Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/230 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!


Minden rendben Rékucival :)

Ma voltam NST-n, azt mondta a doki így kell kinézni egy NST- görbének, annyira aktív volt a drágám, hogy sokszor ellett nyomkodnom a gombot, a szívgörbéje pedig szépen emelkedett :) Áramlás is tökéletes a köldökzsinórban.

35+5 vagyok, már kezdek igen csak izgulni mi lesz a szülésen. Nekem is össze van pakolva a cucc nagyjából, de mindig rakok hozzá valamit. Nálunk is Apás szülés lesz, a férjem is eléggé izgulós, és nem is nagyon bírja a vért stb, lehet őt kell majd elsőnek fellocsolni. :)

Kemény csávónak mutatja magát, de mióta várjuk a picit kenyérre lehet kenni :)

Örülök, hogy veletek is minden rendben van. Kíváncsi leszek hármunk közül ki lesz az első befutó, akinek megszületik a kicsi. Mindenképp írjatok utána, én is fogok, mekkora lett, hogy sikerült a szülés stb.

Puszi nektek csajok, és kitartás, még írjatok bármikor majd én is benézek.

Ja és nekem még nincs leszállva a hasam, de már 75 kg-nál tartok, ez +12 ajaj :)

2012. jan. 12. 14:53
 22/230 A kérdező kommentje:

Egy kis javítás, nem ellett hanem kellett :)

És nem 35+5 vagyok hanem 35+6 :)

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok a babáitokra, majd mindenki rakjon fel képet, oksi? :)

Még egyszer pusz

2012. jan. 12. 14:57
 23/230 anonim ***** válasza:
100%

Örülök nagyon, hogy Ti is jól vagytok! :)))


Pusszanat :)

#1

2012. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/230 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

#2-es vagyok!


Tegnap megjártam a 4D-s dokimat, minden rendben a babával, bár már nem mondják rá, hogy a végére 3.5-4kg lesz, inkább olyan 3kg-ra tippelik. :) Egyébként mindegy- csak remélem, hogy nagyobbacska lesz, mint a második kisfiam, aki csak 2.6kg-mal született. :)

Most 35+2naposan tippelte a doki 2.6kg-ra a kispasimat, ami nekem nagyon megnyugtató. Minden adata jó, éppen hozza az átlagot, vagy 1-2nappal kisebb, ami teljesen normálisnak mondható. Kaptam egy jó képet is, majd jövö hét elején megpróbálom felrakni ide, mert most tesóméknál vendégeskedünk a nagyobbik fiammal :)

Ti pontosan mikorra vagytok kiírva?

én február 15-re!


Lehet drukkolni egymásnak, és megírom majd én is természetesen, hogy mikor mekkorával hogyan született a kispasink. :) Én is voltam egyébként nst-n már pénteken- és jövö héten is megyek. Ezt sosem szerettem, mert mindig bökdösik a gyereket a hasamban, hogy mozogjon. :) Hiába volt hiperaktív mind a három a hasamban, mikor rámrakják a szívhangmérőt, lapítanak midnannyian... .:) Nektek is rázogatják a pocakotokat, meg bökdösik, hogy keljen fel a gyerek? Most ráadásul még csokit is elfelejtettem vinni- mert egy sportszeletre beindult a két nagyobb. Legközelebb viszek azt is! :)


Ha van valami hír felőletek írjatok! Nektek hány grammra saccolják a babátokat a pocakban?

üdv nektek: #2

2012. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/230 anonim ***** válasza:
100%

Szia Ketteske! :)


Jó, hogy jól vagytok Ti is :)


Banyek, én február 3-ra vagyok kiírva, de nst-m még nem volt :(

Kicsit kezdem úgy érezni, elhanyagolnak... Lehet meglesz előbb a baba, mint az első nst :D


Ami még egy kicsit aggaszt, hogy napok óta valami fajta állandó nedvességérzetem van odalent. Annyira nem sok, hogy pl. két óra alatt átáztasson egy zsepit, de kell a tisztasági betét. Lehet holnap benézek a kórházba...


A mai szomorúság még, hogy a szülésznő, akit akartam, nem tud vállalni, mert túl sok kismamija van már erre az időszakra. De legalább ajánlott másikat :)


Remélem ő szül velem.

Vagy őszül. :)


No megyek, legyetek jók, vigyázzatok magatokra! :)

Egyeske

2012. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/230 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mi február 10-re vagyunk kiírva, és 2.35 kg volt 24+6 naposan Rékuci :)

Várom a képet ketteske, és ne aggódj nem lesz pici a baba.

Egyeske én is úgy érzem elhanyagolnak téged. Állj a sarkadra :) Én már 2x voltam és holnap megyek megint, és te 1 héttel előrébb vagy


Amúgy csajok van választott dokitok? Mennyit adtok neki a szülésért? Szülésznő van?

Nekem doki van, és úgy gondolom, ha bent lesz(délelőtt szülök, vagy ügyeletes) és sima komplikációmentesen akkor 30.000+pálinka(férjemnek van jófajta házija és csinál rá egy egyedi címkét, mert grafikus)

Ha értem kell bejönni, vagy netán császár esetleg nem sima a szülés akkor 40.000+pálinka

Mit gondoltok kevés? nem mondott árat.


Tegnap eléggé fájt a hasam alja és a derekam, mit gondoltok közel a szülés?

2012. jan. 15. 15:59
 27/230 A kérdező kommentje:
ja, puszi nektek :)
2012. jan. 15. 15:59
 28/230 anonim ***** válasza:

Hello #2-es vagyok!

:)

Hát én ugyan vidéki (kecskeméti) vagyok, de Pesten a Szent Imrében fogok szülni- mert így volt az előző két alkalommal is.

Nálunk a pesti doki tarifája 80Ezer ft. 70volt még közel 4éve mikor a nagy született 2008-ban, a kicsivel 2010-ben már 80. MOst is 80-at mondanak- annyival is készülünk! :)

De ez Pest, ez az itteni tarifa - Kecskeméten maximum 50ezreket hallok én is amit adnak- de inkább 30-40-et.

Meg ez is olyan izé dolog, hogy megszabják mennyire legyek hálás. Pl kisebbik fiam, mikor született fél 4kor kerültem a szülőszobára, és 5kor a doki már búcsúzott tőlünk, férjemmel kezet fogtak és ránkcsukta szépen az ajtót. Még munkaidőben voltunk, ráadásul ott is volt a kórházban, nem miattam kellett behívni!!! Tényleg nagyon gyors szülés volt - gátmetszés, infúzió, bármilyen beavatkozás nélkük- ergó utána se kellett varrni- csak átnézett alul, hogy mi a helyzet. Szóval azért a másfél órás elfoglaltságért én nem tartottam reálisnak 80ezret adni!!! De persze azért odaadtuk- és most is oda fogjuk adni. :)


Igaz én vagyok a legutolsó a sorban, de bízom benne, hogy beelőzlek benneteket a szüléssel. :) Én már nagyon szenvedek, annyira fáj a rekeszizmom környéke, - pedig hivatalosan még csak ma kezdődött nálam a 9.hónap!! :)


#1-eske, Te akkor már 37hetes körül vagy, nem? És nem volt még NST? Ez azért tényleg furcsa! A bővebb folyás is jelzi már hogy készül a szervezeted a szülésre! Lehet nyílik a méhszájad is, de majd írd meg mit mondott a dokid.


Réka babával meg kb egyformák leszünk- méretben legalábbis!!! :)

képet próbálom inétzni!!

puszi nektek!

2012. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/230 anonim ***** válasza:

[link]


remélem jó lett a link!! :)


Szóval ő itt a harmadik kisfiunk!

#2

2012. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/230 A kérdező kommentje:

Szia :)

Nagyon édes kis pofija van, tiszta pasi már most.

Biztos vagány kis csávó lesz. Gratulálok hozzá, szépet csináltatok. :)


Úgy jön a savam, hogy majd megőrülök. Nem tudok lefeküdni, mert egyből a torkomba van. :(

2012. jan. 16. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!