Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan bűntudatom van. Fog ez...

Olyan bűntudatom van. Fog ez enyhülni?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, és a jövő héten megyünk uh-ra, és valószínűleg megtudjuk a baba nemét is.

Amióta eszemet tudom, mindig is kislányt szerettem volna.

Szóval, nem tudom, hogy milyen érzés lesz, ha azt mondják fiú. Tudom, hogy őt is szeretni fogom ugyanúgy, de mégis... biztos, hogy az uh-n csalódott és kiábrándult leszek. Vajon mennyi idő alatt tudom elfogadni, hogy fiam lesz?


(Kérlek, most ne ítélkezzetek felettem, és ne a kisfiúk előnyeit vagy kislányok hátrányait soroljátok! És a kisfiús anyukák se itt osszák meg, hogy mennyire boldogok. Köszi!)


2013. nov. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel! mikor kiderült, h fiú, csak annyit mondtam, hát akkor fiú...de csalódott voltam. Aztán egyik hétvégén levezettem anyumékhoz vidékre, és közben azon gondolkoztam, hogy mondom el nekik, h fiú, mert akkor nem tudták... és ahogy mondogattam magamban, h fiam lesz....fiam lesz, egyszer csak kirázott a hideg, és röhögni kezdtem, mint egy hülye, Mátém pedig hatalmasat rúgott belém. Most 7 hónapos, és el sem tudom képzelni, h lányom legyen.
2013. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is így vagyok mint te. Kislánykorom óta kislányt akarok, tíz éve tudom a nevét, hogy mi lesz, ha lány lesz:) most 15 hetes terhes vagyok, és bizony engem is foglalkoztam ez a kérdés, hogy mi lesz a két lába között. Próbálom magam hozzászoktatni már jópár hete ahhoz a gondolathoz, hogy fiú. Tudom, hogy ugyanúgy fogom szeretni, ebben biztos vagyok, csak a kezdeti csalódottságot valahogy le kell küzdeni. Egyébként többször megálmodtam már, hogy fiú, majd meglátjuk:)

Kíváncsian várom a beszámolódat, hogy végül mit mutatott:)

2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Mi kisfiút szerettünk volna így elsőre. Aztán szeptember végén kiderült az uh-n, hogy kislány :-) Teljesen meghatódtam, és egyből át is tudtam állni. Most már teljesen beleéltem magam ebbe a kislání dologba. Biztos te is így leszel, ha mégis fiú. Ha nem is rögtön, de egy idő után biztosan :-)
2013. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Én is megértelek, az ember valahogy automatikusan elképzeli, hogy kislány vagy fiú lesz. Én is kislányt képzeltem, aztán a 12. heti UH-n azt mondták, hogy inkább fiú. Annak is örültem, csak pár nap alatt át kellett állítanom az agyam. Aztán a 18. héten mondták, hogy hopp, mégis kislány. Akkor meg arra kellett átállni. Na onnantól úgy voltam vele, hogy nevettem egyet, hogy tulajdonképpen mindegy, és valahogy helyre került minden. Szerintem Te is ezt fogod érezni. :-) Jó egészséget Nektek! 38 hkm
2013. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! :)

#12 majd te is írd meg, ha megtudod a babád nemét! :)

#14 neked pedig könnyű szülést és boldog babázást!!

2013. nov. 14. 20:40
 16/48 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, oké, mindenképpen megírom. Úgy vagyok vele, hogy ha most fiú, nem baj, kell egy fiú is, de életemben még szeretnék egy kislányt. Az anya-lánya kapcsolat számomra felbecsülhetetlen, és nem szeretném kihagyni:)
2013. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Én mindig is kisfiúra vágytam,ehhez képest most van 2 kislányom,először persze kicsit csalodott voltam,leginkább a 2.után annyira bíztam benne ,h most talán kifiú lesz,de miután már a neve is meg volt azon izgultam,h szüléskor nehogy kiderüljön ,h kisfiú-))El sem tudnám a 2 kiscsaj nélkül képzelni az életemet,ezer fiúért sem adnám őket.Hidd el hamar ráfogsz hangólodni akármilyen nemű is lesz:-))
2013. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Nekunk elsore fiu lett, ezert masodjara nyilvan lanyt akartunk. Minden terhessegi tunetem mas volt, mint az elsonel es a 12 hetes uhn meg egyertelmuen latszott, hogy nincs futyije. Igy aztan vettem is par lany ruhat es megvolt a nev, bar meg nem veglegesre, de a ferjem nagyon azt a nevet akarta. Igy mentem el a 18 hetes uhra, ahol elobb megtudtam, hogy az afpm jo volt igy nem kell magzatvizvizsgalatot csinalni. Ettol egy mazsas suly gordult le a lelkemrol. Aztan megtudtam azt is, hogy a mehlepeny mar nem fedi a mehszajat, amitol szinten borzasztoan megkonnyebbultem. Aztan megkerdezte a szonografus, hogy erdekel-e a neme, mire mondtam, hogy mar a multkor azt mondta (szinten o), hogy lanynak nez ki. Mire elvorosodott es elkezdett szqbadkozni, meg bocsanatot keregetni, amiert "lannyal altatott" stbstb. En meg vigyorogva mondtam, hogy lenyegtelen es semmi gond nincs vele, allatira nem erdekel mar a neme, csak annak orulok, hogy teljesen rendben van vele minden. :-) Biztos vagyok benne, hogy ha kiderul, hogy megis fiu, akkor ugyanugy fogsz erezni, mint anno en. Ne legyen buntudatod!!!! Csutortokon nezem majd mi volt. :-)
2013. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem,amit írsz. Húgom van,legtöbb Unokatesó is lány. Mikor megtudtuk,hogy a Nagyfiam fiú lesz kicsit letörtem,de mire megszületett teljesen átváltott az agyam. Nagyfiam a legnagyobb rajongóm, isznyat nagy a "szerelem" köztünk :)) Nem adnám a világ összes kincséért sem. Mikor kiderüt,hogy ismét babát várunk titkon reméltem,hogy ismét fiam lesz.(bár a tüneteim alapján mindenki lányt jósolt) 18.héten egyértelműen kiderült,hogy ismét egy nagy Szerelem van születőben :))) Így lesz nekem 3 nagy Szerelmem:))
2013. nov. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

A 12. uhn azt mondta a doki, hogy fiu.Azt is szerettunk volna a ferjemmel.

Majd a 18. heti uhn 100% kislanyt mondott.Hat nem is tudom, egy kicsit csalodott voltam. A ferjem nem tudott velem jonni az uhra , amikor kijottem hivtam is. Kerdeztem tolle na mit szol ki lakik odabent? ravagta, hogy tuti kiscsaj. Igen csaj. Mostmar nagyon orulok neki es a fejem is. 31hkm

2013. nov. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!