Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hét 6. napos terhes vagyok....

7. hét 6. napos terhes vagyok. Előzményem: kétszer missed ab. Szörnyű érzés volt mindkettő, most nagyon nagyon félek. Megmarad a kisbabám?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelyi kapszulát szedek 4 hét 3 napos korom óta. Most valahogy mintha nem fájna annyira a mellem. Hányinger még van, de nem időszerű, mindíg máskor, általában szagokra gondolatokra undorodom el.6. hét 3 naposan volt szívhang. Jövőhéten megyünk UH-ra. Nagyon félünk hogy minden rendben legyen. Kérlek élményeket, tapasztalatokat írjatok. Minden rendben van a picurommal? Volt egy napig egy kis hőemelkedésem: 37.2-37.8. Most be van dugulva az orrom,nyom az arcom. De nem gyógyszerezem magam.

2013. febr. 8. 17:59
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Én is megállok! Majd írj hogy mi újság veletek, majd én is leírom mi lesz szerdán ;)
2013. febr. 9. 14:52
 12/44 anonim ***** válasza:
Oké! :-)
2013. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hál Istennek minden rendben van. 8. hét 4 napos vagyok, gép szerint 5 nem tudom hogy de nem is ez a lényeg. CTR 21mm. Szabályos szívverés. Mozgó embrió. Boldog vagyok. Legközelebb 2 hét múlva megyek! Ja.. és a tüneteim, elég erősen visszatértek.. !
2013. febr. 13. 23:24
 14/44 anonim ***** válasza:

Szia, kitartás neked, és boldog babavárást!!! Nekem is két vetélés missed ab után sikerült a baba, Utrogestan kezeléssel.Nagyon paráztam, a férjemet és a nőgyógyászomat is kikészítettem az aggodalmammal. De minden rendben volt. Az első hetekben még nekem is kisebb volt a mérete a számítottnál, de 12 hetesen már pont átlagos volt. És végül szép nagy baba lett, 3.75 kg-mal született. Kívánom neked is és mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, hogy így sikerüljön a babavárás!

A betegségről: azt mondják a láz veszélyesebb, mint a gyógyszer, mindenképp kezeld magad. Náthára van egy jó homeopátiás szer, a Coryzália, nekem segített. Szedj sok C vitamint, kezeld minden tünetedet, hogy ne súlyosbodjon el.

Minden jót kívánok neked!

2013. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!Megértelek és átérzem az aggódásodat. Első terhességem spontán ment el 4 hetesen, rá két hónapra újra babát vártunk, sajnos ő a 10. hétig maradt velünk, missed ab műtét lett a vége. 3 hó pihi következett, és csomó kivizsgálás. Szerencsések vagyunk, első hónapban összejött a babó, most 10 hetes 2 napos vagyok, duphastont szedek emelt adagban, plusz magnézium, plusz vérhígítót. (voltunk genetikai és immunologiai kivizsgáláson, ott adták a vérhigítót, mert valószínű emiatt voltak a vetélések)

Az aggódás megvan még mindig, pedig már átléptük azt a kort amikor az előző baba elhalt. A nőgyógyászomat én is szerintem már kiakasztom a folytonos aggódással :D Nekem hol van tünet hol nincs, hetente váltakozik, de van amikor naponta. Már várom, h leteljen ez a 2 hét, és túl legyünk az első trimeszteren, bár tudom, h az sem biztosíték semmire. Nekem van itthon szívhangfigyelőm, ezaz egy ami megnyugtat két UH között. Szerintem mindenr endben lesz nálatok is!

2013. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! örülök, hogy ennyien írtok. Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat, aranyosak vagytok. Nagyon sajnálom ami veletek történt. Minden érzésetek én is átéltem. Nyugi én is tönkreteszem az orvosom idegeit, a párom még bírja :)) Legutóbb pattogtam az ágyon az idegtől addig amíg meg nem mutatta a szívhangot :)))))) Most így visszagondolva elég ciki lehettem. Még egyszer köszi mindent, és ha lehet írjatok ide mindig ha tudjátok miújság a babóval. Mindkettőtöknek boldog babavárást. :)
2013. febr. 15. 21:48
 17/44 A kérdező kommentje:
Nagyon telik az idő! 11 hét 5 napos vagyok. Hál Istennek eddig minden rendben. Hétfőn megyünk Down szűrésre. Alig várom hogy újra láthassam a kicsikét. Valakinek valami tapasztalata van a szűréssel kapcsolatosan? Előző vizsgálaton 10 hét 4 napos volt crl 39 mm.:-)
2013. márc. 7. 01:41
 18/44 anonim ***** válasza:
Szia!Én még nem írtam Neked csak most kapcsolodom be,de mintha a saját gondolataim lettek volna.Nagyon örülök,hogy már lassan túl vagytok a "kritikus"12 héten.Nekem is két missed ab.om volt,most meg a 28.hétben vagyok a picikémmel.A lényeg hogy NYUGI!!!!Pozitívan állj hozzá,és nem lesz semmi baj :DPersze semmi sem 100%,de előre ne stresszelj semmin.A 12.heti genetikai uh-án megnéznek mindent részletesen a picuron,a végén én is láthattam és már igazi kis emberke volt,sokat mocorgott,amit azóta se hagy abba :D.Vigyázz magadra,pihenj sokat,de már tavaszodik úgyhogy depi ellen ez is jó lesz.Szép babavárást!!!Jelentkezz késöbb is!!!
2013. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak most olvastam el a kérdésedet. Épp akartam volna megírni, hogy persze, hogy mi8nden rendben lesz a babával! Aztán láttam, hogy azóta már többször is voltál orvosnál, és úgy volt, ahogy írtam volna! :)

Szóval a továbbiakban se aggódj semmin, meglátod, minden rendben lesz!

Az meg, hogy az UH-on néha kisebbnek, vagy nagyobbnak nézik a babát, természetes, hiszen azért nem lehet hajszál pontosan lemérni! Nagyon sok múlik a gép minőségén! Szóval akkor se lepődj és ijedj majd meg, ha netán valamikor 1 héttel is kisebbnek, vagy nagyobbnak nézik! Dobog a szíve, ficánkol, szóval minden a legnagyobb rendben van! :) Lassan már érezni is fogod, hogy rugdos. (Én a kislányomat 16 hetesen éreztem először, a tesója még csak néhány hetes. :))

Boldog babavárást! :)

2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy már van szívhang, sokkal kisebb a vetélés kockázata! És ha még hormonnal is meg van támogatva a terhességed, minden bizonnyal rendben lesznek a dolgok! Próbálj meg nem aggódni, mégegyszer nem fordulhat elő! Kitartás, nemsokára megnyigodhatsz!
2013. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!