Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a 18 éven aluli...

Mit gondoltok a 18 éven aluli terhességről?

Figyelt kérdés
18 leszek,3 hónap múlva.Terhes.Én szeretném megtartani a babát,körülmények,háttér is meg lenne hozzá.Így nem felelőtlenség szerintetek?
2011. aug. 8. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
62%

Felháborító hogy milyen hangnemet engednek meg maguknak egyes személyek....

Gratulálok az esküvőhöz kedves 16éves 16 hetes kismama:) és a babához is persze:) ne törődj az utolsóval.....biztos a változó korban van azért ilyen ellenséges....

19 éves 35+5hetes kismama

2011. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
80%

Én meg a 19 éves anyuka vagyok, és csatlakoznék.

Már egyszer megírtam, mit gondolok az okoskodó, rosszindulatú megjegyzésekről, de úgy tűnik, valaki rendszeresen pokrócot reggelizik...


Kedves Utolsó előtti, miért fáj az neked, hogy 16 éves létére ott tart, ahol?


Egyébként pedig jelzem, lényegtelen, honnan származik az anyagi háttér, hiszen a lényeg az, hogy a GYERMEKNEK meg lesz mindene. Nem az anyukának! Nem az apukának! A GYEREKNEK!


Ennyi erővel, hogyha egy pár együtt él, és a nő keres minimálbért, a férfi pedig százezreket, akkor ott is a férfié a lakás, meg az autó, meg a mittudomén?


Továbbra is le lehet pontozgatni, ha valaki ettől jobban alszik :)

2011. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm a 19 éves kismaminak és a 19 éves anyukának:) Egyébként a tanárok nagyon segítőkészek és mindegyik azt mondta, hogy ha bármire szükségem van, akkor menjek be nyugodtan és ha nincs órájuk akkor segítenek(a telefonszámaikat is odaadták, hogy segíthessenek). Különben pedig a 12. évfolyamot az osztályfőnököm javaslatára levelezőn csinálom végig(mert betöltöm már a 18. életévem), mert ott már csak az érettségi tantárgyak vannak. De én nem vitatkozok senkivel:) Azért írtam, hogy autónk-házunk van, mert ha nem tudnád, házasság után MINDEN közös.. Ja és visszatérve, abban igaza van a 19 éves anyukának, hogy a KISBABÁNKNAK van és ez a fontos. Lehet, hogy az az autó nem az én nevemen van, lehet, hogy a ház nem az én nevemen van, hanem a páromén, de ettől még igen is van.. Egyébként pedig ha valaki albérletbe szül(amit mellesleg nem csak a fiatal anyukák tesznek, hiszen ebben az országban kevesen engedhetik meg maguknak a saját házat/lakást) akkor azt köpködik meg, hogyha valaki a párjának a házába szül gyereket, akkor pedig azért.. Kevés nő van, akinek saját erőből van háza és autója, kortól függetlenül.. De gondolom "kedves" 18:09 neked már 20 évesen volt saját erőből autód, házad, sőt mindened megvolt csak épp boldog nem voltál, mert meglepő lenne, ha téged bárki is elviselne, hogyha ennyire irigy és ellenséges vagy!:) Bár... Az ilyen nőknek mindenük megvan... Gazdag férj, 2-3 gyerek nem kell dolgoznia, jó nagy házban lakik és vagy 3 autó áll a garázsban..:)
2011. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
17%
Nem hinném hogy egy 16éves lány aki terhes az nő!!!INKÁBB EGY KIS CSITRI MÉG,akinek luxus maximálisan védekezni,de a szexhez már nagykislány...
2011. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
68%
"INKÁBB EGY KIS CSITRI MÉG" ez aztán igazán "felnőtthöz" méltó megnyilvánulás GRATULÁLOK :D már itt látszik hogy mennyivel érettebb nálad a 16 éves kismami.....ő kultúráltan le tudta írni amit gondol.büszke lehetsz magadra utolsó:):):)
2011. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
38%

08:13!

16 éves kismami vagyok:)

Ha nem láttad volna GYÓGYSZERT SZEDTEM! Eleinte azt sem azért, mert szexelni akartam, csak ha menstruáltam nem tudtam iskolába menni, olyan görcseim voltak, sőt hánytam is a fájdalomtól, volt, hogy kiszáradtam ez miatt, ezért írták ki a gyógyszert. Aztán megismertem a párom.(Ja és nem 2 nap után feküdtem le vele;))

2011. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
17%

eLHISZEM HOGY NEM 2 NAP UTÁN FEKÜDTÉL LE VELE,NA DE HA MOST 16 VAGY ÉS NEM RÖGTÖN ADTAD ODA NEKI MAGADAT,AKKOR MIKOR KEZDTED A PASIZÁST?14ÉVESEN???

mI EZ HA NEM "CSITRISÉG?"

KOMOLYAN KÉRDEZEM A TÖBBI "ÉRETT FELNŐTT"KISMAMÁTÓL HOGY MIT SZÓLNÁTOK HA A LÁNYOTOK 15ÉVESEN SZEXELNE???


MELLESLEG MEGJEGYZEM HOGY ÉN TINIKOROMBAN,AMIKOR NEM AKARTAM BABÁT AKKOR GYÓGYSZERT IS SZEDTEM ÉS ÓVSZERT IS HASZNÁLTUNK!!!!Mert én biztosra mentem!!!!

2011. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitát kelteni ezzel a kérdéssel.DE még mindig más ha valaki 14 évesen esik teherbe.Kedves 16 éves kismama!Gratulálok nektek a babához,és sok sikert a további boldoguláshoz!:)Nem értem az embereket.Változik a világ..18 éves létemre,én is gyógyszert szedtem,már vagy 3.éve,és én sem azért hogy szexeljek.nekem is rosszulléteim voltak,és kiderült hogy olyan betegségem van amivel a teherbeesés esélye 25%alá csökken!Most hogy így állok,magántanulóként folytatom tanulmányaim.Abortuszt már nem akarok,az orvos azt mondta h egy egészséges nőnél is okozhat problémát,pláne még így nálam.Nem merem beválalni,így megtartom,szeretetben,boldogságban és pénzben sem fog szenvedni hiányt,mert addig míg nem fejezem be az iskoláim(befogom fejezni,sőt be is akarom!)a család mindenben támogat,és amint elvégeztem igenis elkezdem az önálló életet,és nem "anyám nyakán" fogok élni..
2011. aug. 11. 10:20
 49/56 anonim ***** válasza:
0%

10:02 22 éves a párom. Miért ne élhetne jól ennyi idősen?? Nem 15 évesen feküdtem le vele hogyha tudni akarod;):)


16 éves 16 hetes kismami:)

2011. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Igen:) Jó a munkahelye;):) 16 éves kismami:)
2011. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!