Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10 körül kiirt kismamá...

Február 10 körül kiirt kismamák, hol szültök hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én Miskolcon a megyeiben szülök, van esetleg valaki aki ott szül ez időtájt? Hasam fájdogál néha, ha nem a hasam akkor a lábam, ha az se akkor azért nem alszok mert nem kapok levegőt, és még csak 30 hetes vagyok. Mi lesz még.... Ja a méhszájam meg 2100, az se túl biztató. Várom válaszotok :)
2011. dec. 1. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/230 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ketteske, nagyon kis jóképű a Kiskirályfi :)

Remélem hamarosan megunja a rekeszizmod gyötrését :))))


Kérdezőke, Salvus vizet próbáltad már? Jó hidegen, 3-4 korty, lassan. És mindemellé kb. ülve alvás :/

Ami még nekem bejött az éjszakai sav ellen, az egy szelet üres kenyér egy pohár jéghideg tejjel. Jó cucc, egy próbát megér!


Igen, 37+3 vagyok ma, és tegnap este 11-től Ronyómonyó (Áron lesz a fiunk neve :)) kb. mostanáig ébren volt, csak délelőtt aludtunk valamennyit :D

És elég furán is érzem magam (pl. négyszer volt ma "nagydolgom", kisebb is lett a pocim :D). Na de csak egyben maradok a szerdai vizsgálatokig :D Mindenesetre fürödni már nem merek, nehogy valami galibát okozzak vele.


Lépek magzatmozgást számolni, kitartás, vigyázzatok Magatokra!


Csóka,

Egyeske :)

2012. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/230 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

nekem is vannak estéim, éjszakáim, amikor nagyon gyötör a gyomorsav. Én is hideg tejtermékeket fogyasztok- leginkább tejet, vagy egy pohár tejfölt.

Kerülöm a savas gyümiket, paradicsomos dolgokat és a túl fűszereseket, mert azoktól "kicsit" kivagyok.

Nagygyerekeim betegek, szegénykéim, fosnak-hánynak- bízom benne, hogy nem kapom el tőlük! :)


#1! a sűrűbb wc-re járás is lehet a szülés jele!! Végülis tényleg nincs már sok hátra Neked. Nem mintha nekünk több lenne sokkal, de itt a napok is sokat számítanak. :)

Szóval kitartást Neked és remélem gyors és könnyű szülésed lesz!!! Meg kedves kérdező, neked is!!

Jóéjszakát nektek!

#2

2012. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/230 anonim ***** válasza:

Jobbulást a Csemetéknek Ketteske!


Juj már nagyon izgulok, hogy mi lesz velünk, kik is tanyáznak a pocakokban :):)


Puszi Nektek, vigy magatokra!

Holnap megírom mi volt az NST-n :)


Egyeske :)

2012. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/230 anonim ***** válasza:

Helló Csajszikák!


Hogy vagytok?


Jelentem mi rendben vagyunk, NST-n minden oké volt!


Jövő kedden megyek ultrahangra, aztán jövök és rémisztgetlek Titeket az Óriástörpe méreteivel :))))))


Pussz Néktek!

#1

2012. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/230 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

#2-es vagyok!

Hát elkaptam mégis ezt a kellemes hasmenéses vírus a gyerekektől- iszonyú egy napom volt tegnap. :S Azt hittem kinyúvadok, éjjel meg már azt, hogy meg is szülök, nem tudam már, hogy mim hol fáj és görcsöl. :) De ma már sokkal jobb a helyzet. Bár két pohár vízen kívül nem bírtam ma enni még semmit, meg tegnap sem igazán- akkor még inni sem nagyon- remélem, hogy a bébikémnek nem sokat ártok ezzel a pár nappal. :)


Én holnap megyek NST-re!


Juj- én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy ki mikor szül, és a babákra is természtesen!!

Kitartást mindenkinek, várjuk az UH eredményeket is! Jövö héten én is megyek majd a dokimhoz, megnéz majd UH-val is, majd pénteken megírom én is mekkora a bébi!!

Na jók legyetek!!

Pihenjetek sokat, amig tudtok! :)

2012. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/230 anonim ***** válasza:

Hjaj :(

Jobbulást hamar Kedves Kettes! :) Sós vízben főtt krumpli nem menne le? Én mindig azt kaptam a nagyitól, ha beteg volt a hasim :)


Éjjel én is szülni akartam, arra ébredtem, hogy csillagokat látok :D


Puszmák,

Egyeske

2012. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/230 A kérdező kommentje:

Sziasztok4


Ketteske gyógyulj meg, ne félj a babának nem lesz semmi baja. Szerintem is próbálkozz főt, tört krumplival.

Nekem is fájt nagyon a hasam alja tegnap este, és most is kezdem érezni, pluszba a derekamba is nyilalt. Nem szeretnék még szülni. Képzeljétek hétfőn amikor az NST-n voltunk, ki lehetett hallani a szülőszobából ahogy valaki nagyon ordított, a férjem egyből kétségbe esett, hogy mi lesz velünk, ha ránk kerül a sor :) De azért én is összeborzongtam.Félek egy kicsit , mert nekem első szülés.

Még egyszer jobbulást ketteske, egyeske te pedig még egy icipicit bírd ki.

Ja a tej segített egy kicsit, a sav ellen, a reni már szart se ér. Puszi nektek.


Na ki hódítja el a dobogó első fokát?

Ki szül meg leghamarabb?( nem tudom ki nyer, az első vagy az utolsó) :)

Én úgy érzem hamarabb fogok szülni a kiírtnál....

2012. jan. 18. 20:34
 38/230 anonim ***** válasza:

Szia Kérdezőcske :)


Én is félek egy kicsit. Nemigazán a fájdalomtól, inkább a kiszolgáltatottságtól és attól, hogy valami baj lesz.

Holnap töltjük a 38. hetet, sokat már nem akarok várni! Bár ha nagyon türelmetlenkedem, tutira a 42. héten fogok szülni :D


Végre aludtam egy jót, de most követeli a szervezetem az elmúlt időszak kihagyásait. Méééééééééééég alcsimanó, mééééég :))


Sziasztok! :*

Egyeske

2012. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/230 anonim ***** válasza:

Hello LÁnyok!!

találtam egy jó cikket a szülésre való felkészülésre:

[link]


ha még nem ismeritek. Szerintem nagyon jó és igaz - én még az első szülésemnél nem olvastam ezt, de pl a másodikra már tudatosan készültem lelkileg és ahogy leírják itt a cikkben- pont így. :) Bocsi, ha már ismeritek.

Én most is készülök lélekben nagyon és testben is próbálok. SZerencsés gyors szülésem volt először is viszonylag, másodszor meg nagyon is. Szerintem a harmdaik sem lesz már ezeknél nehezebb, de nem akarom magam elbízni, ugyhogy ezért is próbálok én is csak erre a nagy nagy feladatra koncentrálni az utóbbi napokban, és érzem is magamban hogy semmi mást nagyon nem tudok agyban befogadni- illetve elég korlátozottan - mert csak erre koncentrálok. :) Tényleg nagyon szép tud lenni egy szülés, a tudat, hogy életet adunk! :)

Remélem hogy nektek is nagyon szép szülésetek lesz!!


Eegyébként már jól vagyok- ma már reggeliztem két pirítóst. Bobó nagyon aktív (tényleg írtam már, hogy Botond lesz, és Bobónak nevezzük?) ugyhogy biztos semmi baja sincs. :) Nem viselte meg a másfél nap koplalás. :)


Kérdező neked is kitartást, nemsokára elmulik ez a gyomorsavas téma... de baromi kellemetlen az biztos.

Én tegnap töltöttem a 36hetet, és már elég izgalma belegondolni, hogy mindjárt vége a pocakos időszaknak!!


Pihenjetek sokat tényleg- az nagyon jó és fontos- készüljetek az előttetek álló nagy feladatra! Nehéz, de csodás dolog lesz egy kisbaba anyukájának lenni!!

Jah- és a szülésről ha akartok kérdezhettek tőlem is- talán már rutinosnak számítok 2-vel a hátam mögött!! :)


Puszi nektek

#2

2012. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/230 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a cikk! Köszi Ketteske :) És örülök, hogy jobban vagy!


:*

#1

2012. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!