Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugodjon békében a ma reggel...

Nyugodjon békében a ma reggel elhunyt kismama, és babája. Lányok ez borzalmas. Elhiszitek? H1N1. Oltsátok be magatokat! Egy 1 hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 22:44
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
85%
Anyatejben nem jut át. Se a himlő, se más oltás. Ha így lenne, akkor elég lenne leoltani egyszer az emberiséget és utána csak azoknak a babáknak kéne adni a kötelező babaoltásokat, akik nem szopnak.
2009. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
85%

Akkor miért pattognak annyira, hogy szülés után gyorsan oltassa be magát minden kismama, hogy megvédje a babát, aki még nem kaphat oltást??

Hócipőm tele.... :P

2009. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig ha jól tudom akkor nem kapja a gyerek a tejen keresztül. Az a kismama is elég hülye volt. 1 hétig volt otthon lázasan még orvoshoz se ment csak akkor amikor már nagyon rossz volt.
2009. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
sajnalatos ami vele tortent de nem hiszem hogy ez a hulye h1n1 miatt tortent.gondolj bele hany millio ember nem oltatta be meg magat azok akkor miert nem halnak meg?azert mert ennek kell hogy valami elozmenye legyen szovodmenye,nem ez miatt halt meg a kismama!amugy meg ezt mindenki sajat maga dontse el hogy oltat e ne te hivd fel a figyelmet,kicsit uncsi mar hogy a csappbol is ez folyik itt is minden 5 kerdes ez.
2009. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
08:07-es: Szerinted az ingyen van? A fenéket! Az állam kifizeti az előállítónak, másszóval a mi pénzünket odaadják nekik! Ennyire ingyenes.
2009. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
60%

Sziasztok!

Most olvasom a külömböző lapokban, hogy a kismamának, idézem"A nőnek csak egy-két napja voltak tünetei a kórházba kerülés előtt, öt nappal később pedig már halott volt. "

Ez abszurdum!

Miért kell ez?

A másik, tegnap elhunyt áldozat egy 24 éves "túlsúlyos" fiatalember!

Tehát itt is volt más bajis, nemcsak a H1N1!

Szégyellem, hogy ebben az országban élek!

Itt a karácsony, nagy a szegénység mindentt, és még halálra ijesztgetik az embereket a félinformációkkal, hazudnak, hogy a vakcinájukat eladhassák!

Ingyen?

Hol?

Az oltás ára 2000 ft körül van a háziorvosnál,3000 az oltópontokon.

Amúgy az a véleményem,egy felelős kormány, ha "tényleg" ekkora baj van, mindenkinek,korra-nemre való tekintet nélkül valóban ingyen adná az oltást!

Másik!

A H1N1-et egy kanadai orvos 2X is elkapta, a második alkalommal jóval súlyosabb lefolyású volt a betegsége!

Ebből pedíg az derül ki, hogy az oltás nem véd!

Mert ha maga a betegség nem termel elég ellenanyagot a szervezetben,akkor az oltás mégúgy se fog!

Ezen érdemes elgondolkodni.

2009. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
45%

Elolvastam a kommenteket és számomra hihetetlen ,hogy 1 21 éves kismamam és magzata halála sem tud kibillenteni egyes embereket a fúj oltást ne álláspontból?Az meg egyenesen nevetséges,hogy én a "kismama szomszédja vagyok"és én leírom a igazságot és a szegénységbe halt bele nem a 2 oldali vérzéses tüdőgyulladásba!!Én is írhatom,hogy én meg a kismama férje vagyok!!Természetesen nem vagyok az,de leírni bármit

lehet.Olyanok vagytok minta az agy mosottak!Hány embernek kell meghalni,hogy komolyan vegyétek és ne szajkózzátok az idióta ez csak üzlet és hasonló badarságotokat!A megelőzés és a gyógyítás ingyen van?abból nem folyik be pénz?Korlátolt felelőtlen gondolkodás amit még egy fiatal nő halála sem tud kizökkenteni.Természetesen nektek van magyarázatotok!Az oltástól a gyereknek 3 feje nő,a halálos áldozatokat pedig elütötte az autó!!

2009. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
70%
Az oltóanyagot mindenkinek saját költségén kell megvenni. Az oltás az, amiért nem kell fizetni a veszélyeztetett csoportnak... Tehát nem ingyenes teljesen a dolog. Ami azért érdekes hozzáállás egy olyan ország részéről," ahol van oltóanyag és mégis meg kell halnia egy kismamának". Lehet nem pontosan idéztem.
2009. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, honnan tudni, hogy ez a "kismama szomszédja" nem csak egy oltásellenes akárki az ország másik végéből?
2009. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy a meghalt kismama szomszédja lenne és most a halála után kiteregetné a családi szennyest?Nem elég a család baja szerintetek?Szegények még ezekkel a hírekkel is alázzák őket!Az emberek nem semmik az biztos!
2009. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!