Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztem pozitív...

A kombinált tesztem pozitív lett. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A 12.heti uh alapján minden normális,van orrcsontja a babának,keze,lába,csak a NT 3.3 mm,ami nem éppen optimális.Genetikai tanácsadásra küldtek,meg ráírták a papíromra,hogy amniocentézist kell csináltatnom.Őszintén szólva félek tőle.Meg dühös is vagyok a szonográfusnőre,mert nagyon bunkón viselkedett velem.Nem úgy feküdt a baba ahogy neki tetszett,mindig elfordult,ficánkolt,erre elkezdte ütni a hasamat,még másnap is fájt,és pár helyen meglilult az ujja helye a bőrömön.Flegmán megkérdezte,tudom e,hogy van egy miómám a gyerek mellett.Azután közölte,hogy egy beteg gyereket kár lenne megszülnöm az egészséges mellé.Teljesen kiakadtam!Azt hittem ez csak arányszámot adó vizsgálat,és nem biztos hogy beteg a baba,de ő teljesen úgy beszélt,hogy ez a gyerek nem fog megszületni.Nagyon kivagyok miatta.Lehet ennek még happy end a vége?
2012. márc. 12. 01:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Jaj,de örülök!Írj majd,kedves kérdező!Az utolsó válaszolónak:én is CVS-t csináltattam-márc 19.-én szintén a korom miatt-és 4 nap múlva hívtak is,minden oké.
2012. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Tegnap megvolt a szúrás,túl vagyok rajta!Ma még pihengetek,mert állatira fáradt vagyok és olyan lassúnak érzem magam.Eredményem majd 26-án lesz.Sajnos jó soká,de remélem,nem a biológus fog előbb telefonálni,mert azt mondta,ő csak akkor hív ha gond van.Úgy hogy most várok türelmesen!
2012. ápr. 11. 15:05
 23/31 anonim ***** válasza:
Szia.A 4.5.7 meg még nem tudom melyik vagyok.Örülök,hogy túl vagy rajta.És milyen volt?Ugye nem is olyan borzasztó(mint első hallásra gondolná az ember)?Érdekes,engem meg a biológus hívott az eredménnyel(Istenhegyi).Minden rendben lesz,feltétlen írj majd,ha megkapod az eredményt!
2012. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Szia!Igen nem volt olyan vészes,inkább a félelem volt a nagyobb,nem a fájdalom!9-körül szúrtak,fél 3-ig ücsörögtünk a sorstársakkal egy teremben,aztán a zárójelentéssel eljöhettünk haza.Kicsit húzodott a hasam még aznap,meg vizesebb volt a folyásom,de az orvosom szerint ez belefér,nincs baj.Szerdán kell mennem kontroll UH-ra,aztán már csak az eredményért kell izgulni!Bár igazából csak azért izgulok,hogy ne hívjanak előbb,hogy baj van!
2012. ápr. 13. 11:00
 25/31 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy minden rendben lesz.Az jó,hogy nincsenek görcseid.Pihenj a héten,amennyit csak tudsz.
2012. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy rendben legyen! Barátnőm babájának volt 3,2 a nyakiredő, és minden rendben vele az amniocentézis szerint.


Én kislányomnak 2,5 volt, már avval is ijesztgettek, mert az afp is alacsony lett. Mivel a kombinált teszt negatív volt (1:1900) és csak 27 vagyok, én nem vállaltam az amniot. Azóta 3 hós a kislányom, egészséges :)

2012. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megvan az eredményem! Nem beteg a baba szerencsére,és kislány lesz!:)
2012. ápr. 26. 20:28
 28/31 anonim ***** válasza:
Még mindig én(4.5.7 stb.)Teljes szívemből GRATULÁLOK!Üdv a lányosok táborában.És én a helyedben visszamennék a "kedves" szonográfusnőhöz,és az arcába vágnám-persze csak képletesen-az amnio eredményét...Boldog,nyugodt babavárást!
2012. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
szia!Én még nem írtam neked!De nagyon drukkoltam nektek! Örülök nagyon,hogy minden rendben! Amikor a kislányommal voltam terhes nekem is rossz eredmény jött ki,de nem kellett mennem amnióra. Boldog babavárást!
2012. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
jujjjj de jóóóóóóó
2012. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!