Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt azonnali táppénzre küldtek, és próbaidő alatt kirúgtak a munkahelyemről. Most egy fillér jövedelmem nincs-sehonnan. Akárhova megyek segítségért, támogatásért sehol nincs segítség! Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Tényleg veszélyeztetett terhesként ezeken kell végig mennem? Semmi támogatás? Pusztuljak éhen, legyek földönfutó, vagy mi? Ez Magyarország?
2012. márc. 30. 11:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

29. válaszoló vagyok, látom, sokaknak nem tetszik, amit leírtam, DE: 13.héttől táppénzen vagyok, mert korrekt a munkáltatómmal a viszonyom (sajnos sokat kellett volna utazni a téli időszakban és olyan állatokkal foglalkozom, amelyekkel terhesség alatt jobb távolságot tartani), valószínűleg, vissza is mehetek babázás után, mert ez idő alatt sikerült bizonyítanom a munkahelyemen.

Nem érzem, hogy bármit is veszítettem volna, sőt a párom is itt dolgozik és az új cafetéria rendszernek köszönhetően a kettőnk egészségpénztári befizetéseiből le tudjuk vetetni az őssejtet.

Néha előre is kell gondolkodni a mai világban. Nekünk bejött, másnak nem kell ezt csinálnia :)

28 hetes boldog kismama

2012. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!