Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a 18 éven aluli...

Mit gondoltok a 18 éven aluli terhességről?

Figyelt kérdés
18 leszek,3 hónap múlva.Terhes.Én szeretném megtartani a babát,körülmények,háttér is meg lenne hozzá.Így nem felelőtlenség szerintetek?
2011. aug. 8. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
páromnak önálló keresete van,120 meg van neki havonta.igaz albérletbe lakik,de mindig van neki egy "felesleges" 30 ezer forintja a kaján felül:Sde hidd el,én is 50-50be gondolkozok..nem vagyok benne biztos..
2011. aug. 8. 13:43
 12/56 anonim ***** válasza:

Akkor még nem laktatok együtt???

Szerinted mennyi egy ház (csak a ház rezsiköltsége???)


Mennyiből élnétek saccra egy hónapban???Írd meg!

2011. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:

Akkor kb 140-150 ezer Ft!

Én hiszem hogy ebből legalább 35-40ezer a ház rezsije.

A kaja legalább 50-60ezer ha hideget és meleget is esztek.

Tehát marad a gyerekre 40ezer kb!

Nem valami sok,tudom sokat lehet spórolni használt ruhával meg kapott cuccokkal,de a gyereknek "minőségibb"étel kell és pelus,illetve ruhák,mivel iszonyú gyorsan nőnek.Sok játék,amivel fejleszted a készségeit!

Persze-persze sokan azt mondják a legfontosabb a szeretet...persze...

igaz hogy a gyereken használt cucc van és 10 éves örökölt játékokkal játszik,de szeretetben van...ez nem így működik.

Gondold át...mert ugye azt sem tudjuk az apuka mit szól hozzá,de ugye ő sem fejőstehén akit meglehet lóvéval fejni,mert az ő fizuja 100%ban elmenne.

NEKI ÉS NEKED semmire se maradna.

2011. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
13:44 körülbelül 80-90 ezer..minden költséget leszámolva,kb ennyire jönne ki.
2011. aug. 8. 13:52
 15/56 A kérdező kommentje:
ígyvan..magunkra nem sok maradna..nem tudom mitévő legyek,én nagyon szeretném,de ha a körülmények nem változnak..gyerekgyilkos se akarnék lenni,inkább akkor az örökbe adás lenne a megfelelő.
2011. aug. 8. 13:55
 16/56 anonim ***** válasza:
Akkor 80-90ből akarod eltartani a babát és még ebből fedezni a ti kajaköltségeiteket is?
2011. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
60%
"Le lehet hurrogni" én 19 évesen, egyetem mellett, albérletben lakva a párommal megtartottam a kislányomat. Anyagilag nem vagyunk eleresztve, meggondolom, mire költök, és mennyit, de kijövünk, és boldogok vagyunk :)
2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
50%

13:44 vagyok!

Én viszont az örökbefogadás ellen vagyok.

Azt gondolom inkább abortusz mint örökbeadás,mert el nem viselném ha a gyerekemet más nevelné,mással élne.Akkor már inkább valóban elvetetném.

Arról nem is beszélve ha örökbeadnád,az a szerencsétlen gyerek mit érez majd ha rájön hogy az anyja eldodta magától?Ő is legszívesebben meghalna inkább,mert nem tudnak együtt élni a fájdalommal hogy "nem kellett az anyjának"

2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
57%

Büszke lehetsz rá,kedves "le lehet hurrogni" hogy albérletbe szültél!

Ez aztán egy biztos pont...


"le lehet engem is hurrogni"

2011. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
19 évesen te is csak egy vagy a sok közül aki a pasijára támaszkodik.Gondolom a pasi jó 30körül jár,mivel te is őt "megfejed"...
2011. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!