Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan bűntudatom van. Fog ez...

Olyan bűntudatom van. Fog ez enyhülni?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, és a jövő héten megyünk uh-ra, és valószínűleg megtudjuk a baba nemét is.

Amióta eszemet tudom, mindig is kislányt szerettem volna.

Szóval, nem tudom, hogy milyen érzés lesz, ha azt mondják fiú. Tudom, hogy őt is szeretni fogom ugyanúgy, de mégis... biztos, hogy az uh-n csalódott és kiábrándult leszek. Vajon mennyi idő alatt tudom elfogadni, hogy fiam lesz?


(Kérlek, most ne ítélkezzetek felettem, és ne a kisfiúk előnyeit vagy kislányok hátrányait soroljátok! És a kisfiús anyukák se itt osszák meg, hogy mennyire boldogok. Köszi!)


2013. nov. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm teljesen így volt, mint te. Aggódtam is érte, mert mégiscsak 50-50%, hogy fiú vagy lány... ő meg már berendezte gondolatban a szobát, szó szerint minden készen volt, csak a "jelre" várt, hogy mehet a vásárlás. Nekik elég későn mondtak biztosat, valamikor a huszas hetek közepe táján. Kiderült biztosra, hogy kisfiú. Azt hittem, kiborul majd, ha ezt mondják, ő is azt hitte, mániákusan kislányt akart. Közvetlenül uh után találkoztunk, alig vártam, mit mond, és mikor megláttam az arcát biztos voltam benne, hogy kislány. Majdnem sírt, annyira boldog volt és büszke, és teljesen fel volt pörögve :D ledöbbentem, mikor mondta, hogy fiú. Kb. 1 percig csak nézett maga elé az uh-n azt mondta, és utána teljesen áthangolódott és nagyon boldog lett :) Sosem tudhatod, milyen helyzetben mire, hogyan reagálsz :) Kiszámíthatatlan. :)))
2013. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Szia! Hidd el, hogy hamar el fog múlni a kezdeti "csalódás". Az a te kisbabád, imádni fogod úgy, ahogy van! Egy pár év múlva ha, ha majd visszagondolsz erre, csak jót fogsz mosolyogni rajta, és egy cseppet sem fogod bánni, ha kisfiad lesz! :)


További boldog babavárást!

25 hetes (fiús) kismama

2013. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mindig kislányt akartam, eljött az UH, közölte a doki hogy bizony kisfiú. Nem mutattam, de kicsit elkeseredtem. Aztán gondolatban elkezdtem a pozitív részeket gyűjteni ez ügyben. Kb. 2 hét kellett mire megbarátkoztam és örülni tudtam a nemének, de leginkább akkor, amikor megvettük az első fiús ruhát.
2013. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kislánynak gondoltam, és rózsaszín ruhákat nézegettem, meg csajos szobát képzeltem. Féltem is, hogy mi lesz ha fiú. És fiú. Amikor mondták, persze meglepődtem, de azonnal ráhangolódtam a fiús témára, a fiús ruhákra. Csak néztem az uh-on és örültünk hogy egészséges.
2013. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Mi elsőre kisfiút szerettünk volna, kicsit csalódottak voltunk, mikor kiderült, hogy lány, de természetesen imádjuk. Már 3 éves, most tervezzük a kistesót, igazából jó lenne egy fiút összehozni, mert mindig is egy fiút és egy lányt akartam, de ez csak olyan extra kívánság. Nekem is bűntudatom volt, amiért csalódott voltam, de hamar elmúlt:D
2013. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
én pont így voltam, mint te csak fordítva. Kisfiút akartam, ráadásul a 7ik hónapig nem mutatta meg magát, teljesen abban voltam hogy fiam lesz. Erre közölte a doki, hogy na most úgy fordult hogy látható ..és lány! MAjdnem lefordultam az ágyról, iszonyatosan csalódott voltam, egy órán keresztül meg sem szólaltam. Kb két hét kellett, hogy ubulinára átálljak és ahogy megszületett, szerelem volt az első látásra. :)) Iiimádom, a legremekebb csaj a világon, el nem cserélném ezer fiúra sem! :) Te is így fogsz érezni!
2013. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Úristen, te aranyosak és együttérzőek vagytok!!!

Kicsit féltek kiírni ezt a kérdést, de megérte!

Igazatok van, ha fiú lesz, akkor majd arra fogok ráhangolódni!! :)

Köszönöm nektek!!

2013. nov. 14. 18:25
 8/48 anonim ***** válasza:
De hogy teljesen megnyugodj: Egy pszichológus írta egy cikkben, hogy a várandós nő csak nyugodtan képzeljen olyan nemű babát amilyet szeretne, ez teljesen normális ha vannak ellenérzései. Akkor van baj, ha a megszületése után sem csitulnak ezek az érzések. De majd írj azért, hogy mizu veletek! :)
2013. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Így van! :)

Na ha esetleg bárkit is érdekel, akkor jövő csütörtökön délután megírom, hogy mi van. :)

2013. nov. 14. 18:32
 10/48 anonim ***** válasza:

Én egyik gyerkőcnek sem akartam tudni a nemét, emlékszem, amikor a fiammal csinálták az uht akkor percekig a kukacát mutatta direktbe a törpe:) én meg csak néztem és fel sem fogtam.

A lányom is azzal kezdte, hogy megmutatta neki nincs ott semmi:)

Igazából egy bizonyos koruk után tök mindegy, hogy fiú vagy lány nyúzza az idegeid:) Az lesz a fontos, hogy van.

2013. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!