Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan bűntudatom van. Fog ez...

Olyan bűntudatom van. Fog ez enyhülni?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, és a jövő héten megyünk uh-ra, és valószínűleg megtudjuk a baba nemét is.

Amióta eszemet tudom, mindig is kislányt szerettem volna.

Szóval, nem tudom, hogy milyen érzés lesz, ha azt mondják fiú. Tudom, hogy őt is szeretni fogom ugyanúgy, de mégis... biztos, hogy az uh-n csalódott és kiábrándult leszek. Vajon mennyi idő alatt tudom elfogadni, hogy fiam lesz?


(Kérlek, most ne ítélkezzetek felettem, és ne a kisfiúk előnyeit vagy kislányok hátrányait soroljátok! És a kisfiús anyukák se itt osszák meg, hogy mennyire boldogok. Köszi!)


2013. nov. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Hehe, akkor tuti lány. Mindig az ellenkezője válik be annak, amit mondanak. :)
2013. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Remélem!!!

Máskülönben 5 hónapom van ráhangolódni a fiúra... :)

2013. nov. 21. 19:51
 33/48 anonim ***** válasza:
Nekem lányt mond mindenki, páromból is lány "néznek" ki. Ezért gondolom, hogy fiam lesz, és mindig azt is álmodom. Bevallom én is lányt szeretnék:) De szoktatom magam a gondolathoz, mert tudom, hogy szeretni fogom. Nekem dec. 5 vagy 9 lesz a 18. heti genetikai uh. Izgulok, nem kicsit:)
2013. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a fiús anyuka típus, de nekem is mindig ezt mondták,és két fiam született. :) Mostanra tényleg azzá váltam, és ha lenne harmadik gyerekünk, szeretném ha az is fiú lenne. :) Pedig korábban mindig is szerettem volna lányt! :) Már nem. :)
2013. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
21es vagyok.Sziasztok.Tegnap voltam orvosnál,na én nemlettem okossabb :) Azt mondja az orvos hogy talán lány,de ne eljem bele magam.Következő idopontom december 10.Jaj hol van az még :)
2013. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

KISLÁNY!!! :)

Az uh-n egyértelműen láttuk a "bizonyítékot". :)


Kedves #33 és #21 várom a híreket!! Majd írjatok!

2013. nov. 22. 10:42
 37/48 anonim ***** válasza:
Gratula, de teljesen ne éld bele magad. Kislányból könnyen lesz kisfiú :)
2013. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nagyon jó felbontású a gép, alulnézetből készült a kép, és teljesen kivehetők a kisajkak és nagyajkak. Aztán más szögből is ránézett a doki, és tényleg az. :)
2013. nov. 22. 11:26
 39/48 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon gratulálok!!!! Tényleg!!! Tudom mit érezhetsz, reméljük nálam is az lesz:) Jujj de izgi:)
2013. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
gratulálok! :DDD
2013. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!