Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan bűntudatom van. Fog ez...

Olyan bűntudatom van. Fog ez enyhülni?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, és a jövő héten megyünk uh-ra, és valószínűleg megtudjuk a baba nemét is.

Amióta eszemet tudom, mindig is kislányt szerettem volna.

Szóval, nem tudom, hogy milyen érzés lesz, ha azt mondják fiú. Tudom, hogy őt is szeretni fogom ugyanúgy, de mégis... biztos, hogy az uh-n csalódott és kiábrándult leszek. Vajon mennyi idő alatt tudom elfogadni, hogy fiam lesz?


(Kérlek, most ne ítélkezzetek felettem, és ne a kisfiúk előnyeit vagy kislányok hátrányait soroljátok! És a kisfiús anyukák se itt osszák meg, hogy mennyire boldogok. Köszi!)


2013. nov. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Huh kísérteties a hasonlóság.17hetes vagyok,jövő héten megyek csütörtökön orvoshoz.Talán kiderül kit várunk.Nagyon szeretnék kislányt.Párom is úgy érzi hogy kiscsaj lesz :) Nemtudom.De azért már próbálok koncentrálni a fiú babakra is :)
2013. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Én is így voltam kérdező :) UH után kb fél nap kellett hogy áthangolódjak és várjam a KISFIAMAT. Emiatt ne izgulj, hiszen nem amiatt szereted a babádat, hogy mi van a lába között ugye? :) Hanem amiatt mert Ő a Te kispicurod :).

Azért drukkolok :)

2013. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szerettem volna, hogy 2 fiam legyen. Aztán a tesóméknál 3 éve született egy lány. Azóta nem nagyon tudom elképzelni hogy fiam legyen.

De pillanatnyilag mindegy mi lesz, csak jöjjön már, másfél éve várunk rá

2013. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok!! :)

Igazatok van, a kulcsszó a ráhangolódás. :)

#21, csürötökön estefelé írjál te is!!!

2013. nov. 15. 10:44
 25/48 anonim ***** válasza:
Én mindig fiút akartam, tuti biztos voltam benne, hogy nekem csak fiam lehet. A 18 hetes UH megkérdeztem a dokit (magától nem mondta volna) és azt mondta szerinte lány. Akkor ott elsírtam magam csalódottságomban, a férjemmel jól összevesztünk, de még mindig nem hittem el igazán. EZért elmentünk baba mozira, ahol premier plánban megmutatta magát a kisasszony, na akkor még jobban kiborultam. Pár hét alatt ez a csalódottság átfordult szégyenbe, hogy hogy lehetek ilyen, és lassan lassan megszoktam a gondolatot. Mikor megszületett csak néztem és arra gondoltam, hogy hogy nem akarhattam én ezt a csodát, ezt a gyönyörű lányt. Kislányom most 5 hónapos, imádom és el sem tudnám képzelni milyen lenne ha fiú lenne.
2013. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot nektek :)
2013. nov. 15. 13:55
 27/48 anonim ***** válasza:

Titkon én is reméltem, hogy lány, még álmodtam is vele, hogy mondták, hogy lány lesz. Aztán a 12.héten megmondták tutira, hogy fiú. Először visszakérdeztem: "Fiú? De megálmodtam, hogy lány lesz". Aztán amikor a férjem képét megláttam, mikor megmondtam neki, hogy fiú... azt az örömöt, büszkeséget. És attól fogva meg sem fordult a fejemben ez a fiú-lány téma. Mondtam neki, hogy azért egy lányt szeretnék majd, úgy igyekezzünk, de teljesen ráhangolódtam a fiúra, és olyan jó, amikor beszélek hozzá, hogy mondom neki, hogy "kisfiam".

Nálad is így lesz, meglátod!!!

2013. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Többen kérdeztétek, így ha még érdekel titeket, akkor pénteken délelőtt lesz uh. Közbejött vmi csütörtökön.
2013. nov. 19. 10:22
 29/48 anonim ***** válasza:
Megy a drukk! :) Majd írj :)
2013. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Már alig várom a holnapot! De a rokonság+barátok kiborítanak! Mindenki azt mondja, hogy fiú lesz, mert én olyan fiúsnayuka típus vagyok!!


Hát mi a búbánat az a "fiúsanyukatípus"???

2013. nov. 21. 17:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!