Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e itt rajtam kívül terhess...

Van-e itt rajtam kívül terhességi cukorbeteg kismama, aki paleo diétázik?

Figyelt kérdés
Én akkor keztem bele a paleolit diétába,miután a terheléses vércukor eredményem:8,7 mmo/l-t mutatott.Az éhgyomrim:4.2 volt,ami teljesen jó.

2012. dec. 11. 11:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy igen ;) csak nem olyan drasztikusan, főleg paleo alatt amennyi gyümölcsöt meg kell enned, hogy ne halj éhen.
2012. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

A finomított egyszerű szénhidrátoktól hirtelen felmegy,majd hirtelen leesik a vércukorszint,és ez nagyon káros.Emiatt is folyton éhes lesz az ember.

A cél meg pont az ellenkezője,viszonylag egyenletesen tartani a vércukorszintet,nem kicsapongó,hatalmss ingadozásokkal!

2012. dec. 11. 21:21
 33/49 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem csak gyümölcsökön élek!
2012. dec. 11. 21:23
 34/49 anonim ***** válasza:
40%
Neked aztán hiába beszél az ember :D Ha most benyomsz 1 kiló mandarint, felmegy az egekbe a cukrod, és nagyon lassan megy le.
2012. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
31%
A probléma az, hogy a diéta nem vallás, és nem lesz igaz az, amit mondasz, csak azért, mert sokszor elmondod. Ezt nem elhinni kell. Cukorbeteg diétában a gyümölcsök kivételes esetben, meghatározott napszakban ehetők és akkor is nagyon minimális mennyiségben. Ezen az sem változtat, ha olajos magvakat eszel mellé. Amit te mondasz egy divatdiéta, amit én mondok, orvosi ajánlás. Ha neked ez nem elég, akkor tényleg nem tudok mit mondani tovább. Szép estét és minden jót nektek!
2012. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Én nem akarok meggyőzni senkit!

Nyilván mindenki úgy csinálja ahogy neki jólesik.

Van itthon vércukormérőm,az eredmények,amiket mérek magukért beszélnek!És még szénhidrátszámolgatással sem kell bajlódnom.

2012. dec. 11. 21:31
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
Magukért beszélnek, hogy tönkre teszed a gyerekedet :) mivel inzulin nélkül alacsony vércukor azé teszi.
2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Ok. Akkor a cukrod jó. Ez megnyugtató. De beviszel 160 gr szénhidrátot egy nap? (Amúgy az is nagyon kevés, de ez a minimum)
2012. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
29%
Tudod nem mindenki úgy csinálja, ahogy jól esik. Én úgy csináltam, hogy a babámnak megadtam az esélyt arra, hogy egészséges legyen.
2012. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én majdnem az vagyok... Már nem kismama, hanem egy 2 éves anyukája és a terhességem elején kezdtem a paleót, amit azóta is tart az egész család. Az én motivációm egyszerűen az volt, hogy a legjobbat akartam magunknak, de nem voltam cukorbeteg. Nem számoltam minden nap a szénhidrátot, de 100-150 grammnál biztosan nem ettem többet. Ha kérdésed van, írj nyugodtan. Egészséget és boldogságot kívánok a babához :)
2012. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!