Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hét 6. napos terhes vagyok....

7. hét 6. napos terhes vagyok. Előzményem: kétszer missed ab. Szörnyű érzés volt mindkettő, most nagyon nagyon félek. Megmarad a kisbabám?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelyi kapszulát szedek 4 hét 3 napos korom óta. Most valahogy mintha nem fájna annyira a mellem. Hányinger még van, de nem időszerű, mindíg máskor, általában szagokra gondolatokra undorodom el.6. hét 3 naposan volt szívhang. Jövőhéten megyünk UH-ra. Nagyon félünk hogy minden rendben legyen. Kérlek élményeket, tapasztalatokat írjatok. Minden rendben van a picurommal? Volt egy napig egy kis hőemelkedésem: 37.2-37.8. Most be van dugulva az orrom,nyom az arcom. De nem gyógyszerezem magam.

2013. febr. 8. 17:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Ja es nekunk is kisfiunk lesz :) Utolso voltam.
2013. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Gratulálok először is a kisbabádhoz. Igen úgy néz ki egy idősek vagyunk. Szerintem nem csinálsz belőle bajt, ha nem mész el. Bár nem tudom a védőnő miért nem adott rá beutalót, mert nekünk egyből azzal kezdte. Sőt nekem valamiféle véradásra is kell mennem, hogy kitenyésszék a véremet. Nem tudom hogy miért. Sokmindenkitől az orvosomtól is azt hallottam, hogy az AFP mérés teljesen elavult. Én is voltam kombinálton, nekem is nagyon jó lett, de állítólag ez a két eredmény adja meg pontosan a végeredményt. Boldog babavárást, és ha valami kérdésed van írj nyugodtan!
2013. ápr. 22. 19:06
 33/44 anonim ***** válasza:
Koszi :) Te is kerdezz nyugodtan. Te erzed mar, hogy mozog a baba? Mar ugy varom a kovetkezo UH-t. Igaz lehet, hogy holnap is lesz eg (meg nem a 18. heti) mert meg 10. het korul talaltak egy cisztat a petefeszkemen es azt akarjak holnap ellenorizni szerintem. Egy behivot kaptam par hete es csak gondolom. Maskepp hogy ellenoriznek? :)
2013. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
SZia! Nem igazán értem mire gondolsz most. De ami biztos, hogy mi már mozgunk elég intenzíven :) Ma 18 hét 6 nap! Szerintem ha a 17 héten nem mentél AFP-re akkor most már ne menj, mert fals eredményt kaphatsz, ami után majd mehet mindenféle genetikai vizsgálatra, ami utazás szempontjából megterhelő lehet neked is és a tárcádnak is. Ha biztos vagy magadban, akkor hagyd, de ha egy picit is izgulsz, akkor egy genetikai központtal egyeztess, és ők egy vizsgálat után megnyugtató választ adhatnak, igaz elég sok pénzért. Nekünk is azt mondta az orvos, hogy minden a mi döntésünk, de ha véletlenül baj van mikor megszületik, akkor majd magunkat hibáztatjuk, hogy megelőzhettük ezt volna. Bár én sem tudom mit tettem volna, ha Down szindrómásak lennénk. Esküszöm nem tudom.
2013. ápr. 26. 18:14
 35/44 anonim ***** válasza:
vam gyereked ezen kívül?
2013. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Nincs és nem ezen hanem rajta....
2013. júl. 10. 01:24
 37/44 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező!! Hogy vagytok ?Hányadik hétben jártok?Nekem a manóm már 7 hetes lesz,imádom!!!amikor írtam még csak a 28. hétben jártam :D
2013. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jujj de régen írtam, annyira de annyira elment az idő.. :) És hál Istennek minden rendben. Igaz volt vesegyulladás 3x korházba fekvés, de minden a legeslegnagyobb rendben van azóta is. Most taposom a 39. hetet, és ki vagyok tágulva 1.5 újnyira, és a méhnyak is eltűnt. Annyira boldog vagyok, hogy mióta írtam, minden rendben történt, és nemsoká a kezembe foghatom a kisfiamat. Csodaszép az élet:)) Könnyű szülést kívánok magamnak is és nektek is kik olvassátok a bejegyzésem. Köszönöm nektek, hogy biztattatok. Hogy vagytok elsősorban azok akik írtak. Puszi nektek. :)
2013. szept. 11. 00:40
 39/44 anonim ***** válasza:

Szia kerdezo,


En 30-31-es valaszolo vagyok, immaron 37 hetesen es nem kisfiunk hanem kislanyunk lesz :) Jol vagyunk es orulok, hogy ti is. Konnyu szulest es sok egeszseget kivanok mamanak babanak.

2013. szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Szia, megvan a bébi, lehet gratulálni?

:)

2013. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!