Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hét 6. napos terhes vagyok....

7. hét 6. napos terhes vagyok. Előzményem: kétszer missed ab. Szörnyű érzés volt mindkettő, most nagyon nagyon félek. Megmarad a kisbabám?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelyi kapszulát szedek 4 hét 3 napos korom óta. Most valahogy mintha nem fájna annyira a mellem. Hányinger még van, de nem időszerű, mindíg máskor, általában szagokra gondolatokra undorodom el.6. hét 3 naposan volt szívhang. Jövőhéten megyünk UH-ra. Nagyon félünk hogy minden rendben legyen. Kérlek élményeket, tapasztalatokat írjatok. Minden rendben van a picurommal? Volt egy napig egy kis hőemelkedésem: 37.2-37.8. Most be van dugulva az orrom,nyom az arcom. De nem gyógyszerezem magam.

2013. febr. 8. 17:59
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Amint ígértem beszámolok a fejleményekről. Ma voltam 12w 2d terhes és ma voltunk a nagy genetikai vizsgálaton. A picur nagyon édesvolt. Anatómiailag minden rendben van vele. Tarkóredő 1.79 végeredmény csütörtökön lesz kész. Nem is aggódunk a down szindrómával kapcsolatosan. Nagyon várjuk már hogy velünk lehessen. Érdekes volt _

nagyon, mi pl tökéletesen felismerjük hogy az orra az apukájáé az álla pedig az enyém. Amint tudtok ti is írjatok.

2013. márc. 12. 01:33
 22/44 A kérdező kommentje:
Kombinált szűrés eredménye, negatív :)
2013. márc. 15. 14:25
 23/44 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!Most már nyugi,igaz ezután jön az izgulás a 16 héten afp,aztán cukormérés,utána hogy mozog-e eleget,aztán meg túl sokat mozog,befordul.e :)Eddig tudom mert most itt tartok,de innentől életed végéig izgulni fogsz a gyermekedért,mert ez a dolgunk.Szép babavárást!!! :)
2013. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Igen igen:) A védőnéni már szólt, hogy hamarosan adja a beutalókat! :) Annyira de annyira várjuk a szeptembert :))
2013. márc. 19. 22:57
 25/44 anonim ***** válasza:
Én s gratulálok, örülök, hogy minden rendben van! Egy korábbi válaszadó
2013. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Csajok! Segítséget! Migrénre fejfájásom van egy napja. 17 órakor nevettem egy panadolt de semmi most pedig egy algopyrint!! Ugye nem ártottam a picurnak??? Félek. Magamról: hétfőn védőnő a héten afp majd jövő héten úh remélem minden rendben lesz. A 13 hetes úh- n nagyon nagyon ficánkolt meg úgy megugrott és olyankor nagyobbat dobbant a szíve ez normális? Egy hete el kezdtem érezni simogatás szerű érzést. Pár napja azonban semmi ez is idegesít. Jaaaajj
2013. ápr. 4. 00:19
 27/44 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi baja a babádnak! Az elején csak ritkábban érzed mozogni. A két gyógyszer nem gond, az sem jó neki, ha hagyod fájni a fejed! A mocorgásakor ha nagyobbat ver a szíve, az teljesen normális! Gondolj bele, Te is, ha futsz, sokkal gyorsabban és erősebben ver a szíved! (Egyébként meg az orvosok mindig mondják, ha valami nincs rendben!)

Sajnos innentől kezdve egész életedben lesz min aggódni, de nyugodj meg, minden rendben lesz!

2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! AFP eredményem MOM 0.9. Remélem jól írtam. Orvosom nem mondott rá semmit. Vizsgálaton méretek alapján is annyi idősnek tüntem, amennyi vagyok. Úgy néz ki minden rendben. Kisfiunk lesz:) Puszi mindenkinek.
2013. ápr. 20. 11:02
 29/44 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a kisfiúhoz. Még csak most olvastam végig, emlékszem, én is túlaggódtam magam, állandóan a védőnőt, meg a dokimat hívogattam mindennel. Ne aggódj, most már minden rendben lesz! Van már neve a picurnak?
2013. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Szia en csak most kapcsolodtam be. Orulok, hogy minden jol alakul veletek, kb egyidos terhesek lehetunk. En holnap toltom a 17 hetet. Az baj ha en nem megyek erre az AFP-re csak UH-ra majd? Olyan tokeletesek voltak az eredmenyeim a 13. heti kombinalton, hogy az orvos nem kuldott erre.
2013. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!