Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül várom a kisbabám....

Egyedül várom a kisbabám. Részletek lentebb. Ti hogy dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 09:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
15%

Elköltöznék a helyedben. Olyan helyet választanék, amit tuti nem használ a fazon sem a nője, nem szeret előfordulni ott és a lehető legkevesebb esélye van, hogy felbukkanjon.És felépíteném a gyerekkel közös életemet szép csendben.

Nem pereskednék, nem apaságiznék, hanem bebiztosítanám magam abban, hogy ne legyen átjáróház az élete sem a gyereknek, sem neked. még igy is elég nagy esélyed van arra, hogy esetleg meglátja a gyereket és mint elefánt a porcelánboltba törtetve a jogait hangoztassa, a gyerek érdekei figyelembevétele nélkül.

2014. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretném jogi uton rendezni a dolgokat. Ennek két oka van, egyrészt nem fogok hazudni a gyereknek az apjáról, másrészt, ha x év mulva rájön, hogy neki gyereke van, bármikor perelhet apaság megállapításáért. Költözni meg nem fogok, mert itt a családom, akikre mindenben számíthatok, és a munkám is ideköt, amiből meg tudunk élni.
2014. máj. 8. 10:19
 13/36 A kérdező kommentje:
Ami szégyenteljes, hogy ez a nyomorult van megsértődve, ő haragszik rám, és néz rám találkozásokkor ugy, mintha én tettem volna vele azt, amit ő velem.
2014. máj. 8. 10:22
 14/36 anonim ***** válasza:
22%

'bármikor perelhet apaság megállapításáért.


Nem tud perelni, mert a terhesség tudomására jutása után max. 1 évig tud csak. Utána már nem. Főleg akkor ha esetleg te férjhez mész, és a másik férfi a nevére veszi a gyereket. Az ügyészség sosem bolygat meg egy olyan családot, ahol a gyereknek rendezett jogviszonya van.

2014. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
70%

13 Mindig ők vannak megsértődve, nem tudtad?

Holott ők döntöttek, ők választották azt az életet amit élnek.


Én költöznék a helyedben.

2014. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
24%
Az ügyészségen túl akkor sem jut az ügy, ha ezer embert ismer a gyámhatóságnál és ezret fizet le az ügy miatt.
2014. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
teljesen igazad van hogy kidobtad.de a gyerektartas miatt mindenkeppen menj a birosagra.
2014. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Költözés kizárva.


Én ugy tudom, hogy ügyészség által elméletileg bármikor perelhet.

De ez mindegy is, mert én szeretném, ha a gyerekem megismerné az "apját". Joga van tudni, még ha ekkora szemét is.

2014. máj. 8. 10:26
 19/36 anonim ***** válasza:
15%
A családod meg egy két kerületnyit tud utazni, főleg ebben a helyzetben és a gyerek érdekében.
2014. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
22%
A saját apaság megdöntésénél perelhet csak, abban az esetben ha a nevén van a gyerek, és kiderül, hogy nem ő a gyerek apja. Csak akkor. Fordított esetben 1 év az amikor indíthat.
2014. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!