Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Negygyerekes anyuka vagyok, ebböl kettö el velem, elvältam. Az uj pärommal mäsfel eve vagyunk együtt, ez idö alatt volt mär egy abortuszom (nem en akartam, de ö meg nem ällt keszen). Most ugynez ki megint terhes vagyok, de most nem töle, hanem a munkämbol kifolyolag (night klubban dolgozom). Ö egyertelmüen szeretne ha elvetetnem, en inkäbb megtartanäm, de igy elvesztem öt is, meg egy idöre a megelhetesemet is. Egyältalän, milyen tämogatäsi formäk vannak a babäkra au8sztriäban, amit igenybe tudnek venni? Jo lenne a csalädot egybe tartani, de nem igazän tudommit tegyek.
2012. febr. 14. 13:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

abortuszellenes vagyok,de én a helyedben elvetetném,több oknál fogva.

1.:a párodra való tiszteleből(bár egy ilyen ember mint a párod nem tudom érdemel e tiszeteletet)

2.:két gyerekedet nem te neveled,gondolom elvették tőled,annak meg lássuk be oka van.

3.:prostiként melózol,én ezt nem tudom egybekötni a gyerekneveléssel,még gondolatban sem.

4.:el fogod veszíteni a párodat ha megtartod.és lássuk be ez értheő is.

5.:azt sem tudod ki az apja.

hirtelen ennyi jutott eszembe ami az abortusz mellett szól.amúgy nem félsz egy kicsit?óvszer nélkül lefeküdni idegen emberekkel???hátz van gyomrod meg bátorságod az biztso.

2012. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN,ÉN MEG NEM TARTANÁM SZEGÉNY BABÁT,A PÁRODAT MEG MEGÉRTEM ,SZÉGYELD MAGAD.
2012. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!