Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Negygyerekes anyuka vagyok, ebböl kettö el velem, elvältam. Az uj pärommal mäsfel eve vagyunk együtt, ez idö alatt volt mär egy abortuszom (nem en akartam, de ö meg nem ällt keszen). Most ugynez ki megint terhes vagyok, de most nem töle, hanem a munkämbol kifolyolag (night klubban dolgozom). Ö egyertelmüen szeretne ha elvetetnem, en inkäbb megtartanäm, de igy elvesztem öt is, meg egy idöre a megelhetesemet is. Egyältalän, milyen tämogatäsi formäk vannak a babäkra au8sztriäban, amit igenybe tudnek venni? Jo lenne a csalädot egybe tartani, de nem igazän tudommit tegyek.
2012. febr. 14. 13:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%

Amugy hany eves vagy,hogy ennyire felelotlen vagy?A 4 gyerekedet hol szulted meg,nem Ausztriaban?

Eltudsz menni gyesre itt is(en is itt elek),ha van allasod,azaz amint olvassuk,az van,es persze biztositva vagy,de csak azert megtartani a babat...a "tamogatasok" miatt,hat nem tudom...minden esetre laszakadt a p*fam,ahogy olvastalak!!!

2012. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
45%
Tudom, ez most bután fog hangzani, de egy gyermek sem akar a világra jönni, nem a bébi kérte, hogy megfoganjon! Nem, ez nem egy újabb abortusz ellenes szöveg, csak azt mondom, hogy itt már nem egy 13-14 éves felelőtlen tiniről van szó, aki más nyakára szülne, vagy fogalma sem lenne a gyereknevelésről, hanem egy többgyermekes anyukáról. Szerintem meg vállalnia kellene a felelősséget, azt viszont megértem, hogy a Párja nem akarja a babát! De még ha el is vetetné, most épp két kérdés van a fejemben. Hogy tudja eltűrni a Párod, hogy mellette más férfiakkal is lefeküdj? (bár nem derül ki, hogy prostituáltként dolgozol -e) Ha pedig eltűri, akkor nyilván tudja, hogy ez is benne van a pakliban. Könnyű mindig a nőt elküldeni abortuszra, ezt egy férfi nagyon könnyen kijelenti, de nem neki kell odatennie a kis fenekét! Ezzel nem a kérdező hölgyet védem, természetesen Ő felelős ezért az egészért de ítélkezni meg nem akarok, milyen jogon tenném? Emberből vagyok én is és követhetek el még én is igen nagy hibákat. Ugyanakkor az is igaz, hogy a Párja egyáltalán nem köteles, sőt ... ilyen helyzetben meg pláne nem kell, hogy nevelje más gyermekét, vagy egyáltalán eltartsa. De én itt jelen esetben nem is emlegetném párkapcsolatként azt a "viszonyt" ahol az egyik fél belemegy abba, hogy a másik fél szexuális kapcsolatba kezdjen más férfiakkal ... Kedves Kérdező! Én dönteni nem dönthetek helyetted. Gondold át jól, hogyan döntesz, de ne másra hagyatkozz ... Bármilyen tanácsot is kapj itt, nem az itt válaszolók fognak helyetted abortuszra menni és nem is ők fogják felnevelni a gyereked ha megtartod! Sok sikert!
2012. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentezö: Ebböl elek, tartom el a csalädomat, fizetem az alberletet, a szämläkat stb... Igen, bärmily meglepö penzböl! Meglehetösen magas eletszinvonalon. A kerdes egyebkent nem a munkämra vonatkozott, hanem a babära, az egyedülletre, illetve annak elkerülesere.
2012. febr. 14. 13:54
 14/42 anonim ***** válasza:
87%

Már bocs, de hagy döntse el mindenki, hogy elítél vagy sem.

4 gyereked van, 2-t nem te nevelsz, volt már legalább egy abortuszod. Szerinted mi fán terem egy terhesség? Örülök, hogy nem esik nehezedre teherbe esned, de könyörgöm, ne csinálj ebből sportot! Vagy ha erre akarsz specializálódni, akkor ne a támogatásokra vállalj gyereket! Tök mindegy a foglalkozásod, de a család egybe tartása nem itt kezdődik, hogy vadidegenektől kérdezed meg, hogy mi legyen?

Ezekre a reakciókra pedig számítani lehetett. Ha valóban azt szeretnéd megtudni, hogy milyen támogatások vannak Ausztriában, akkor írd ki kérdésnek ezt!

2012. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ahhoz van joga mindenkinek, hogy elítélje a kérdezőt, de akkor ítélje el magában, mert nem az volt a kérdés, hogy "Elítélendő -e az, ha többgyermekes, házas anyukaként lefekszem más férfiakkal pénzért?" Ez sajnos a GYK egyik legnagyobb hibája, hogy válasz helyett ítéletet kapnak a kérdezők! Én sokszor azt mondom, az vesse az első követ aki bűntelen. Nekem is megvan a véleményem, de nem kövezem meg, hiszen a kérdező dolga, hogy mit csinál ... Na és én sem vagyok szent ember, ahogyan itt szerintem nagyon sokan nem azok!
2012. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Bocs, amikor ezt irtam, az 1.-es volt az utolso välaszado...

27 eves vagyok, igen, prostituält. a pärom nem eltartanä hanem csak nevelne a gyereket, mert a csalädban en vagyok az egyetlen keresö. Amugy,m int irtam "uj" mäsfel eves kapcsolat, a többi gyerek sem közös, megis szereti öket.

2012. febr. 14. 13:58
 17/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem pont ilyen életforma mellé nem kell 5. gyerek!
2012. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%
13:58-as vagyok! Mondjuk az is igaz, hogy a gyerekeknek egy nagy trauma lenne ha kiderülne, hogy az édesanyjuk prostituált, pláne ennek az 5. gyermeknek, ha valahogyan megtudná, hogy hogyan fogant ... :( Ez az ami elég húzós még a történetben.
2012. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%
UUUUUHHHHHHHHH. Mik vannak!
2012. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem,az tenne helyre ha elhagyna,amit szerintem meg is érdemelnél.Nem szeretnék magamnak egy ilyen Anyát!Úristen,én fel sem tettem volna ezt a kérdést a helyedben, inkább hallgattam volna!
2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!