Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hét 6. napos terhes vagyok....

7. hét 6. napos terhes vagyok. Előzményem: kétszer missed ab. Szörnyű érzés volt mindkettő, most nagyon nagyon félek. Megmarad a kisbabám?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelyi kapszulát szedek 4 hét 3 napos korom óta. Most valahogy mintha nem fájna annyira a mellem. Hányinger még van, de nem időszerű, mindíg máskor, általában szagokra gondolatokra undorodom el.6. hét 3 naposan volt szívhang. Jövőhéten megyünk UH-ra. Nagyon félünk hogy minden rendben legyen. Kérlek élményeket, tapasztalatokat írjatok. Minden rendben van a picurommal? Volt egy napig egy kis hőemelkedésem: 37.2-37.8. Most be van dugulva az orrom,nyom az arcom. De nem gyógyszerezem magam.

2013. febr. 8. 17:59
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Még pár nap :))
2013. szept. 17. 11:33
 42/44 A kérdező kommentje:

Sziassztok! Megszületett a kisfiam múlt hét csütörtökön, 3 kg 20g-mal és 53 cm-el. Istenem annyira de annyira boldog vagyok, hogy nem tudom egyszerűen kifejezni. Egy csoda. Gyönyörű. Mindenkinek aki missed abon esik keresztül és át kell élnie azokat a szörnyűségeket amin én is átestem anno, azt szeretném mondani, hogy kitartás kitartás kitartás. És még annyi, hogy szánjanak annyi időt magukra, hogy felkeresnek egy jó hírű klinikát, ahol egy átfogó teljes kivizsgáláson átesnek. Hál Istennek, hogy mi anno így döntöttünk, és elmentünk Debrecenbe. MInden pénzt megért ez kis lurkó.

Még valamit kérdeznék az anyukáktól. A kisfiún vannak kiütések, amit a kórházba kezeltek, volt mindenféle kenetvétel váladékvétel de negatívak voltak. Egy piros folttal kezdődik, majd lesz benne idő elteltével egy pattanásszerű pötty, majd leszárad, és olyan lesz mint az anyajegy, csak éppen nem anyajegy hanem var. Veletek hasonló?

2013. szept. 27. 23:18
 43/44 anonim ***** válasza:

Szivbol gratulalok, ez csodas hir :) En is alig varom, hogy a kezemben tarthassam a kislanyom. 39+5 hetes vagyok most, meg nem akar kijonni. Remelem hamarosan. Milyen volt a szules? Remelem gyors es konnyu :)

Az utolso kerdesedre sajnos nem tudom a valaszt, elso baba nekem is.

Sok boldogsagot es egeszseget kivanok nektek.

2013. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a babához, én is a válaszadók között voltam annak idején! :)

Nagyon sok boldogságot a picihez!!

Sajna a kiütésekkel kapcsolatban nem tudok választ adni... nem csak túl száraz a bőre? De gyerekorvos úgyis megnézi, hátha ő majd tudja a jó választ... :))

Gratulálok mégegyszer!!

2013. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!