Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugodjon békében a ma reggel...

Nyugodjon békében a ma reggel elhunyt kismama, és babája. Lányok ez borzalmas. Elhiszitek? H1N1. Oltsátok be magatokat! Egy 1 hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 22:44
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
87%

22.56-os!

Igazad van, én olvastam ezt!

Egy rokon nyilatkozott, hogy nem hirtelen lett beteg a kismama, mint ahogy a híradásokból hallani, hanem már egy hete beteg volt a kismama.

Először 3 napíg volt lázas, majd elmúlt neki, és másodszor, mikor belázasodott, akkor került kórházba.

Mekkora felelőtlenség!

Terhesen, 3 napíg lázas, és nem megy orvoshoz, ez nonszensz.

A híradók csak azt közölték ebből, hogy nagyon gyors lefolyású betegség volt.

Hát mi ez, ha nem politika?

Teljesen félreinformálják az embereket, és riogatják.

Eddíg az összes haláleset, ami H1N1 miatt következett be, mind más,krónikus betegség is közrejátszott.

Mi van Ukrajnában?

Egy szót nem hallani a 2 hete még tomboló influenzajárványról, ami ezrek életét követelte.

A Magyorországi influenzahelyzetről sem hallani semmit, napok óta, azon kívül, hogy 3 napíg zárva voltak az iskolák.

3 nap?

Mire elég az a 3 nap?

Miért kell az embereket teljesen hülyére venni?

Sajnálom szegény kismamát, természetesen, csak ez valahogy baromi gusztustalan, hogy felhasználják a halálát a félreinformálásra.

2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, mint a példából is látszik, ahelyett, hogy mindenkit oltásra biztatsz, az arra szánt pénzt inkább add oda egy olyan kismamának, akinek még ételre se futja.
2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
2009. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
85%

Rettentő szomorú ami történt,és az is hogy pánikkeltésre használják a halálhírét,ami egyértelmüen kiderült,hogy nem a H1N1 miatt haltak meg,hanem egyéb más okokból..ilyen körülmények között egy náthából kialakult tüdőgyulladásba is meghaltak volna sajnos. Fűtés nélkül,éhezve,kezelés nélkül,lázasan.. az immunrendszer gyakorlatilag lenullázódott.

Olvassatok utána hogy más uniós országokban az emberek hány százaléka lett beoltva,meg fogtok lepődni,rettentően kevés. És nem véletlenül nem oltanak máshol kismamákat sem gyerekeket. Itt meg ingyen osztogatják mert nem fogy a vakcina. Undorító ,egyszerűen egy ótvar helyet csinálnak (csináltak ) ebből az országból. Uniós tagok vagyunk,és itt mégsem ugy müködik semmi ahogy kellene.

2009. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim válasza:
78%

23:08-asnál a pont.

a szegényember nem lesz gazdagabb, az éhező nem fog jóllakni, a hajléktalannak nem lesz háza attól, hogy a sajnálattól, elborzadástól, felháborodástól fröcsög a szánk/szája mindenkinek.

2009. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
69%

OFF

Én nem akarok rosszat mondani egy elhunytról, de nem gondoljátok hogy akinek egy hétig csak szőlőre telik annak nem való gyerek? Mi lett volna azután hogy megszületik? Elég felelőtlen lehetett így teherbe esni...

On

2009. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
72%

INNEN ÜZENJÜKA TÖKÉS KAPITALISTA GYÓGYSZERGYÁRTÓKNAK HOGY !!


NEM PARÁZUNK!!! DUGJÁK FEL MAGUKNAK AZ AMPULLÁIKAT!!!



PEACE!!!!!

2009. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez az, amit felháborítónak tartok, hogy félinformációt adnak és nem lehet belőle kivenni semmit. A család kérésére nem mondhatnak semmit... hm. Ha én megbetegszem a családom nem titkolózik, főleg, mert azzal, hogy nyilatkozhatnak az orvosok, másokat segíthetnek. Ha igaz a szomszédasszony kommentje, akkor igen, megértem miért nem nyilatkoztak. :S Amit én hallottam, az az, hogy beteg volt, majd 2-3 hét rosszullét után ment orvoshoz, amikor már tüdővérzés alakult ki. Épeszű ember ha belázasodik (főleg ha kismama) azonnal megy orvoshoz, mindent elkövet annak érdekében, hogy ne legyen betegebb. Nagyon sajnálom a kismamát, a babát és a családját is, de véleményem szerint egy olyan kismama, aki teljes komfortban él (táplálkozás, vitaminok, higiénia, felelsősségteljes hozzáállás, megfelelő otthoni körülmények) ott nem alakul ki ilyen komoly szövődmény, illetve ha ki is alakul, azt kezelni tudják. 6 kórházban lévő kismamáról beszélnek. És mi van azzal az 5000-rel akit nem kezelnek ott, hanem már túlesett rajta?
2009. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a kismama családját hisz nem csak a nöt hanem a kisbabát veszitették el!De számomra megrenditö h ennyire rossz körülmények közt kellett élnie(pedig én se voltam jobb helyzetben kismamaként) az pedig teljességgel felháborít h a leglényegesebb infokat elhallgatják.Keserü képpel minden hiradó elején elmondják h a h1n1-gyel összefüggésbe hozható halálok száma ennyi meg ennyi csak az az érdekes h szinte mindenkinek volt azon kivül ilyen meg ilyen betegsége ill ez a kismama sajnos nagyon rossz körülmények közt élt.Szóval nem a h1n1-be haltak meg hanem abba h elkapták és volt még betegségük és emiatt szövödmények léptek fel.Igazán sajnálom:(
2009. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
85%

kismamik, engem meg lehet kövezni, de miután Rákóczi dokit meghallgattam (ismerem és hiszek neki) úgy döntöttem oltatok csütörtökön ha addig még nem szülök meg (minden perces vagyok)

félek, hogy a kórházban elkapom, így legalább tejcsivel védettséget kap babám is.a 40 hetes pocilakómnak nem kockázatos talán :SSSS

T:)

2009. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!