Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az apa arra akar rávenni,...

Ha az apa arra akar rávenni, hogy időn túl, vagyis nem legálisan végezzek abortuszt külföldön, azzal bűncselekményt követ el?

Figyelt kérdés
Az apa már a negyedik hónaptól kezdve egyfolytában azzal gyötör, hogy menjek el külföldre abortuszt végezni, és mindennek elmond, hogy én ezt nem vállalom. Végig mondja, hogy én csak megyek a magam feje után, és hogy nem tartom tiszteletben az ő döntését, hogy ha "egyedül" "döntök", akkor csináljam magam az egészet, hogy hihetetlen mennyire nem gondolkozok racionálisan, meg hogy nem is szeretem ha nem teszem meg, és a többi. Hiába mondtam neki, hogy akármit is akarnék, már késő, és hogy ezzel én bűncselekményt követnék el, ez lepereg róla és végig azt hangoztatja, hogyha én ezt így mondom, csak kifogásokat keresek, és az agyamat játszom. Én ezt egyszerűen nem bírom tovább, már lassan a 6 hónapos leszek, és ez így megy egyfolytában. Csinált már itt valaki időn túl abortuszt külföldön? Tényleg csak én vagyok ilyen "maradi"? Ha az apa ezt csinálja azzal követ el valami törvénybe ütközőt? Mit tudok tenni ellene? Felvettem az egyik telefon beszélgetésünket, ahogyan kb. 5 hónaposan az abortuszt "szorgalmazza", érek vele valamit? Vagy felhasználhatom? Vagy használjam fel? És mire?
2012. máj. 1. 08:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

Ezt nézesd meg a gyerek apjával, hátha ő is másképp fogja látni ezek után, bár ettől függetlenül hogy ő hogy látja, te csak tarts ki továbbra is abban hogy nem ölöd meg a saját gyermekedet semmilyen áron!!!


180 fokos fordulat: http://www.youtube.com/watch?v=CFePE-DST-8

2012. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
30%

Egy meg nem született gyermek naplója!


október 5.

Ma elkezdődött az életem. A szüleim még nem tudják, de én már itt vagyok. Kislány vagyok, szőke hajam lesz és nagy kék szemem. Éppen most dől el az a tény, hogy én nagyon szeretni fogom a virágokat.


október 19.

Néhányan azt mondják, hogy én még nem vagyok igazi ember még, csak a mamám. De én egy igazi személy vagyok, mint egy icipici morzsája a kenyérnek, az is egy igazi kenyér. A mamám él és én is élek.


október 23.

A szám éppen most nyílik ki. Csak gondolom, hogy egyévesen kacagni fogok és később beszélni. Jól tudom, hogy az első szavam az lesz, hogy: MAMA.


november 2.

Minden nap növök egy icipicit. A kezeim és a lábaim elkezdtek formálódni. De még sok időt kell várnom, hogy ezeket a pici lábakat a mamám a kezeibe vegye, és ezek a kicsi kezek képesek legyenek virágot szedni é megölelni az apukámat.


november 12

Elkezdtek formálódni az apró ujjaim. Vicces milyen kicsik. Képes leszek cirógatni a mamám haját velük.


november 20.

Ma a doktor elmondta a mamámnak, hogy itt vagyok a szíve alatt. Óh milyen boldog lehet most. Boldog vagy mama?


november 25.

Anyukám és apukám talán most azon gondolkoznak, hogy milyen nevet adjanak nekem. De ők még nem tudják, hogy lány vagyok. Én Kathy szeretnék lenni. Én már nagyon szeretném ezt a nevet megkapni.


december 10.

A hajam is elkezdett nőni. Sima fényes és csillogó. Szeretném tudni, hogy milyen haja van a mamámnak.


december 13.

Én most már képes vagyok látni. Milyen sötétség van körülöttem. Amikor világra jövök minden napfényes és virágos lesz. De amit már nagyon szeretnék, az az, hogy lássam a mamámat.


december 24.

Néhány gyerek úgy jön a világra, hogy egy kicsit beteg. De az én szívem erős és egészséges. Egyenletesen ver, így: tup-tup, tup-tup. Mama, egy egészséges kicsi lányod lesz.


december 28.

Ma a mamám megölt engem


-Anonymus

2012. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg a gyerek apjának, mit jelent az egy gyereknek ha ennyi idősen elvetetnék. Bármilyen idősen brutális gyilkosság, de ennyi idősen még brutálisabb a módszer! Próbálj hatni a lelkivilágára, biztos van ilyen neki is, és nézesd meg vele az előző filmet is (180 fokos fordulat, és ezt is:

Gianna Jessen, abortusztúlélő http://www.youtube.com/watch?v=43rCjxuiW0I

2012. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a Giannának a történetét, sőt, majdnem úgy neveztem volna el a lányomat, csak aztán átvert a gyerek és kukija nőt :). Nos, legalább lesz egyetlen egy férfi a világon, aki őszintén és feltétel nélkül szeret.

Az apát az ilyesmi nem hatja meg, csak felbosszantja, hogy "játszom az agyam", és "nélküle, helyette döntök".

2012. máj. 11. 09:57
 75/79 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező, két dolgot azért el lehet különíteni. Az egyik az, hogy számodra már nyilván már nem létező alternatíva a művi abortusz, és a t. apuka meg talán méltóztatott volna időben gondolkodni... ezt én, mint abortuszt elfogadó is így vélem.


A másik, hogy szerintem épeszű férfinak az előző "magzatvédős" pink nyáltengertől felfordul a gyomra, és ha maga éppen ilyen döntési szituban van véletlenül éppen, gyomorból behúz nehány strigulát a magzat megtartása ellenében... mi férfiak sem vagyunk alapvetően bűnözők, hogy büntiből ezt a manipulatív xart érdemeljük... ez kb ugyanaz megfordítva, mint ahogy téged nyom a te ex pasid...


A "magzatvédő ősanyucik" eljuthatnának végre annak a felismeréséhez, hogy ha egy férfit (általában) valami fele nyomnak, akkor az ellenkező irányba fog reagálni, és az ilyen magzatkanaplós némasikolyos, szívhanghallgatásra rángatós akciózás az esetek többségében tök ellentétes hatást fog kiváltani. Sőt, időnként nőkből is...

2012. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
56%

Kedves nagyon okos utolsó FÉRFI!

Akkor meg védekezni kell, és nem lesz miről beszélni itt.

Ne a nők oldják meg mindig a dolgot, húzzanak f.rkukra gumit.

2012. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó NŐ, nagyon egyszerű, egy nő (vagy akár a férfi, ha rá igaz) közölje korrektül egy kapcsolat kezdetén, hogy ő elvből ellenzi a művi abortuszt. És akkor a férfinek (vagy a nőnek) is lehetősége van eszerint felvállalni, vagy éppen nem felvállalni ezt a kapcsolatot, és az efféle durva családi konfliktusok is minimalizálhatóak. Ez ilyen rohadt egyszerű. (mellesleg fel nem foghatom, amikor több éves kapcsolatban tör ki az "abortusz-háború" - ezek az emberek nem beszélgettek soha ilyen témáról???)


És mindennek persze semmi köze a t. kérdezőnek a fenti kérdéséhez, mert az ő esetében a férfi változtatott utólag a saját álláspontján egyfelől, a terhessége meg rég előrehaladottabb a nem eü művi abortuszra szóba jövő kornál.

2012. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:
De egyébként beszéltünk is az abortuszról. Nekem volt egy balesetem, amiben egészen véletlenül nem haltam bele. A párom nagzon jól tudta, hogy úgy vélekedek a dologról, hogy bármi is legyen, ha valakinek, de nekem, aki kétszer kaptam esélyt az életre, nem azért kaptam, hogy egy másikat elvegyek. Szóval ezt még a terhesség előtt is jóval tisztáztuk. Egyébként a linkelt videó, az első azért nem nyálas, mert tényleg nagyon durva ami történt. Ez az egyetlen eset a világon, ami így végződött. Az anya szintén valamikor kb 6 hónaposan ment el abortuszra, ez ebben a szakaszban már rendes szülésként működik, csak éppen halott gyereket szül meg a nő mert előtte savat "itatnak vele", vagy mi. Nagyon brutális eljárás. Ez a gyerek viszont élve jött a világra, ráadásul az orvosok erre annyira nem számítottak, hogy órákon keresztül észre sem vették, hogy az a gyerek életben van. vagyis nem kapott sem koraszülötti sürgősségi ellátást, se inkubátort, ráadásul éppen savat nyelt. Végül ez a gyerek az a nő felnőtt korában most, aki előad. Vagyis tényleg durva a történet, de kevesen ismerik, pedig tényleg nem ártana. vagyis nem az én helyzetemben kellene az ilyesmit mutogatni a férfinak tényleg, de mondjuk a fiatalabb korosztálynak suliban lehetne. Mert pinknek nem pink az biztos.
2012. máj. 11. 17:01
 79/79 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tortent veletek azota?
2014. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!