Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Negygyerekes anyuka vagyok, ebböl kettö el velem, elvältam. Az uj pärommal mäsfel eve vagyunk együtt, ez idö alatt volt mär egy abortuszom (nem en akartam, de ö meg nem ällt keszen). Most ugynez ki megint terhes vagyok, de most nem töle, hanem a munkämbol kifolyolag (night klubban dolgozom). Ö egyertelmüen szeretne ha elvetetnem, en inkäbb megtartanäm, de igy elvesztem öt is, meg egy idöre a megelhetesemet is. Egyältalän, milyen tämogatäsi formäk vannak a babäkra au8sztriäban, amit igenybe tudnek venni? Jo lenne a csalädot egybe tartani, de nem igazän tudommit tegyek.
2012. febr. 14. 13:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
86%
Dolgozni... Hát ez jó!!! :)
2012. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy ott Ausztriában milyen ellátási formák vannak és,hogy jogosultak vagytok-e bármire ott kellene utána járni.

A másik meg....,ha a helyedben lennék...,biztos nem tartanám meg! :'(

Ha ilyen termékeny vagy próbálkozz esetleg valamilyen védekezési formával! Az óvszer ráadásul véd a nemi betegségekkel szemben is!

De ezt bizonyára tudod...

2012. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagy, két gyermekedet más neveli, kettőt te magad. Minek szülnél még? Azt se tudod, ki az apja! Meg gondolnod kéne a már meglevő gyerekeidre is, hogy őket el kell tartsad valamiből.

Ha van gyomrod ahhoz, hogy prostiként dolgozz és a pasid nevelje a gyerekeidet, hát hajrá!

Ennek pont fordítva kéne lennie! Milyen pasi az, aki hagyja hogy a párja prostiként dolgozzon???? Ausztriában a minimálbér is 5ször annyi mint a magyar.

Ha a párod elmegy dolgozni, akkor neked jár az ottani gyes és a gyerekek után a családi pótlék. Gondolom a nagyobbak oviba vagy iskolába járnak.

2012. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
94%
Ez aztán a karrier! Gondolom 5 gyerek, 5 apától..Én mélységesen abortusz ellenes vagyok, de ez esetben ( tekintve, hogy fogalmad sincs, ki fia-borja ) lehet, elgondolkodnék rajta.
2012. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
84%
Már a kérdése is az IQ-szintjéről árulkodik! "Na,most mi legyen?" Mintha csak azt mondaná:na,nagyokosok! Erre varrjatok gombot!Büszke lehetsz magadra!Ócsak egy ribi vagy!
2012. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
46%
Csak egy kérdést tett fel, és a kérdező a válaszotokra volt kíváncsi nem arra hogy hordjátok le mindennek. Azért ez a sok rossz indulatú megjegyzés durva, úgy látszik itt mindenki hibátlan és senki nem követett még el hibát! Bár nem ismerek senkit, de ti sem ismeritek a kérdezőt.
2012. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
82%
Hát ilyen hibákat biztos nem!4gyerekből 2-ről lemondani hogy tud egy anya?és akkor akárkitől szülni egy újat.Mégis mit kellett volna az ilyennek válaszolni?szentté ne avasd már!Amúgy meg válaszoltunk neki, ne tartsa meg inkább!
2012. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
17%
Bátrak vagytok azért én azt mondom! Sosem mernék senkinek sem olyat tanácsolni, hogy igen, jobb lenne ha elkapartatnád a gyereked aki a szíved alatt növekszik! Mert ez az ÉSSZERŰ döntés. Senkinek nincs joga ilyenre bátorítani egy embert én úgy gondolom ... Meg hát könnyen beszél az akinek ugye semmilyen következményét nem kell viselnie! Mondjuk kedves kérdező én a helyedben meg nem kérdezném meg vadidegen emberektől, hogy mit tegyek a gyermekemmel! És mielőtt azzal jönnétek, hogy de Ő jött ide kérdezni, én úgy vélem nem igazán a gyermek megtartásával kapcsolatban kért tanácsot, hanem, hogy hogyan tarthatná ennek ellenére is egyben a családot, illetve, hogy milyen támogatásokat vehetne igénybe? Nyilván elítélendő az, hogy miből él a kérdező, de szerintem az még gázabb, hogy Ő az egyetlen kereső a családban, a kedves párja pedig otthon ül a kis fenekén. Ennek nem így kellene lennie. Elég kacifántos a helyzet az biztos, de az tuti, hogy nekem meg azon szakad le a pofám, hogy itt vadidegen emberek tanácsolják egy másik vadidegennek, hogy ölesse meg a saját gyermekét ... Na ez szerintem lehet, hogy mocskosabb dolog mint prostituáltként dolgozni!!!
2012. febr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Atroposz ***** válasza:
100%

Sajnos ezt a kérdést nem így kellett volna feltenni,az a helyzet ,hogy tudta ,hogy milyen válaszokat fog kapni.

Ha igazán a támogatás érdekelte volna akkor így tette volna fel: Ausztriában dolgozom van 4 gyerekem 5.gyerek után milyen támogatás járna? Nem kellett volna írnia munkájáról.

Vagy az is lehet ,hogy kamu kérdés és csak vitát akart szítani,sajnos nem csodálkoznék.

2012. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
89%
Azoknak akik így védik a kérdezőt: semmi jogom hozzá, hogy elítéljek bárkit is.DE! Ausztriában egy egyszerű 8 órás idény munkával heti 100 ezret lehet keresni, utánanéztem.Nem értem, mi visz arra egy több gyerekes anyát, hogy prostituált legyen, ha a mosogatásból is meggazdagodna.Tudjátok, gondolkodni kellett volna, mielőtt megfogan szegény "munkahelyi baleset". Nekem senki ne magyarázza be, hogy véletlenül teherbe lehet esni.Ha már bárki jött-mentnek szétteszi a lábát, legalább ésszel csinálná!És akkor most nem kéne gondolkodni.Felelősségteljes nő és anya ilyet nem csinál.
2012. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!