Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a 18 éven aluli...

Mit gondoltok a 18 éven aluli terhességről?

Figyelt kérdés
18 leszek,3 hónap múlva.Terhes.Én szeretném megtartani a babát,körülmények,háttér is meg lenne hozzá.Így nem felelőtlenség szerintetek?
2011. aug. 8. 12:41
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Akkor "hurrogjatok le" megszoktam, hogy ezen az oldalon mindenkit köpködnek, aki boldogul :) Egyébként pedig én is dolgozom, nem csak a párom.
2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)Nagyon sokat rágódom rajta,még nem tudom mi tévő legyek.

13:44:igazad van,de ha nem mondják el neki,és ugyanúgy szeretik,semmi probléma.de viszont:ha már 15 évesen azt mondogatják neki hé baz+,örökbe fogadtunk,anyád eldobott,akkor köszönöm szépen én se kérek belőle.

2011. aug. 8. 14:13
 23/56 anonim ***** válasza:
10%
Ha minden körülmény adott akkor mért ne?albérletbe lakok a párommal és 18éves 35 hetes kismama vagyok mindent mi teremtettünk meg a babának!!Ha úgy érzed te is megtudod ezt tenni akkor felesleges megölni a babád:)ez az én véleményem:)
2011. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
52%
Nem az ha úton van hát vállalni kell főleg hogy megvan minden támogatás.Legyél erős,bátor,kitartó és szeresd a babádat nagyon.Próbálj meg tanulni melette ha betölti az 1. évét akkor könnyebben fog menni és késöbb a munka is szóba jöhet.
2011. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én környezetemben erre még csak rossz példát láttam. Nekem is van közeli rokonom, aki 17 évesen szült, volt lakásuk, mert a férje dolgozott. Először nagyon örültek, meg minden, hogy baba lesz. De aztán elég sz.r gyerekkora volt a fiúnak, mert később ugye rájöttek a szülei, hogy nem éltek még eleget, és minden feszültséget rajta töltöttek ki. Az apuka ráadásul egy csomószor ment haza részegen stb. Aztán persze elváltak, anyuka a gyerekkel, albérletből albérlete költözött.Ma már felnőtt a fiú és hát nem 100-as. Na mindegy ez csak egy példa, nyilván nincs így mindenhol. Én nem vállaltam volna 18 évesen az biztos, én akkor még nagyon gyerek voltam. (Megjegyzem most sem vagyok sokkal idősebb.)
2011. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
50%
Én 18éves vagyok, 17hetes vagyok. Ha gondolod akkor privátban beszélgethetünk.
2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
19%
16 éves vagyok, 21. hetes. A te helyzeted sokkal de sokkal jobb mint az enyém, én ígyis bevállaltam!
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon büszkék lehettek rá 16 évesen tanulnod kellene nem az én meg mások pénzéből segélyért kuncsorognod!!!

mert neked ez jár!!Hát felháborító.......

2011. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon büszkék lehettek rá 16 évesen tanulnod kellene nem az én meg mások pénzéből segélyért kuncsorognod!!!

mert neked ez jár!!Hát felháborító......



A fene enné meg ezt a sok rosszindulatú, megkeseredett embert!!! Esküszöm ezt mellettem mondanád valami történne veled, Te!!! Milyen jogon ítélkezel mások felett, ki vagy Te, mit képzelsz magadról???!!! Ha elveteti az a baj, ha megtartja az a baj. ezt a sok gyökeret!!

2011. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
81%
Ma 14:49 vagyok. Elnézést, hogy nem ide tartozik, de már olyan rég kikívánkozik belőlem. Én sem értem, hogy, ha valaki úgy látja, hogy el kell vetetnie, akkor azért kap minden rosszat, elhordják mindennek, ha valaki megszüli, és fel akarja nevelni, úgy, hogy esetleg nincs meg hozzá mindene, akkor pedig azért, ha valaki azt mondja, hogy örökbe adja, akkor pedig azért nézik le.
2011. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!