Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan bűntudatom van. Fog ez...

Olyan bűntudatom van. Fog ez enyhülni?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, és a jövő héten megyünk uh-ra, és valószínűleg megtudjuk a baba nemét is.

Amióta eszemet tudom, mindig is kislányt szerettem volna.

Szóval, nem tudom, hogy milyen érzés lesz, ha azt mondják fiú. Tudom, hogy őt is szeretni fogom ugyanúgy, de mégis... biztos, hogy az uh-n csalódott és kiábrándult leszek. Vajon mennyi idő alatt tudom elfogadni, hogy fiam lesz?


(Kérlek, most ne ítélkezzetek felettem, és ne a kisfiúk előnyeit vagy kislányok hátrányait soroljátok! És a kisfiús anyukák se itt osszák meg, hogy mennyire boldogok. Köszi!)


2013. nov. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!!!

Én is drukkolok!!

2013. nov. 22. 15:52
 42/48 anonim ***** válasza:

12, 31, 39-es vagyok:)


Kérdező, még mindig két lábbal a föld felett lebegsz?:)))


Én holnap megyek 4D-re, és nem bírom kivárni:) Úgy izgulok. Szívem mélyén én is lányt szeretnék, de tényleg az számít, hogy minden rendben legyen vele. Remélem nem fogja magát takargatni, 17+4 napos leszek. Majd írok:)

2013. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

szia!!!

Szinte minden nap visszanéztem, hogy van-e fejlemény! Nagyon drukkolok! Holnap várom a híreket!!! :)

2013. nov. 29. 16:47
 44/48 A kérdező kommentje:
#35 te se fejets el írni 10-én!!!
2013. nov. 29. 16:48
 45/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, szeretném megosztani a jó hírt, teljesült a titkos vágyunk, és kislányt várunk:) De ami a legfontosabb, hogy teljesen egészséges, mindene tökéletes:)
2013. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon örülök a jóhírnek, hogy egészséges! Az pedig a hab a tortán, hogy kislány!!! Akkor most te is lebeghetsz a föld felett!! :) Ugye milyen jó??? :)
2013. dec. 1. 12:01
 47/48 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan:)
2013. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
:)))
2013. dec. 1. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!