Na, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Negygyerekes anyuka vagyok, ebböl kettö el velem, elvältam. Az uj pärommal mäsfel eve vagyunk együtt, ez idö alatt volt mär egy abortuszom (nem en akartam, de ö meg nem ällt keszen). Most ugynez ki megint terhes vagyok, de most nem töle, hanem a munkämbol kifolyolag (night klubban dolgozom). Ö egyertelmüen szeretne ha elvetetnem, en inkäbb megtartanäm, de igy elvesztem öt is, meg egy idöre a megelhetesemet is. Egyältalän, milyen tämogatäsi formäk vannak a babäkra au8sztriäban, amit igenybe tudnek venni? Jo lenne a csalädot egybe tartani, de nem igazän tudommit tegyek.
2012. febr. 14. 13:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen jól álltok anyagilag,mi lenne,ha elkezdenél tanulni,és rendes szakmád lehetne?Nem tudnék a gyerkem szemébe nézni,mikor megkérdezi,hol dolgozom.Sem az óvónőkébe,tanárokéba.A párod meg gondolom nem lesz mindig munkanélküli,szóval nem csak nevelni fogja,hanem eltartani is.Vele beszéld meg ezt.
2012. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem akarta a párod a saját gyerekét, mert elvetette veled, akkor sokkal jobban vágyik majd máséra, nem?

Ha a családod akarod összetartani, akkor vetesd el.

A véleményem inkább megtartom magamnak.

Amúgy, ha megtartanád mégis kit diktálnál be apának? Ja, támogatási forma: gyerektartás, apasági vizsgálat után. Mást nem tudok.

2012. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem kívánhatod el a párodtól, hogy mindenféle pasinak az elpottyantott gyermekét nevelje, ha nem szeretné. Abszolút meg kell értened. Azt sem értem, hogy egy anya, aki gyermekeket nevel, miért nem képes másfajta munkát vállalni. Nagyon sok fiatal barátném van, akik egyszerű munkát végeznek, pl mosogatólányok, vagy takarítónők és akkor mi van, ezek mind tisztelni való munkák ellenben a tiéddel. szóval nehogy azt mond h másmilyen munkát nem lehet találni mert lehet.
2012. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon nehéz döntés. neked kell eldöntened hogy mit szeretnél. Én a helyedben nem hiszem hogy megtartanám a babát. A párodnak biztos nem esne jól, és egyedül maradnál. De ha mégis megtartod, akkor készülj fel hogy valószínű egyedül maradsz a gyerekekkel.

Azt sajnos nem tudom hogy milyen juttatásokat kapnál Ausztriában ezt az illetékes hivataltól kell megérdeklődni.


A válaszadóknak pedig üzenem, hogy ne törjön senki pálcát a másik felett, hiszen csak ezt a kis részletet ismerjük és az előzményeket nem!!!

Sok sikert és erőt neked!

2012. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Úristen.
2012. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%
De igen török, mert ha prostituált egy gyermekeket nevelő nő, akkor legalább annyi esze legyen hogy védekezik.
2012. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 2gyermekem van és útbana 3.baba. Ők az életem. Nem tudnék nélkülük élni. Neked 4 gyermeked van. A tanácsom: keress egy olyan munkát amire majd ők is büszkék lehetnek később. Küzdj,hogy a 4 gyermek veled legyen. Nem vagyok abortusz párti,de ne tartsd meg a picit.. Nem minden a pénz, próbálj meg másból élni. Meglátod jobb lesz.
2012. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%
Persze az a gyerek tehet erről????? Mindenki írja ne tartsd meg, vetesd el! Ba""ki, szegény baba.............mind1
2012. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
88%

megcsinálni könnyű volt, most meg dobálózni a szavakkal?

a gumit hol hagytátok??

2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ítélkezem, de ha lelép a párod talán jobb is. Te tartod el, ő hagyja, hogy ezt csináld. Én nem vállalnék új gyereket, inkább a meglévőkkel foglalkozz.
2012. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!