az Alpokba, a futást a szülés előtt két hónappal hagytam abba. Az orvosom tudott ezekről, semmi kivetnivalót nem látott benne. És hogy megnyugtassam a kedélyeket, a szülés után két nappal dőlt belőlem a tej, jelenleg is szoptatok. (13 hónapos a fiam.)


Bocsánat, hogy leírom, lehet, hogy visszásnak fog hangzani, de most nagyon kikívánkozik belőle. A terhességem alatt 8 kilót szedtem fel, szülés után annyi voltam, mint előtte, teljesen lapos volt hasam, 60 cm-s a derekam...És valahogy a terhesség alatt elhízott ismerőseim jöttek mindig azzal: "Akkor ugye nem szoptatsz?! Tényleg!?! Az, hogy lehet!?!" Rubint Réka ezeknek az embereknek próbálja valahogy felnyitnia szemét, szegénynek nehéz dolga van.

2011. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
73%
van egy dolog Rekaval kapcsolatban amire itt latom senki nem gondol...o egy nagyon izmos no es tuti hogy miota terhes nem edz annyira intenziven vagy leglabbis a sulyzos ebdzeseket hanyagolja ezert az izmai kicsit "leepulnek" es atalakulnak zsirra (ami persze az o testalkatan elvesz es nem olyan latvanyos mint egy "normalis" embernel) ez viszont konnyebb mint az izom ezert van az hogy gyakorlatilag igy vagy ugy de neki is meg van az a par kilo ami feltetlenul kell egy gyerek kihordasahoz. az hogy a merleg nem mutat neki sokkal tobbett az nem jelenti azt hogy nem is "hizik...hanyan vagyunk itt akik detto 57 kilosak es megsem ugyan ugy nezunk ki mont o...a velemenyemet fent tartom miszerint ha a kerdezot ez foglalkoztatja akkor irigy...Rekanak mar van 2 egeszseges gyereke es minden vbizonnyal ez a mostani is az lesz+az o hatanal ott vannak az orvosok aki figyelik minden mozdulatat es ha ok "megengedik" neki ezt az eletvitelt (amit a kerdezo baromoira irigyel) akkor ne legyetek mar ti okosabbak es kotekvoek
2011. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

annyit fűznék így utólag az egészhez, hogy:

engem ez a két tény, amire kitértem, illetve, amit más is említett, hogy a kirakatba rakja a magánéletét,nem tetszik. ha egy másik ember tenne így, az sem tetszene, tehát ismétlem, nem a személyének szól.

illetve nem is annak, hogy irigy lennék rá. elismerem, hogy nagyon jó alakja van, amiért meg is dolgozik. (pár szakmai dologban (táplálkozás) nem értek egyet vele, de ez megint más téma. ezt is tiszteletben tartom, hogy így látja jónak) ugyanakkor én sem panaszkodom, nyilván, irodai munkát végezve nem úgy nézek ki, mint ő, de elégedett vagyok az alakommal. nem is erről szólt a kérdésem. és nem is magamról beszéltem a kérdésben, hanem azokról, akikben csomó kétely merül föl és egy ilyen konkrét adatot közölve, majd görcsösen próbálnak közelíteni, ki tudja milyen testi/lelki következményekkel

2011. jan. 31. 12:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!