Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/182 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy úgy gondolod, hogy lelép.. pedig eddig szerelemben voltunk meg minden..

még ahogy számoltam, augusztus végéig van időm a 12 hét lejártáig.. amugy igen 2 csík volt rajta, de jövő héten mindenképp megpróbálok elmenni jövőhéten nőgyógyászhoz, most sajnos nem tudok mert beteg vagyok..

2013. júl. 8. 20:45
 32/182 anonim ***** válasza:
93%
nagyon sajnálom.ami veled törtènt csak.engem az dühít fel h aki.nem akarja az teherbe esik.és persze rögtön abortusz:/ aki akarja aa babàt annak.semmi....
2013. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/182 anonim ***** válasza:
89%

utolsó teljes mértékben igazad van..

fél éve próbálkozunk a babával és reménytelen, aki meg nem akarja az meg egyből :(

2013. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/182 anonim ***** válasza:
66%
Elvetetném, a pasit meg az életben nem kívánnám többet látni.
2013. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/182 A kérdező kommentje:
de szeretem..
2013. júl. 8. 22:06
 36/182 anonim ***** válasza:
62%

ugyan ebben a cipõben játok csak annyi különbséggel h én.múlt hónapba teherbe estem de nem.tudtam sokàig örülni.mert reggel pozi teszt d.u. vèrzès. elment a baba az orvos már semmit nem làtott mikor mentem hozzà csak.alacsony volt a hcg sajnos

20:50-es voltam

2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/182 anonim ***** válasza:
87%
Én is 16 évesen lettem terhes anno, szintén első együttlét, elég szigorú anyukával, 2 hónapos kapcsolattal. Abortusz lett a vége, anyukám haragudott, de végig kiállt mellettem. Azóta eltelt lassan 15 év. Azóta is együtt vagyunk az akkori barátommal és épp most várjuk az "első" babánkat, aki az ősszel születik. Közösen hibáztunk akkor, nem okoltam érte a párom. Szerencsére anyukám is megértette ezt, bár nagyon féltem, hogy eltilt a szerelmemtől.
2013. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/182 anonim ***** válasza:
22%

ezért kéne egy kicsit felvilágosodi a védekezésről mielőtt szexelni támad kedved.

hidd el, akik nem esnek teherbe tiniként, azoknak nem az isteni csoda segít, hanem a normális védekezés!

2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/182 anonim ***** válasza:
75%
Menj el minél előbb orvoshoz! Egyébként 18 év alatt a 18. hétig tudod elvetetni, és ha jól tudom, fiatalkorúaknak az első ingyenes.
2013. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/182 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező is hüülye. Ha a pasi mondta neki, hogy levette a gumit, mér' nem rohant esemény utániért? Ha akkor nem volt 5000 ft-ja, most lesz 30?


Nekem remélem ennél értelmesebb lesz a gyermekem, ha odakerül. szerencsétlen szülőket is sajnálom....lehet alig van pénz otthon és a hüülye gyerekük még tetézi a bajt azzal, h nem szól időben, amikor még megúszhatnák 5000-ből...pfff...


Neked nem lett volna könnyebb bevenni egy tablettát, mibnt most műtétre menni?

Na hát mindegy, tanulópénz. A buták drága árat fizetnek.

2013. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!