Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztem pozitív...

A kombinált tesztem pozitív lett. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A 12.heti uh alapján minden normális,van orrcsontja a babának,keze,lába,csak a NT 3.3 mm,ami nem éppen optimális.Genetikai tanácsadásra küldtek,meg ráírták a papíromra,hogy amniocentézist kell csináltatnom.Őszintén szólva félek tőle.Meg dühös is vagyok a szonográfusnőre,mert nagyon bunkón viselkedett velem.Nem úgy feküdt a baba ahogy neki tetszett,mindig elfordult,ficánkolt,erre elkezdte ütni a hasamat,még másnap is fájt,és pár helyen meglilult az ujja helye a bőrömön.Flegmán megkérdezte,tudom e,hogy van egy miómám a gyerek mellett.Azután közölte,hogy egy beteg gyereket kár lenne megszülnöm az egészséges mellé.Teljesen kiakadtam!Azt hittem ez csak arányszámot adó vizsgálat,és nem biztos hogy beteg a baba,de ő teljesen úgy beszélt,hogy ez a gyerek nem fog megszületni.Nagyon kivagyok miatta.Lehet ennek még happy end a vége?
2012. márc. 12. 01:37
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Szia kedves kerdezo.

Mi lett a babaval? Egeszseges?

Ne haragudj hogy megkerdezem de nekem szinten 3.3 a tarkoredo ertek es holnap megyek cvs-re, mar van egy kombinalt negativ tesztem es egy larhato orrcsontom is, de az nt sajnos 3.3 volt (12+6 hetesen)

Azert kerdezem hogy egeszseges lett e, mert hallottam egy anyukatol itt remtortenetet, hogy perelni akarja az orvosat, mert 3.5 tarkoredo ertek mellett 3 eves gyermekenel kiderult hogy ertelmi fogyatekos es a diagnozis szerint kromoszoma rendellenesseg miatt.

Neki is volt negativ amnio is meg allitolag a sziv uhn is minden rendben volt.

Nagyon sok anyukanak 1-2 kozott van a tarkoredo es en nem tudom mit tennek ha a babamrol kiderulne kesobb hogy fogyatekos.

Inkabb akkor nem tartanam meg es majd kesobb nalam is jok lesznek az ertekek, vagy nem tudom. Nagyon felek.


Tudnal irni hogy alakult azota az eletetek?

Koszonom

2013. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!