Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül várom a kisbabám....

Egyedül várom a kisbabám. Részletek lentebb. Ti hogy dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 09:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értek egyet ezzel az elköltözősdivel.. Még Te menekülj?? Szerintem intelligens ember módjára is meg lehet próbálni ezt megoldani (mondjuk a volt párod nem arról tesz tanúbizonyságot, ha így reagál amikor találkoztok) de egy próbát megér.. Előre tisztázva, hogy nem a vagyonából akarod kiforgatni, csupán a babátok miatti fontos dolgokban szeretnéd megosztani/megbeszélni vele. Ha nem megy bele akkor lehet pereskedni. Egyébként nagyon nehéz lehet, de szerencsére ahogy írtad mellett van a családod akik támogatnak és gondolj bele, hogy mindig jobb hogy most derült ki és nem évek múlva.. Kitartást :)
2014. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki a legjobban, ha lehetne vele normálisan beszélni. Erre is tettem próbát, de el sem jött a találkozóra és a telefont sem vette fel. Később, amikor meg beszéltünk, megfenyegetett, hogy bosszut áll rajtunk, beleértve a gyereket is. Azóta nem látom értelmét vele egyezkedni.
2014. máj. 8. 13:45
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem se költözz sehova! Annak nincs értelme. De mindenképpen perelt őt mert akkor nem tud ugrálni utána és a gyerektartást is kérd hogy vonják tőle mert az a biztos!

kitartást neked és ne törődj vele csak a babával és magaddal

2014. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szia!

De miért ilyen ellenséges veled? Miért akar bosszút állni? azért mert kidobtad és így nem élhet veletek? nem igazán értem, de elég zűrös lehet, sajnállak miatta!

Lehet, hogy a láthatási helyett inkább távoltartásit kellene kérned erre a férfira!

Kitartást és sok boldogságot a Picihez!

2014. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ezt nem értem én sem. Szerintünk azért ilyen, mert sajnálja a pénzét, az mindennél értékesebb számára, és nem akar fizetni.
2014. máj. 8. 14:10
 36/36 anonim ***** válasza:
ja, így már értem... azért vigyázz vele! (ennek tükrében, már nem is olyan nagy butaság ez a költözés téma - persze, olvastam, hogy szó sem lehet róla részedről)
2014. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!