Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/202 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is nagyban tesztfuggo.En nov.24-en teszteltem egy nagyon picivel erosebbet mint a tied.Nem is ertettem mert a hom az nap reggel nagyon leesett es ereztem is ovus fajdalmat.Aztan reggel joval magassabb volt a hom,igy tudtam hogy megvolt az ovum.Delutan kivancsisagbol csinaltam meg egy tesztet mivel az elozo napi nem volt eleg egyertelmu pozitiv.

Na akkor csont negativ volt mar a teszt!Csak 1 csik volt rajta.

Aztan a nemvart elott 1 nappal gondoltam kivancsisagbol ellovok jostesztkent egyet.Homező volt!Masnap viszont a terhessegi tesztem gyonyoru pozitiv volt!

2014. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/202 A kérdező kommentje:
Sajna még ma is 36,5 volt a hőm. Mérem majd tovább és estére megcsinálom az ovu tesztet megint. Amúgy már rendeltem májfajtát. De mivel nem megas a hőm, gondolom, hogy nem a teszttel van a gond :(
2014. jan. 7. 11:22
 13/202 anonim ***** válasza:

Mennyi az alaphod?Nalam is max.3-4 tized fok volt a legtobb amit emelkedett es azt is napok alatt fokozatosan.

2-3 naponta 1-1 tizedet..

11-es voltam.

2014. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/202 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :) De sajnos nem tudom, mennyi az alaphőm, mert eddig nem mértem. Most mérem néhány napja (pontosabban amióta kiderült, hogy rossz helyen -hónaljban- mérem). Szóval nem a ciklus elejétől :( Az utóbbi 5 napban 36,5 és 36,4 között mozog. Így azt gondolom, neki ennyi az alaphőm és még nem volt pé-m.
2014. jan. 7. 15:34
 15/202 A kérdező kommentje:

Na most már kész vagyok... :(

Íme a mai ovu-tesztem! Halványabb, mint eddig (bár szerintem az előzőek sötétedtek tagnap óta, mert már szinte pozitívnak tűnnek!)

Most mi van? A hőm az utóbbi 4 napban:

15. 36,4

16. 36,5

17. 36,4

18. 36,5


Nyák alig, az is inkább vizes, mint tojcsi állagú..

Mit csinálok rosszul?

Nem ettem, nem ittam a teszt előtt...

Egyébként ahogy írok ide, közben folyamatosan sötétebb, de már jóval túl vagyok az 5 percen, így nem mérvadó.

Szerintetek?

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. jan. 7. 18:51
 16/202 A kérdező kommentje:
2014. jan. 7. 18:52
 17/202 A kérdező kommentje:

Béna vagyok :( Talán már jó lesz:

[link]

2014. jan. 7. 18:53
 18/202 anonim ***** válasza:
Szerintem tegnap volt lh csúcs és ma van ovud! Hajrà! :)
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/202 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/202 anonim ***** válasza:
Most nekem is furi mert szombaton volt ovu tesztem pozi. Ma este meg tojcsis nyàk. Érdekes a női test. Ne görcsölj csak legyetek együtt! :) szurkolok!
2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!