Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak itt mondod mindig, hogy...

Csak itt mondod mindig, hogy pocak, pocaklakó (cska) meg babóca, és hasonló nyálasságok, vagy otthon, barátaid körében a has, és a gyermek szavakat használod inkább?!

Figyelt kérdés

Néha már sok nekem a nyálömlésből, és azt sem értem, mért többes számban újságolják el az anyukák, hogy ülünk, állunk, eszünk, stb ?

Nem a szerencsétlen gyerek érdeme, hogy fel tudja emelni mondjuk a fejét?


2011. dec. 19. 00:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz kérdező, mert nem csak azok beszélnek így, akik régóta próbálkoznak a gyerekkel. Van egy ismerősöm, akinek "becsúszott" a gyerek és mégis többesszámban beszél magukról, tele van a facebook vele, hogy "ők" már ezt meg azt tudják csinálni. Ezen kívül iszonyú nyálas szövegekkel van tele vele az egész oldalam.:S Le is kellett tiltanom, mert naponta felidegesített ezzel.
2012. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Bocs, nem kérdezőnek szólt, hanem az utolsó hozzászólónak.
2012. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mi 8 évig próbálkoztunk és én írtam, hogy nem ömlengek, tehát ne általánosíts kedves egyik hozzászóló.
2012. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam zárójelben oda hogy tisztelet a kivételnek!!
2012. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 IgaziLulu121 válasza:
én csak Bobónak hívom az öcsém ;)
2012. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ! Maximálisan egyetértek veled. Én 12 hetes terhes vagyok most, de jómagam is rosszul vagyok sok kismama nyálas, ömlengő nyelvezetétől. Igaz kinek a pap, kinek a papné, de az a durva, hogy ezt miért tukmálják rá a környezetükre is, amikor senkit sem érdekel ?!... Terhesség ténye, meg a gyermekvállalás is 2 ember magányügye, maximum csak a közeli családtagok, újdonsült nagyszülők ugranak ki a bőrükből örömükben, ha a kis unokának kibújik egy foga, megtanul egy újabb szót stb... De sajnos sok kismama azt hiszi azzal, hogy terhes lett, immáron ő a világ 8. csodája, és soha senki korábban nem csinált olyat mint ő ! Túl van lihegve a terhesség, a gyereknevelés is, régebben nem volt ez, és valahogy sokkal jólneveltebb emberek sikerültek, mint manapság... Az az alpári stílus, meg ahogy osztják itt egymást a válaszadók, betetőz mindent...


12. hetes terhes lány.

2013. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam,


magányügye=magánügye.

2013. jan. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

igen, elvetemültek nagyon, de én már csak röhögök rajtuk.

azóta hálistennek találtam olyan hasznos oldalakat, ahol nem ömleng a szerző, és nem kapok hányingert.

itt meg nem olvasom már a terhes rovatot, mert már fél éves múlt a lányom :)

2013. jan. 12. 07:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!