Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztem pozitív...

A kombinált tesztem pozitív lett. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A 12.heti uh alapján minden normális,van orrcsontja a babának,keze,lába,csak a NT 3.3 mm,ami nem éppen optimális.Genetikai tanácsadásra küldtek,meg ráírták a papíromra,hogy amniocentézist kell csináltatnom.Őszintén szólva félek tőle.Meg dühös is vagyok a szonográfusnőre,mert nagyon bunkón viselkedett velem.Nem úgy feküdt a baba ahogy neki tetszett,mindig elfordult,ficánkolt,erre elkezdte ütni a hasamat,még másnap is fájt,és pár helyen meglilult az ujja helye a bőrömön.Flegmán megkérdezte,tudom e,hogy van egy miómám a gyerek mellett.Azután közölte,hogy egy beteg gyereket kár lenne megszülnöm az egészséges mellé.Teljesen kiakadtam!Azt hittem ez csak arányszámot adó vizsgálat,és nem biztos hogy beteg a baba,de ő teljesen úgy beszélt,hogy ez a gyerek nem fog megszületni.Nagyon kivagyok miatta.Lehet ennek még happy end a vége?
2012. márc. 12. 01:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

A 4.5.és 7. vagyok.Nekem márc. 19.-én megcsinálták a CVS-t,márc.22.-én meg is kaptam az eredményt:egészséges,és pici lány.

Hát,nagyon nem irigyellek.Nem elég,hogy az ember ilyen szituba kerül,a várakozás,az valami embertelen.KB.mikor tudják elvégezni?Nem tudsz semmit?

2012. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Szia!Örülök,hogy minden rendben a kislányoddal! :)

Eddig úgy néz ki,hogy jövőhét kedden lesz a szúrás,remélem addigra kikopik belőlem a baci!

2012. ápr. 2. 13:33
 13/31 anonim ***** válasza:
Nagyon DRUKKOLOK!Írj majd!
2012. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Persze,írok majd!:) Milyen volt a szúrás,hogyan csinálják? És hogyan lett meg ilyen gyorsan az eredményed?Nekem 3 hetet mondtak.:(
2012. ápr. 3. 13:54
 15/31 anonim ***** válasza:
A szúrás semmiség,de tényleg.Azért van meg ilyen gyorsan,mert magán(fizetős)úton csináltattam.Az előző gyereknél amniot csináltattam,az is gyorsan megvolt(azt is magán,fizetős úton).Az eljárás ugyanaz volt(most a CVS-nél és az anóminonál is):UH-al megállapítják a baba helyzetét,és úgy,hogy őt meg ne sértsék beszúrnak.Leszívják a szükséges mennyiséget,és kész.A CVS-nél kicsit másabb,mert ott a méhlepényből veszik a mintát.Ezért nem mindegy,hogy hol a lepény.Szerencsére nekem most mellső fali,így el tudták végezni a beavatkozás(olvastam olyat,akinél sajnos nem,mert olyan helyen volt a lepény).Azt mondanám,inkább kellemetlen,mint sem fájdalmas a dolog,és
2012. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
bocs,elküldtem:szóval pár perc az egész.Ne félj tőle!
2012. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy természetesen a pocakodba szúrnak.Nekem múltkor a köldök mellett,most a köldök alatt pár centivel.
2012. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szia!Mi van Veled azóta?
2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Szia!Holnap reggel megyek a vizsgálatra!Már nagyon izgulok,jó lenne túl lenni rajta!:) Ma még meglátogatjuk a rokonokat a nagylányommal,jól ki Húsvétoljuk magunkat,aztán holnaptól pihenek,amíg apa vigyáz rá!Remélem minden rendben lesz!Már érzem mozogni a babámat,nem szeretném elveszíteni!

Majd írok még ha túl leszek rajta!:)

2012. ápr. 9. 08:17
 20/31 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem 20-án csinálták a méhlepény mintavételt, hasonló eljárás,csak itt még nagyobb volt a vetélési kockázat, de szerencsére semmi nem történt, pihentem szigorúan. 27-én már jött is az sms minden oké kislány. A korom miatt és egy beteg gyerkőc miatt mentem, nem bántam meg, sőt megnyugtatott. Most 18 hetes vagyok és 4. kislányom várom. Minden jót neked, szorítok !!!!!!!
2012. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!