Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ketteske, nagyon örülök, hogy minden rendben Veletek! :)

Nagyon édes lehetett az Ifiúr :)


Szép napocskát

#1

2011. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/230 anonim ***** válasza:
100%

Helloka, #2-es vagyok!!

Mi újság veletek?

Én mult héten voltam dokinál 34hét1naposan, és 2.4kg-ra tippelték a babát!! :) Erre megjegyezte a dokim, hogy nem lesz nagy! Hát nem tudom, elég emberes méretnek tűnik. MOndjuk ezen a héten még egy utolsó 4D-re elmegyek (többször már nem akarok terhes lenni, és akarok mégegy klassz uh képet a gyerekről! :D) szóval kiváncsi vagyok majd a 4D-n mit mondanak rá- csak pontosabb az a mérés, és gép, mint a dokim régi kis gépe.

Nektek mekkora a babátok?

Remélem mindenki jól van!

2012. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/230 A kérdező kommentje:

Szia ketteske :)


Mi a múlt héten csütörtökön voltunk, 34+5 naposan és akkor saccolták 2.35 kg-ra a kis csajszimat. Nekem azt mondták átlagos. De nem is akarok 4kg-os babát szülni így elsőre, ha 3 meglesz akkor már ok. Majd megnő kint. Amúgy jól vagyunk, csak néha kicsit dagad a bokám, és a savtól nem tudok aludni 2-3 naponta előjön. Amúgy minden ok, csak kicsit kezdek már félni a szüléstől de egyben nagyon várom is, remélem minden jól fog menni. Nektek is drukkolok, remélem te is jól vagy.

2012. jan. 9. 15:39
 14/230 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kedves 2-es, ha a babád 34 hetesen 2.4 kg, és csak 15dkg-ot hízik hetente, 40 hetesen akkor is 3.3 kg. De kb 20 dkg-ot híznak átlagban, és akkor 3.6 kg. Attól nagyobb baba meg nem is kell :)
2012. jan. 9. 16:46
 15/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Egyeske vagyok. :)


Nekem óriásbébim lesz :D Múlt héten mondta az ultrahangozós doki, hogy nem lesz apró, négy kiló körül tippelte. Stramm kisfiú, az már biztos, hatalmas is a pocakom :) Szerencsére a laboreredményeim jók, szóval nem betegség miatt ilyen nagy.


Ma voltam gyerekorvost választani, szimpi.


Kórházi cuccal hogy álltok? Alvás hogy megy?

2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/230 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!

#2 vagyok. :) Jók ezek a számok!! :)


Örülök, hogy mindkettőtökkel minden rendben, #1-eske, nálatok kisfiadnak mi lesz a neve? eldöntöttétek már?


Nekem kórházas cucc - már készülőben. Már kiraktam egy hete a bőröndöt meg a kishátizsákot hogy tudjak külön pakolni a kórházra és a szülőszobára. Meg egy kistáskába még apa szülős cuccait is bedobálom majd. Ja- nálunk apás szülés lesz a harmadik is- nálatok? Szóval már kezdem összeszedni a gondolataimat, hogy mit felejtettem még el. Minden nap pakolok kicsit a nagykofferba!! :)


Bébim iszonyú aktív, nekem már minden porcikám a hasamban iszonyúan fáj. Főleg a rekeszizmom, egész nap sajog, szúr, nem tudom elmondani mennyire fáj. :S Ettől kezdek kikészülni.


Az alvás nagyon jól megy- eddig inkább csak az oldalamon tudtam aludni, mostanában viszont hanyatt fekve a legjobb! Akkor valahogy belesimul a hasamba a picurka, oldalt fekve viszont szétrug, forgolódik- biztos húzza lefele a súlya, vagy nem tudom, hiába támasztom ki párnákkal a hasamat. :)


Az, hogy a baba nem lesz nagy, az nem aggaszt, csak attól félek, hogy a végére nagyon lemarad. Sajna nem alaptalanul tartok tőle, másdoik kisfiamnál is ez volt. Sokáig normális értékeket mértek nála az uh-kon, de az utólsó hetekben teljesen megállt a hízása, és valószínűleg ezért is született két héttel a kiírás előtt, mert már nem kapott elég tápanyagot a pocakban. Nem szeretnék újra így járni- azaz nem szeretném ha 3.fiacskám is így járna. Remélem minden oké lesz vele.

Én holnap töltöm a 35.hetet, kicsit úgy érzem nincs már 5hetem vissza. :)

Persze majd meglátjuk, várom már nagyon a szülést és hogy meglegyen a kishercegünk!! :)


További jó kismamás napokat nektek!! MIkor mentek még dokihoz? Én már pénteken egy nst-re elmegyek! :)

kiváncsi vagyok- mondjuk utána csak a 37.héten megyek legközelebb. De dokim szerint jó lesz ez így.


Írjatok, ha van veletek valami!!

üdv:

#2

2012. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/230 anonim ***** válasza:

Üdv Hölgyek!


Itt egyeske újra :D

Ha minden igaz, és nem hagyja el valahol a kukacát a gyermek, akkor Áron lesz. :))


Ketteske! Biztosan minden oké lesz!

Ezek a frontok kicsinálnak. Három napja fáj a fejem.


Jövő héten szerdán lesz az első NST-m, pedig én már ma is benne lettem volna, pénteken már a 37. hetet töltjük... :)


Akivel ma találkoztam, rémült arccal kérdezte, hogy mennyi van még, mert nagyon lent van a pocóm :D


Ketteske sajnálom, hogy ennyire gyötri a hasid a Bébi :( De már mindjárt kibújik! :)


Nálunk biztosan nem apás szülés lesz, legalábbis nem úgy készülünk. Vajúdás alatt szeretném, ha bent lenne a férjem (tényleg, karácsony előtt összeházasodtunk :)), viszont mikor már elevenbe nyír a szike, azt nem lenne jó, ha odabent élné meg.


Egyébként nekem is egy sporttáskám van, egy hátizsák a szülőszobára, plusz egy szatyorban a pelenka, törlőkendő, ilyesmik a Babinak :)


Vigyázzatok Magatokra!

2012. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/230 anonim ***** válasza:

:)

Jó elbeszélgetünk!

Gratulálok a házasságkötésetekhez is!

Ha majd meglesz a baba, írjátok meg!!

Kiváncsi vagyok hogy az óriásbébi Áron baba mekkora súllyal fog születni- sokszor nagyon túlbecsülnek az ultrahangok. :)


Én majd pénteken megírom mennyit becsülnek nálunk!

A szülés nálunk apás volt mindkettő - nagyon nagy élmény volt apának is. Elsőnél volt gátmetszés, másodiknál már nem. De egyébként nem fáj az sem, és annyira összefolyik a vajúdás a kitolással, hogy nekem pl eszembe nem jutott volna kiküldeni őt a szülés legjobb részénél! Szerintem Neked sem fog! :) Az a pillanat, amikor kint van végre... az óriási- és hagy legyen apa is része!!

Hátha még a köldökzsinórt is elvágja! Nálunk azt apa egyik fiunál sem akarta- nem volt gyomra hozzá! MÁr mondtam neki, hogy szedje össze magát most harmadszorra, mert többször nem lesz rá lehetősége!! :)


Réka babával mi újság? Minden oké?


Én egyébként ma kezdtem inni a málnalevél teát- és kezdem a homeopatiás cuccost is! :) Ti készültök ilyenekkel a szülésre?

2012. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/230 anonim ***** válasza:

Köszi a gratut Ketteske :))

Én is nagyon kíváncsi vagyok már az Óriástörpére, meg persze a holnaputáni eredményeidre is! :)


Titkon remélem, hogy drága Uram része lesz az egésznek, de ha nagyon nem akarja, látványosan nem bírja, nem fogom erőltetni.


Ha mégis császár lenne, akkor viszont szeretném, ha összeszőrözné a Babit :) Van ennek valami neve, de most nem jut eszembe :D


Remélem Kedves Kérdezőnk is előkerül hamarosan :)


Jó éjt,

#1

2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/230 anonim ***** válasza:
Ja, én olyan hülye vagyok, hogy mindig elfelejtem kiváltani a homeobogyókat... :D
2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!