Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka: ne értsetek...

Rubint Réka: ne értsetek félre, nem mintha most vele akarnék foglalkozni, de nem idegesítő? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Facebookon van egy oldala, néha meg szoktam nézni, igazándiból csak azért, mert gyakorlatilag szinte napra pontosan egyidős terhesek vagyunk, érdekességképp.


A mai bejegyzésen kicsit felidegesítettem magam: Egy jó nagy hamburger fotója van kitéve és hozzáírja a szövegbe, hogy ilyeneket szokott enni és még így is csak 1.8 kg-ot hízott, pedig már a 6. hónapba lépett.

Most ezt miért írja ki?! Írjam rá vissza, vagy akár egy orvos, hogy ez kórosan kevés.

Az bosszant az egészben, hogy ilyen irreális célokat akar gerjeszteni a kismamákban. Ez miért jó? Ne mondja már nekem, hogy az normális, ha valaki a terhessége végére csak 5-6 kilót szed fel...


Ti nem akadtok ki az ilyenen? És ez most független Tőle, mondhatta volna ezt bárki más, akkor is kiakasztó. Csak az ő szavát sokat hallják, hiszen a média aktív szereplője és így azt hiszem felelősséggel tartozik minden egyes mondatáért.


2010. nov. 18. 10:45
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem semmi ez a rosszindulat ami itt folyik.

Paripaarc,lófej,meg műmell...itt mindenkit arra tanított az anyukája,hogy külső alapján ítélkezzünk???Érdekes,Rékát még sosem hallottam,hogy azt nyilatkozta volna,hogy aki 25kilót felszed,az undorító,hájas,gusztustalan,férjének abszolút nem kívánatos nő.Bezzeg ti leszóljátok őt,amiért a munkáját végzi?És igenis sok mindent elért.Addig nem kell osztani az észt ameddig a való világot,meg az ezek megőrülteket nézitek kajálás közben,inkább akkor Réka aki el is ért valamit.

A rosszindulat,és a gyűlölködés beszél belőletek.Próbáljátok magatokat elfogadni vékonyan vagy súlyfelesleggel vagy jelentős túlsúllyal is,ahelyett hogy máson köszörülitek a nyelveteket.Piócák!

2011. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
A kérdezőből süt az önbizalomhiány,azért zavarja annyira,hogy Rubint Réka milyen és mit csinál.20 kg plusszal is lehet egy kismama csinos és szép.Ha te nem tudod elfogadni önmagadat,akkor keress rá valami megoldást,ne másokat hibáztass ezért.
2011. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van.A sok ember a szarokat lesi tátott szájjal a tv-ben, ahelyett hogy pl.sportolna.Sok felesleges ember van "forgalomban" az országban ezek a bizonyos "celebek" Pfújj!Na a Réka szerintem nem ide tartozik.Ő legalább tett le valamit az asztalra, és jó célért küzd.A sok sztárnak kikiálott emberke akiket nap mint nap látunk a tv-ben parádézni, meg való világot vezetni(akik között még bűnoző is van)stb..., azok mit adnak az országnak, az embereknes.Semmit.A Réka és a férje legalább próbálná az embereket mozgásra bírni, és egészséges táplálkozásra buzdítani, nem pedig a tv elé ültetni, és nézetni velünk a sok sz.rt.

A másik pedig, hogy tényleg honnan tudhatod kedves kérdező, vagy aki szapulja őt, hogy kivetette a gyereket.Ez azért szerintem külföldön nagy divat.

Nem akar rosszat, aki akarja követni az követi, aki nem az nem.Én pl. szülés után az ő tornájára fogytam le, és nem volt megerőltető.

2011. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, pontosan mit is ért el a RR. Megirnád, kedves utolsó?

Milliárdos férj mellett jól néz ki, mikor nincs más dolga?

Vagy van valami más is?

Az pedig egy NAGYON rossz cselekedet, hogy propagálja a 2 kg hizást a terhesség alatt, műmellet csináltat és abban villog, megcsászároztatja megát a 8. hónapban. Nagyon rossz példát mutat és követendőnek, irigylésre méltónak állitja be. Ebből következően buta is.

Bocs, a külsejéből lehet CSAK megitélni, hiszen az eszét nem villogtatja, nem arról hires.

Mondjuk egy Polgár Juditot senki nem a külseje alapján itél meg, vajon miért...

Ő a külsejéből él, arról itéljük meg, ez teljesen logikus, ezt ő szándékosan alakitotta igy.

2011. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Lányok! Egyik véglet se jó. Tényleg nonszensz, amit művel szerintem, de az sem egészséges, ha valaki 30 kilót hízik, csak azért mert terhes. Úgy általában sem jó semmiben a végletesség. És ez nem jó-, vagy rosszindulat kérdése :)
2011. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Azért az nem igaz,hogy milliárdos férj mellett blabla...szerintem R.R már híresebb mint Schobert Norbi,egyedül is megállná a helyét a nagyvilágban ebben biztos vagyok.Az egy dolog,hogy két kg-ot hízott,a babája elveszi ami neki kell,R.R kárára,amennyiben nem visz be elegendő táplálékot,de szerintem ez nem így van.

Na meg hogy mit propagál...ömlik a szenny a tv-ből,drága Kormányunk hazudozásairól már nem is beszélve,akkor nem tök mindegy,hogy Réka mit propagál???Fel se tűnne ha nem lennél terhes,sőt azt mondanád,milyen csinos.Könyörgöm,ő ilyen aztán ennyi.Én 20 hetesen,plusz 9kg-nál járok,még sem szapulom.Ő ilyen,én meg olyan,eszemben sincs vele versenyezni,de minek utáljam?Mert vékony/vékonyabb/jobb alakú???Én meg akkor vágjak vissza,hogy szebb a bőröm PL????Könyörgöm..

2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

aki kérdezett tőlem, annak válaszolnék:

1. nem tudom, hogy az előző gyerekeknél, hogy volt. de most az tűnt föl, hogy először még én jártam előbb a terhességben, most meg már hirtelen ő, vagyis konkrétan menet közben egy hónappal későbbi terhes lett és ez tűnt föl.

2. nem a szülés módjától nyúlik ki a has, hanem az utolsó egy hónapban nő a legtöbbet a baba (akár egy kilót is) és ezért szokták az alakjukra vigyázó külföldi sztárok is egy hónappal előbb megszülni a babát.


tehát ez csak feltételezés, de tényekkel megalapozott. szerintem egy babát nem lehet elszámolni egy hónappal

2011. jan. 14. 13:41
 48/60 anonim ***** válasza:

1, Lehet a terhesség folyamán megállapították a baba méretéből,hogy nagyobb mint amilyennek gondolták,vagy egyszerűen csak tévedsz


2,a stirákat plasztikával egy az egybe el lehet tüntetni.Gondolom Rubint Rékának nem jelent gondot egy ilyen szépészeti műtét kifizetése.A másik,hogy honnan lehet tudni kinek lesz,illetve nem lesz stirája.

2011. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
nincs gond az önbizalmammal, nem panaszkodom én sem, de dicsekedni se akartam. 30 hetes múltam, nyolc kiló plusz van rajtam, de se a védőnő, se az orvos nem mondta, hogy ez baj lenne. az ismerősök pedig megállapítják, hogy jól csinálom a dolgokat, mert nem látszik, hogy lenne rajtam felesleg. persze pont azért nem akartam kiírni, mert aki 12-t hízott, most lehet, hogy magában keresi majd a hibát, amikor ez tökre nem így van. mindenkinél más az ideális, mindenkinek más a testalkata, stb. ez nem a fogyókúra meg a lelki önsanyargatás időszaka. és pont azért zavarnak az ő megnyilvánulásai, de ezt már talán kifejtettem korábban, mert úgy csinál, mintha ő lenne az egyedüli követhető példa.
2011. jan. 14. 13:49
 50/60 anonim ***** válasza:
28%

Tényekkel megalapozott pfff....szerintem az a tényekkel megalapozott ezekután,hogy


1,elhíztál de piszkosul

2,rosszindulatú vagy

3,túl sok időd van,másokkal foglalkozni

4,nem vezeted le a fölös energiádat

5,gondolom párkapcsolati gondok is vannak,ha nem lenne,nem szapulnál más nőt.

2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!